هشدار : زمانی که رئیس جمهور ترکیه و معاون رئیس هیت علمای اخوان المفلسین سر از آخور فراماسونی در می آورند !!

هشدار : زمانی که رئیس جمهور ترکیه و معاون رئیس هیت علمای اخوان المفلسین سر از آخور فراماسونی در می آورند !!

 به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

زمانی که بزرگترين مركز فراماسوني در جهان جايزه ي سال۲۰۱۰ را به عبدالله گول رئیس جمهور حکومت سکولار ترکیه بخشید و زمانی که همین جایزه را در سال  2012  به راشد الغنوشي رهبر اخواني النهضه تونس بخشيد مومنین خیال نمی کردند که این جایزه در واقع نشان از خطی انحرافی و عمیق در میان مسلمین است که دنبال اهدافی خاص می گردد.

مركز فراماسوني چاسام هاوس  (Chatham House) در لندن جايزه ي سالانه خود  براي سال ۲۰۱۲ ميلادي را به رهبر حزب نهضه اسلامي !! تونس راشد الغنوشي به خاطر احترام نهادن به تلاشهاي بي دريغ و خستگي ناپذيرغنوشي جهت گسترش مباني سكولاريسم و دموكراسي  بخصوص پس از آنكه راشد الغنوشي بارها اعلام نموده است كه به هيچ وجه تلاش نمي كند براي تطبيق شريعت اسلام به عنوان حكم و قانون جامعه فعاليتي انجام داده و حتي از بردن اسم شريعت اسلام در قانون اساسي تونس ممانعت به عمل آورد .

هماهنگ با اين مزروقي سكولار و ليبراليستي كه رهبر تونس گشته بود همان جايزه را به خاطر هم پيمانيش با حزب النهضه در تشكيل حكومت و همكاري با آن در يافت نمود .

در مراسم اعطاي جايزه سياستمداران انگليسي زيادي حظور داشتند كه از آن ميان ميتوان به نخست وزير سابق انگليس در هنگام حمله به عراق جان ميجر نام برد .

مركز چاسام هاوس يكي از بزرگترين مراكز بين المللي فراماسوني دنيا مي باشد .

مركز بين المللي چاسام هاوس(Chatham House) كه به مركز پادشاهي براي امور بين المللي شناخته شده است (The Royal Institute of International Affairs)طبق مرامنامه اش، علت تاسيس آن از بين رفتن خلافت و حكومت اسلامي دولت عثماني بوده است .

آنچه كه بيشتر از همه  مايه ي تاسف و زنگ خطري براي مسلمين است اينكه : زماني كه راشد الغنوشي  اين جايزه ي ننگين و خفت بار را در يافت مي نمايد هماهنگ با آن جانشين رهبر هيئت علماي مسلمين جهان  !! نيز بود که دارودسته ی قرضاوی آن را تشکیل داده اند.

با آنكه در كنگره ي بزرگان اخوان در تركيه ايرادات تندي از وي گرفته شد . اما بدون شك بايد اين رسوايي آشكار اين جريان  مسموم و خطرناك ،  كه امروزه همچون سرطاني مهلك از دل جريان اخوان المسلمين سابق سر درآورده است  را به صورت جدی و سیستماتیک مورد مطالعه و بررسی قرار داد . جریانی تقلبی و دروغین که با نام سید قطب و حسن البناء در حال تجارت دین و مردم است .

البته نباید این جریان تقلبی را به تونس محدود کنید؛ زیرا هم فکران این جریان در غربی ترین و مناطق مرکزی سرزمینهای مسلمان نشین چون مراکش ، مصر ، الجزائر ، لیبی ، سودان ،سومالی ، عراق ، ترکیه ، اردن ، سوریه ،فلسطین ،  دول خلیج ، افغانستان   …. تا شرقی ترین سرزمین مسلمان نشین چون مورو ( جبهه آزادی بخش اسلامی مورو )  همگی مشغول یک خیانت آشکار هستند و تنها در اسم با هم تفاوت دارند . در ایران اسم خود را دعوت و اصلاح نامیده اند و در تونس نهضه اسلامی و در عراق حزب اسلامی و…. . 

نکته ی دیگری که خواننده گان نباید آنرا فراموش کنند وجود جنسهای تقلبی به اصطلاح روز «جنسهای تقلبی چینی» در بازار کالاهای مادی است . درست به همین شکل در میان کالاهای معنوی نیز جنسهای تقلبی زیادی وجود دارد . مگر ما نصرانیت تقلبی و یهودیت تقلبی و تحریفی را نمی بینیم ؟ مگر ما حنفی ها و شیعه ها و شافعی ها و مالکی ها و حنبلی های تقلبی را نمی بینیم که به دروغ خود را  حنفی مذهب و شیعه مذهب و شافعی مذهب و مالکی مذهب و حنبلی مذهب می نامند اما دروغگویان شیادی هستند که هدفشان فقط استفاده از جهالت مردم و تجارت با مذهب جهت رسیدن به اهداف پلیدشان می باشد و هیچ ارتباطی با مذهب ندارند  ؟!.

پس وجود اخوانی تقلبی و سلفی تقلبی چیز جدیدی نیست که موجب هراس و تعجب گردد . اگر شما به تاریخ اسلام نگاه کنید هزاران فرقه ی منحرف در برابر این دین درست شده اند ، اما بر اثر افشاگری علمای مخلص ، تمامی این فرقه های گمراه و اهل بدعت به زباله دانی تاریخ ریخته شده اند و باعث واکسینه شدن  آن مناطقی  گشته است که این علما فعالیت کرده اند . اما در مناطقی که چنین علمای مخلص بیدارگری وجود نداشته اند باعث بیمار شدن پیکره ی مسلمین آن مناطق و در نهایت نابودی مسلمین آن مناطق گشته است که نمونه های اندلس در غربی ترین نقطه ی جهان اسلام و فیلیپین در شرقی ترین سرزمین مسلمان نشین نمونه ی عینی اند .

برادران و خواهران مسلمانم :

بدون شک باید بدانید که امروزه هرکسی که در برابر تطبیق قانون شریعت اسلام  وحکم شریعت بایستد، دشمن ما و تمام ستمدیده گان دنیاست . حالا هر لباسی که بر تن داشته باشد ، چه لباس سکولاریسم و دموکراسی و کمونیسم  باشد چه با لباس مذهبی دارودسته ی منافقین و سکولار زده ها جهت مردم فریبی خود را نشان دهد .

ما دیگر فریب نمی خوریم و لگد جانانه ای به مزدوران حکمت تراش منافق صفت خواهیم زد . می دانید چرا ؟ چون مسلمین بیدارگشته اند و می دانند که  دین اسلام در پی : “” اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف “” برای تمام انسانها و کسب عزت و قدرت است . از بین بردن فقر و گرسنگی و به وجود آوردن سیری و رفاه و از بین بردن ترس و آوردن امنیت ( در عقیده ، جان ، ناموس ، عقل و روان و در نهایت مال که به اصول خمسه مشهورند )برای همه ی انسانها اعم از مسلمان و غیر مسلمان که تنها از طرق قانون شریعت الله تحقق پیدا می کند هر چند مشرکین (سکولاریستها) خوششان نیاید. وَلَو كَرِهَ المُشرِكونَ

حق طبیعی هر انسانی است که از این نعمتها استفاده کند و ما هم حق داریم که صدای خودمان را برای رفاه و امنیت بلند نموده و برایش تلاش نمائیم . و چنانچه امروزه جنگهای استعماری کفار سکولار جهانی و درگیریهای قبیله ای و زبانی و نژادی و فقر و فلاکت را در اطراف خود مشاهده می کنیم تماما به خاطر اشغالگری ها و تحریمهای کفار سکولار جهانی و مزدوران محلی آنهاست که مانع تکامل جامعه ی اسلامی ما شده اند که در ان “” اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف “” برای تمام انسانها رعایت شود .

 پس بیا با هم این جامعه را بسازیم مطمئن باش این بگو مگوها و اختلافات بی پایه و اساس هم از میان می روند . و در نهایت هیچ شکی نداریم که تنها قوانین و شریعت اسلام است که « امنیت و رفاه » را برای بشریت به ارمغان می آورد و هرکسی که غیر ز این را بگوید دروغگوی کذاب و خائنی بیش نیست .

دیدگاهتان را بنویسید