پیام مولوی عبدالرشید بلوچ به ملت شریف ولایت نیمروز

پیام مولوی عبدالرشید بلوچ به ملت شریف ولایت نیمروز

            بسم الله الرحمن الرحیم

مردم متدین و مسلمان ولایت نیمروز! السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

همچنانکه بخوبی آگاه هستید، کشور عزیز ما در یک مرحله حساس تاریخی قرار دارد. بعد از ۲۰ سال جهاد و قربانی فرزندان راستین وطن، بیشتر از ۴۰ کشور اشغالگر با فضل خداوند منان و جانفشانی مردم مجاهد کشور بحمدالله با شکست مواجه شدند و کشور عزیز ما در شرف آزادی و استقلال قرار دارد.

در این برهه حساس و تاریخی، تعدادی از تفنگ سالاران قدیم در صدد گل آلود نمودن آب و گرفتن ماهی هستند، آنان با تشویق آقایان خارجی شان در صدد ملیشه سازی هستند تا بتوانند به منافع شخصی خود رسیده و آقایان خارجی خود را خوش نمایند.

مردم عزیز ولایت نیمروز باید بدانند که اگر بیش از ۴۰ کشور و امریکا با تمام تکنولوژی عصری خود در مقابل فرزندان وطن چیزی نتوانستند از پیش ببرند و با شکست مواجه شدند، چهار ملیشه هم ان شاء الله هم نمی توانند جلوی سیل خروشان حق را بگیرند .

علماء و متنفذین ولایت نیمروز در این وقت حساس باید به وظیفه ایمانی و وجدانی خود عمل نموده و از ریخته شدن خون های جوانان جلوگیری نمایند .

تمام شما عزیزان بخوبی می دانید که تفنگ سالاران و ملیشه های تفنگ بردار در گذشته چه جنایتی را مرتکب شده اند و بلکه سبب به وجود آمدن تحریک اسلامی طالبان، فسادکاری همین ملیشه ها نامسئول و خدا نترس بود.

کسانی که برای ملیشه سازی تشویق می کنند و یا فرزندان شما را به میدان جنگ می فرستند، همه ما می دانیم که فقط منافع شخصی برای شان اهمیت دارد و این خون ها برای شان وسیله رسیدن به متاع و مال دنیا است .

شما گرامی ها مسئولیت بیسار خطیری در قبال مردم دارید و می دانید که ایستاد شدن در مقابل شریعت خواهان چه نتیجه بدی در آخرت دارد و بخوبی می دانید که اگر یک کس در این وطن کشته میشود، تبعات اجتماعی آن برای ما و شما بسیار زیاد است، لذا آستین همت را بالازده و کلمه حق را بلند نمائید و جلوی ریخته شدن خون های جوانان را تا حد توان خود بگیرید.

واقعات اخیر ولایت ما و شما و بخصوص ولسوالی چخانسور باید به همه فهمانده باشد که وعده های دروغین مسئولین فاسد ادارۀ کابل قابل اعتماد نیست، لذا باید جوانان وطن که سرمایه های این ملت هستند، نه باید در بی خبری و برای اهداف شوم این و آن قربانی شوند.

باید یاد آور شوم که حکومت اسلامی متضمن خیر دنیا و آخرت مردم ما است و در حکومت اسلامی برای همه اقوام و اقشار جامعه جا وجود دارد و هیچ کس ان شاء الله خود را در آن محروم نخواهد دید.

[ کسانی که به نام اسلام و قوم بلوچ برای کفر دموکراسی و تشکیل حکومتی دمکراتیک در ایران و فدرالیسمی تحت حاکمیت آن می جنگند، و همچنین کسانی چون جبهه ی سکولار و مجازی سهاب که برای دشمنی با قوانین شریعت الله و رواج فساد و بی بندوباری و حاکمیت سکولاریستها فعالیت می کنند بدانند که در میان ملت مسلمان و شریف بلوچ جایگاهی ندارند و اینها مثل همان اربکی ها و مزدوران آمریکا در افغانستان و پاکستان و سایر مناطق هستند. این پیام ملت مسلمان بلوچ به تمام طرفداران دموکراسی و سکولاریسم است ما اجازه ی تکرار تاریخ  توسط این مزدوران در میان ملت مسلمان بلوچ را نخواهیم داد]

1 دیدگاه دربارهٔ «پیام مولوی عبدالرشید بلوچ به ملت شریف ولایت نیمروز»

 1. السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته
  بنده یکی از شاگردان خاص مفتی محمد عاصم فک الله اسره میباشم.
  بعد از سلام
  میخواهم مفتی صاحب را معلومات بگیرم از کتائب سیف الله شهید رحمه الله
  و پیام بندهرا برای مولوی صاحب عبدالرشید برسانید
  والسلام
  شماره بنده ۰۰۹۳۷۴۷۳۸۳۷۶۰
  جزاکم الله خیرا

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید