سیاستهای کلان جریان «جبهه ی جهانی اسلامی بر ضد سکولاریسم» در چگونگی برخورد با مسلمین و جبهه ی کفار

سیاستهای کلان جریان «جبهه ی جهانی اسلامی بر ضد سکولاریسم» در چگونگی برخورد با مسلمین و جبهه ی کفار

به قلم: کارزان شکاک

شما اگر به چیدمان جبهه ی جهانی اسلامی ضد سکولاریسم دقت کنید متوجه خواهید شد که این جبهه مستقل است و نه تنها بر علیه  کفار سکولار جهانی شرقی و غربی بلکه بر علیه مرتدین محلی نیز وارد جنگی طولانی شده است و اختیار خود را دست هیچ جناحی نداده است.

اما اینکه در سرزمینهای مختلف اقدام به اتخاذ سیاستهایی متناسب با همان منطقه گرفته باشد یا با تمام مسلمین بر علیه دشمن مشترک متحد شده باشد به نظر بنده نشان از نوعی زنده بودن و امروزی بودن و هدفمند بودن این جریان مسلح است.

اگر برادران اویغور ما در این جبهه ی جهانی بر علیه چین وارد جنگ مسلحانه و تبلیغی شده اند و اگر برادران ازبک و تاجیک و چچنی و قزاق و تاتار ما متناسب با وضع موجود خودشان با روسها و مرتدین دست نشانده ی آنها وارد جنگ سرد و گرم شده اند و هماهنگ با آن برادران ما در افغانستان و پاکستان با آمریکا و ناتو وارد جنگ مسلحانه ی بی امانی شده اند نشان می دهد که این جبهه ی مستقل در نقاط مختلف متناسب با نیازهای روز همان منطقه عمل می کند.

اگر می بینید که هم اکنون برادران ما در افغانستان(طالبان) و ایران از آزادی هایی برخوردارند  تنها به دلیل منهج اسلامی ما در برخورد با دو حکومت بدیل اضطراری اسلامی است که تاکنون در پیمانهای خود با جریان اسلامی ما دچار غدر و خیانت و ظلم  نشده اند.

این منهج اسلامی مسلمین را به وحدت آگاهانه، هدفمند و حرکتی دعوت می دهد و از «هر مسلمانی» بر علیه «هر کافری» حمایت می کند حالا فرق ندارد این مسلمان یک سلفی نجدی (دوله) باشد یا یک حنفی دیوبندی (طالبان) یا یک شیعه ی جعفری (ایران) یا یک صوفی نقشبندی (چچن) و…باشد. مهم این است که از مسلمین بر علیه کفار حمایت شود و از جنگهای داخلی میان مسلمین پرهیز شود و جهت «تکامل ابزارهای سه گانه»[۱] تلاش کرد.

در این صورت اگر در میان تمام حکومتها و جریانات اسلامی از آزادی هائی برخوردار باشند چیز عجیبی نیست .

سکولاریستها(مشرکین) به همراه یهود دشمنان شماره یک مسلمین هستند و اینکه هم اکنون بر سکولاریستها(مشرکین) تمرکز شده به دلیل وضع موجود مسلمین و نیازهای روز آنهاست . مگر نمی بینیم که مسلمین روزانه توسط سکولاریستهای جهانی و مرتدین سکولار محلی به انواع عذابها مبتلا شده اندو…؟ مگر نمی بینیم که مرتدین سکولار محلی تا سر سفره های ما نفوذ کرده و ما را تبدیل به ملتی ضعیف و ذلیل و بازنده در تمام جنبه های زندگی معنوی و دنیوی تبدیل کرده اند؟

پس اگر ما واضح و آشکارا بر علیه این دشمنان اصلی وارد جنگ گرم و سرد شویم و سایر قدرتهای اسلامی از دست و زبان ما در امان باشند چیز عجیبی نیست و به معنی غفلت از «مسائل داخلی مسلمین» نیست بلکه به دلیل آگاهی و عمل به منهج صحیح اسلامی و درک واقعی مسائل داخلی و خارجی مسلمین است .


[۱] سه ابزار:

۱-         خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ که اولین و مهمترین ابزار و وسیله ست.

۲-         حکومت بدیل اضطراری اسلامی که در زمان نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ به حکم ضرورت انجام وظیفه می کند.

۳-         شورای واحد مجاهدین که در بدترین حالت و در صورت نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ و حکومت بدیل اضطراری اسلامی انجام وظیفه می کند.

2 دیدگاه دربارهٔ «سیاستهای کلان جریان «جبهه ی جهانی اسلامی بر ضد سکولاریسم» در چگونگی برخورد با مسلمین و جبهه ی کفار»

  1. السلام علیکم
    من یک شیعه ایرانی هستم. چطور میتوانم به جبهه جهانی ضد سکولاریسم ملحق شوم؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید