سخنی با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی زاهدان در مورد زنان و رفراندوم

سخنی با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی زاهدان در مورد زنان و رفراندوم

به قلم: کیوان مریوانی

مولوی عبدالحمید اینکه گفته ای که :”امروز بیشترین اعتراضات از سوی زنان است که مورد تبعیض قرار گرفته‌اند. زنان به دانشگاه می‌روند، تحصیل می‌کنند و بسیاری از آن‌ها از مردان ماهرتر هستند و استعداد بالاتری دارند. این زنان شایستگی و لیاقت دارند و باید به‌کار گرفته شوند.”

آیا اغتشاش و روسری سوزی ها و لختی گری هایی که توسط دختران راهنمائی و دبیرستانی و یا اکثرا دختران هرزه ی بی حجاب خیابانی صورت می گیرد به خاطر این است که اینها استعداد و تخصص داشتند و چون در استخدام مورد تبعیض قرار گرفته اند به خیابانها ریخته اند؟ یا کسانی هستند که توسط رسانه های دشمنان مدیریت می شوند و از اساس با قوانین شریعت الله مخالفت می کنند؟ آیا مشکل اینها متخصص بودن و معطل شدن برای کار است یا مشکل اینها اصل حجاب و قوانین شریعت الله است؟ واقعاً متوجه نیستی مولوی یا خودت را به ناآگاهی زده ای؟

آقای اسماعیل زهی خودت گفته ای: “عده زیادی از دین تنفر پیدا کرده‌اند. زنان به حجاب تنفر پیدا کرده‌اند و این هم از عملکرد ماست.”

بدون شک یکی از ریشه های گرایش دسته هایی از جوانان اهل سنت به سکولاریسم الرویبضه و خطبایی هستند که در امور عامه تخصص ندارند اما به دلیل نبود علمای بزرگوار یا کنار زدن علما و در دست گرفتن منابر مساجد و رسانه ها توسط این خطبا، دسته هایی از جوانان دین را در همین علما می بینند و به همین دلیل به سادگی دچار انحراف می شوند.

اما علت اصلی سوزاندن روسری ها و دادن شعارهای هنجار شکنانه در مخالفت آشکار با قوانین شریعت الله را باید در وجود داروسته ی منافقین (سکولار زده ها) دانست که همیشه وجود دارند و تنها منتظر فرصت و بهانه ای هستند  که نهاد ضد اسلامی خود را آشکار کنند. پس وجود این افراد امری عادی است اما امر غیر عادی این است که عده ای از خطبای ما در جبهه ای قرار گرفته اند که یک سر آن به کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار و مرتد محلی ختم می شود و سر دیگر آن به این چند جوان بسیار بددهان و بی اخلاق و در عین حال ضعیف وحشی ختم می شود که همچون اغتشاشگران گاهگاهی به کوچه و خیابانها می ریزند.    

مولوی اسماعیل زهی گرامی: یعنی شما با پشوانه ی همینها ادعای رفراندوم داری؟ و برای همینها گلوی خودت را پاره می کنی و همه چیز را با هم قاطی کرده ای و اینهمه این شاخ و آن شاخ می کنی؟

بعد: از خود پرسیده ای که رفراندم بین چی و چی؟ همه می دانند که منظور از رفراندومی که سالهاست کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار و مرتد محلی برای دارالاسلام ایران شعارش را می دهند و هم اکنون تو هم ادعایش را داری در واقع انتخاباتی برای پذیرش کفر سکولاریسم و دموکراسی یا پذیرش اسلام (بر اساس هر یک از مذاهب اسلامی) است. آیا سری به مذهبت زده ای تا بدانی بر اساس مذهبت دچار چه جرم بزرگی شده ای؟

یعنی واقعا تو خیال می کنی اگر به فرض محال این نظام حاکم بر دارالاسلام ایران همین الان برود مذهب حنفی تو یا مذهب شافعی کوردها و جنوبی ها حاکم می شود؟ خودت هم می دانی که جول منفی است؛ پس کمی فکر کن که چرا علمای اهل سنت ایران و بخصوص علمای جنوب ایران تا کنون هرگز کوچکترین سخنی نگفته اند که به نفع این اغتشاشگران سکولار باشد و تنها شما و چند خطیبی مثل حسن امینی که رسانه ای شده اید در این جبهه ی جنگ روانی لیبرالها قرار گرفته اید؟

روزی می رسد که علمای ما بار دیگر سر بلند می کنند و به مردم خواهند گفت که خطبای رسانه ای با آنها چه کرده اند؛ اما این را نیز بدانید که اهل سنت واقعی ایران به نوعی بیزاری از شما و امثال شما دست یافته اند؛ پس سعی کنید از این جو رسانه ای لیبرالها  خارج شوید و بار دیگر به منهج صحیح اهل سنت برگردید.

یک دیدگاه در “سخنی با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی زاهدان در مورد زنان و رفراندوم”

  1. بنده منزلم در مسیر اغتشاشات قرار دارد و بارها مجبور به عبور از اجتماعات ایشان شدم. شاهد بودم هر دختری به همراهی مردانی حضور دارد. بنابراین نباید این حرکت را زنانه دانست. بلکه باید آن را مطالبات مردانی دانست که نمی خواهند زنان حجاب داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *