پنهان کاری و دغل بازی عمدی مُلا لقمان امینی نسبت به اغتشاشات مناطق کورد نشنین غرب ایران

 پنهان کاری و دغل بازی عمدی مُلا لقمان امینی نسبت به اغتشاشات مناطق کورد نشنین غرب ایران

به قلم: مسعود سنه ای

برای هیچ کوردی پوشیده نیست اغتشاشاتی که در مناطق کوردنشین ما صورت گرفته است توسط سکولاریستها رهبریت و مدیریت می شود و علاوه بر آن از همان ابتدا تا زمانی که دسته هایی از مُلاها در آن ورود کرده اند تمام اغتشاشگران مشتی هرزه و بی بندوبار و مفسد سکولار و سکولار زده ی اطراف ما بودند و شما تحت هیییچ عنوانی حتی یک دختر یا پسر مومن و با حیاء را در میان آنها ندیده و نمی بینید.  

با ورود مُلاهای معلوم الحال به این اغتشاشات که تماماً متعلق به جریان تصوف «سنتی و التقاطی» مناطق ما هستند، ما شاهد حضور تعدادی از مسلمین نماز خوان مناطق جوانرود در این اغتشاشات هستیم و این مُلاها در میان طرفداران طیف فکری خودشان به نحوی به این داغتشاشات سکولاریستها رنگ و بوی مذهبی و حتی مشروعیت بخشیدند.  

تصوف سنتی و طیفی که سالهاست همچون عبدالحمید زاهدان در اختیار سیاستهای نظام حاکم بر ایران است برای همه مشخص است و دارای کارنامه ای واضح و روشن بوده است و تصوف التقاطی هم که شاگردان مختلف کاک احمد مفتی زاده در فرقه های سعدی قریشی و حسن امینی و مستقلها آنرا نمایندگی می کنند نیز دارای کارنامه ای واضح و روشن بوده و هستند.

هر دو طیف تصوف سنتی و التقاطی آن که قصد دارند نقش عبدالحمید زاهدان را در مناطق کوردنشین غرب ایران بازی کنند عمداً دست به پنهان کاری و تحریف واقعیتها می زنند که امیدواریم هدفشان مدیریت افکار عمومی و خط دادن به این داغشاشگران باشد. به عنوان مثال:  

 • ماموستا لقمان امینی به عنوان مُلای برجسته ی طیف سنی آن که از مولودی خوانها و آوازخوانهای معروف هم هست با تکرار شعار «ژن- ژیان- آزادی» (که توسط عبدالله اوجالان کمونیست ابداع شده و تماماً خواستار مفاسد و بی بندوباری و بی اخلاقی های رایج در میان سکولاریستهای کمونیست برای زنان تحت شعار آزادی است) می گوید: کمک جوان که زن بگیرد و دچار گناه نشود تو باید به سرش بزنی و او را بکشی؟

مُلا لقمان گرامی یعنی واقعاً خودت هم از گفتن چنین سخنی خنده ات نمی گیرد؟ چه کسی جوان را به جرم اینکه گفته باشد می خواهم زن بگیرم تا دچار گناه نشوم کشته است؟! می دانی که خیلی از اینهایی که در این اغتشاشات کشته شده اند متاهل بودند؟ یا می دانی که بعضی از این اغتشاشگران دختران و زنان هرزه هستند و نیازی ندارند که زن بگیرند؟

این سخن را از کجا آورده ای مُلای گرامی؟ این شما و اینهم تمام شعارهای این اغتشاشگران، لطفا تنها در یک مورد این دروغ آشکار را برای ما پیدا کنید که اینها شعار داده باشند ما زن می خواهیم و….

مُلای گرامی: آیا سوزاندن روسری ها و کشف حجاب و حمله به زنان محجبه در سنندج و توهین به مقدسات اسلامی و سوزاندن قرآن و سردادن شعارهای هنجار شکنانه و شکنجه کش کردن وحشیانه ی همشهرهای خودمان که زمانی عمر خود را در راه دفاع از مال و ناموس و خاک ما در برابر ۸ سال جنگ تحمیلی صدام حسین سکولار و احزاب سکولار و مرتد کومله ها و دمکراتهای جنایتکار صرف کرده اند، برای این است که اینها زن ندارند و می خواهند زن بگیرند؟ یا اصل نظام و قوانین شریعت الله را هدف گرفته اند؟

مُلا لقمان گرامی همه ی ما می دانیم که مزدوران پ.ک.ک با درست کردن گروهی آدمکش تحت عنوان «ایشتار» چند نفر را ترور کردند و مسئولیت آنرا نیز بر عهده گرفتند و سایر احزاب سکولار و مرتد کومله ها و غیره هم هر چند روز یک بار ترورهایی را انجام می دهند و آشکارا و به شیوه های مختلف برای تکرار جنایات اوایل انقلاب اسلامی ۵۷ دست به کار شده اند، آیا تمام این ترورها نیز برای این است که جوانان می خواهند زن بگیرند و نظام مخالف است یا جلو انها را می گیرد؟!!

مُلای گرامی: اگر قصد داری به سبک خودت این اغتشاشات را به اعتراضات تبدیل کنی لطفاً این موارد را نیز در نظر بگیر

7 دیدگاه در “پنهان کاری و دغل بازی عمدی مُلا لقمان امینی نسبت به اغتشاشات مناطق کورد نشنین غرب ایران”

 1. گو به قه ور باوکت بو متن و طرز تفکرت …. دایک و خویشک …. ….. تو کیت به ملای اهل سنت امر و نهی که یت

  .
  .
  .
  .
  ..
  .
  .

  ( پاره ای از دیدگاه این بازدید کننده که جنبه توهین داشت توسط شورای مدیریت سایت ویرایش شد )

  1. که ره، من باوکم هیشتا نه مردووه. هههه

   تو ……….. وه ک به شه ر قسه که ی؟

   باشه تو ئه گه ر ئه هلی سوننه تی بو چه به ده لیله وه قسه ناکه یت؟

   چه س ؟ هیچیک نازانی؟

   ئه هلی سوننه ت وه کو تو ده م شر و دژمن ده ر نین.

   چون موسلمانیت جواوت به خراوه ناده مه و، ئه گه ر سکولار بواییتیت ئه مزانی چیت پی ئیژم .

   برو خالو که میک عه قل فیر به

   .
   .
   .
   .

   ( پاره ای از دیدگاه این بازدید کننده که جنبه توهین داشت توسط شورای مدیریت سایت ویرایش شد )

   1. تو ئه گه ر بشر بیت و اسلام حالیت بیت اچوایته مزگت چواریار و اتزانی ملا لقمان له روی قرآن و حدیثه و تذکر ایات به نامسئولینکان اگر بشریش بوایت به دایک و خویشک مردم نایژیت هه رزه یانه ئه ونه بیشعوری گرانی و اختلاس و فقر و زندان و اعدام و اخطار و انکار ئه م رژیمه ناوینیت فقط کشف حجاب ئه وینیت ؟مردم سی سال له مه و به ر گشتیان حجابی بون چوار دانه نمک حرام وک تو بوگنه سه مسئول اسلامیان له به ر چاو جوان خسگه جوان بی حجاب و بی اعتقاد ایمرو نتیجه ی دزی و اعدام و اختلاس و تبعیض به ناو اسلامه امثال تو به خاطر چه ن میلیون پول حرام منکر خوا و پیغمبر و فقر و فلاکت ئه م مردمه بوگن و سایت دا انیت و متن انوسیت بو ملا لقمانیک که له زک دایکتا نه وگی سری له ناو قرآن و حدیثا بوگه ؟؟بچو رخ به رخ جواوی به ره و بزانه له مورد کیه و چه ت نوسیگه نمک به حرام

    1. نگاه کن:
     من کاری ندارم تو در مورد این مُلا چه نظری داری اما برایم مهم است که در مورد سخنانی که گفته و من نقدشان کرده ام دیدگاهت را بگوئی .

     بگو من غیر از واقعیت چیزی گفته ام یانه؟

     اگر به نظرت خدای ناکرده به این مُلا دروغی اتهامی زده ام با دلیل ثابتش کن و گرنه توهین کردن و فحاشی را هر کسی بلد است بزرگوار

     من با این مُلا و امثال این مُلا که بخشی از جبهه ی کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی شدن مخالفم و با دلیل نقدشان می کنم . شما هم اگر می دانی در جائی اشتباه کرده ام لطفا با دلیل و سند سخنانم را نقد کن . تشکر

 2. فره جالبه من هه ر ئه و توهینه که به دایک و خویشک مردم کردگته نوسیگمه تو توهینت کردگه بو هه ر ئه و قصه ی منه جیگه ی خالی دا انیت بعد ایژیت دوژن ایه یت اگه ر تلخه بوچه خوت نوسیگیته بو دایک و خویشک مردم ؟حدیث پیغمبره هه ر چتکتان بو خوتان گرکه بو مردمیش گرکتان بیت و هه ر چت خراویکتان گه ره ک نیه بو مردمیش گرکتان نه ویت چون به ناموس مردم ایژیت هه رزه وله من هه ر ئه وه ته بو کامنت ئه که م جیگه خالی داانیت ؟

  1. نگو من به مادر و خواهر مردم توهین کرده ام چون طبقه ای معدود و طیفی خاص از میان مردم معادل مردم نمی شوند .

   بله، من تمام سکولاریستهائی که به خیانبانها ریختند و حجابها را سوزاندند و به نقاب خواهر مسلمان ما حمله کردند و به قرآن و سایر مقدسات اسلامی توهین کردند و شعارهای سکولار یستی سر دادند را فاحشه و فاسد و خائن به دین و ملت کورد و بخشی از جبهه ی جنگ روانی یا گرم کفار سکولار جهانی و احزاب سکولار و مرتد محلی می دانم .

   1. یعنی به نظر تو در میان این معترضین کسی به خاطر فقر ،گرانی ،اعدام، بیکاری ،انکار ،اختلاس ،رانت ،آقازادگی ،معترض نبوده ؟یعنی همه ی معترضین فقط به خاطر حجاب اعتراض کردن؟معترضین به گرانی بنزین چی ؟آمار خودکشی میدونی تو همین شهر سنندج چقدر زیاد شده ؟امثال ملا لقمان از روی حدیث و قرآن به نامسئولین کشور امر به معروف کرده و نهی از منکر کجا و کدوم خطبه ملا لقمان گفته روسری آتش بزنید ؟کجا گفته بریزید تو خیابون ؟بارها اعلام کرده که جوان مردم رو نکشید نزارید خانواده ها داغدار بشن با کشتن یک نفر یک طایفه یک محله داغدار و جریحه دار میشن تو قرآن سوره آل عمران خدا میفرماید شما بهترین امتی هستید که پدید آمده اید چون امر به معروف و نهی از منکر می کنید …اینه جواب امر به معروف ؟این جواب به هشدار به مسئولین ؟اخطار و بازداشت و اعدام و انکار نگاه جامعه به مسئولین رو دلپذیر میکنه ؟به قول معروف ما برای وصل کردن آمدیم نی برای فصل کردن آمدیم ولی به قول معروف کسی خوابیده رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده رو نه ..من نه دوست دارم ایران تجزیه بشه نه دوست دارم خون و خونریزی ادامه دار باشه نه طرفدار سکولار و تجزیه طلب و …اما طرفدار این نوع حکومت داری هم نیستم این حرکات و رفتارها در شان یک کشور اسلامی نیست و اسلام هم از این رفتارها مبراست سلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *