دغلبازی جدید اردوغان در مساله ی عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی

دغلبازی جدید اردوغان در مساله ی عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی

به قلم: کیوان مریوانی

اردوغان که ترکیه را به بزرگترین مرکز تجارت مسائل جنسی تبدیل کرده است از زمان حاکمیت حزب اردوغان   %1680 افزایش یافته است و برای اولین بار تن فروشی و گرفتن مالیات از تن فروشان طبق ماده ۲۲۷ قانون شماره ۵۲۳۷  به صورت قانونی در آمد و حزب عدالت و تنیمه ی اردوغان این طرح را ابتدا در ۲۶ سپتامبر ۲۰۰۴ به پارلمان سفارش داد و پارلمان از یونیو ۲۰۰۵ این قانون را به مرحله ی اجرا در آورد و سالانه از تن فروشان ۴ میلیارد دلار مالیات می گیرد و جایگاه دهم تن فروشی دنیا را به دست آورده است .

اردوغان در جلسه ی اسلامی که ترکیه برگذار کرده بود با اعلان قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مخالفت کرد، اما اردوغان اولین کسی بود که به پایتخت شدن قدس برای رژیم صهیونیستی اعتراف کرد. حتی قبل از ترامپ . و رسانه های خبری ترکیه نشر می دادند اتفاق «آنکارا و قدس» . و از یونیو ۲۰۱۶ بین ترکیه و رژیم صهیونیستی تبادل سفراء صورت گرفته و ترکیه در بازارهای رژیم صهیونیستی بازاری برای ارائه تولیدات ترکیه ایجاد کرد و بیشترین صادرات ترکیه در امر خدمت رسانی به ارتش رژیم صهوینستی بوده است و ضمن پیمانهای امنیتی مسلمین فراری و حتی خواهران مسلمان را به رژیم صهوینستی تحویل داده است…

حالا چنین انسان چند چهره ای بعد از نماز جمعه در واکنش به توافق امارات با رژیم صهیونیستی، از احتمال خارج کردن سفیر ترکیه از ابوظبی و به تعلیق درآوردن روابط با امارات  سخن می گوید!!

این سخنان در حالی ابراز می شود که از سال ۱۹۴۸ که رژیم صهیونیستی به وجود آمده تا بدین لحظه، ترکیه با این رژیم اشغالگر دارای بالاترین سطح روابط سیاسی و دیپلماتیک در سطح سفیر بوده است! و اردوغان نیز از سال۲۰۰۰ قدرت را در ترکیه در دست دارد آیا اگر اردوغان دروغگو و عوام فریب و مزدور نیست بیست سال در قدرت بودن برای قطع روابط با رژیم صهیونیستی کافی نیست؟!

سخن اردوغان به امارات معادل این مثل است : دیگ به دیگ می گوید روت سیاه . آیا خنده دار نیست که یک دیگ سیاه و دودی، دیگ دیگر را مسخره کندکه تو چرا این قدر کثیفی؟

قلب اردوغان با رژیم صهیونیستی است و قدرت نظامی اش با ناتو و آمریکا و زبانش با ملت مظلوم فلسطین و سایر ملل اسلامی.

دیدگاهتان را بنویسید