انقلابیون شافعی – زیدی یمن و جفای گروههای مسلح و رسانه ای نجدی به آنها

انقلابیون شافعی – زیدی یمن و جفای گروههای مسلح و رسانه ای نجدی به آنها

به قلم: نحن قادمون

با آنکه انقلابیون شافعی – زیدی یمن از سال ۲۰۱۱۴ موفق به آزاد سازی صنعا و اکثریت خاک یمن از مزدوران آمریکا شده اند اما مزدوران آمریکا به رهبری دو رژم فاسد منطقه ( آل سعود و امارات) تا کنون  باعث قتل و کشت و کشتار هزاران مسلمان شافعی و زیدی در یمن و مسبب نابودی تمام زیر ساختهای اقتصادی این کشور چون منابع آبی و کشاورزی و پلهای ارتباطی و بیمارستانها و مدارس این کشور جنگ زده شده اند.

علاوه بر این نیروهای زمینی و پهبادهای آمریکا و ناتو نیز به صورت نقطه ای به جنایات خود بر علیه شریعت گرایان شافعی – زیدی و حتی گروههای جهادی متفرق دیگری چون القاعده و غیره پرداخته است.

در این جبهه ی نامبارکی که آمریکا و ناتو از کانال رژیم فاسد آل سعود و امارات تشکیل داده اند تا کنون هزاران مسلمان قتل عام شده و یا بر اثر انواع بیماریهای واگیری و بخصوص بر اثر گرسنگی از بین رفته اند .

نکته ی مصیبت بار این تهاجمات دشمنان به بخشی از جبهه ی اهل سنت بر می گردد که می توان در دو مورد به آن اشاره کرد:

  1. مجاهدین شریعت گرای سلفی نجدی آن به خاطر اختلافات ریز فقهی با شافعی ها و زیدی ها در گروههای محتلف القاعده و دوله و غیره خود را سازماندهی کرده و نه تنها همدیگر را تکفیر کرده و بر علیه همدیگر بلکه بر علیه شافعی ها و زیدی های متحد حاکم بر صنعا نیز وارد جنگ شده اند، در حالی که اتحادیه ی آمریکا – ناتو و مزدوران آنها چون آل سعود و امارات و غیره به صورت مساوی همه ی آنها را به قتل می رسانند.
  2. مسلمینی که از میدانهای جنگ دور هستند فریب رسانه های فاسد و دروغگوی نجدی را خورده و هنوز نمی دانند که انقلابیون یمنی که سالهاست بر بخش بزرگی از یمن و پایتخت آن تسلط یافته و با آمریکا و ناتو و سایر مزدوران آنها می جنگند دارای مذهب شافعی و زیدی هستند.

این رسانه ها می گویند که شافعی ها رافضی هستند در حالی که دروغ می گویند. می گویند زیدی ها رافضی هستند در حالی که دروغ می گویند، آیا قرار نیست اهل سنت بیدار شود و فریب رسانه های دروغگوی نجدی را نخورد؟

اگر نمی توانید به برادران شافعی و زیدی خود در برابر جبهه ی کفار سکولار جهانی و مرتدین محلی چون آل سعود و امارات و غیره کمک کنی حداقل به این دشمنان و شیطان بر علیع برادرت کمک رسانه ای نکن و جبهه ی جنگ روانی شیطان بر علیه برادرت قرار نگیر.  چنانچه رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرماید: لا تَكُونُوا عَوْنَ الشَّيْطَانِ علَى أخِيكُمْ. (بخاری ۶۷۸۱)

پس سخن رسول الله صلی الله علیه وسلم را گوش بده و جبهه ی کفار را بر علیه برادر مسلمانت کمک نکن حتی با یک کلمه : لا تُعِينُوا عليه الشَّيْطَانَ (بخاری ۶۷۷۷)

دیدگاهتان را بنویسید