راز عزت اولیه مجاهدین چچن و قفقاز و در نهایت تبدیل شدن مجاهدین سنتی به سربازان پوتین در اوکراین

راز عزت اولیه مجاهدین چچن و قفقاز و در نهایت تبدیل شدن مجاهدین سنتی به سربازان پوتین در اوکراین

به قلم: فضل الرحمن فرغانه ای

سرزمین شافعی مذهب چچن با اتحاد و تمرکز بر مذهب شافعی و جهاد فی سبیل الله در میان مسلمین به سرزمین جهاد و مقاومت افسانه ای در برابر تزارهای صلیبی و سکولارهای کمونیست شوروی و سکولارهای لیبرال روسیه شناخته شده بود و مجاهدین این سرزمین به شجاعت زبانزد اهل جهاد شده بودند تا اینکه تفکر «نجدیت» به درون اهل دعوت و جهاد چچن نفوذ پیدا کرد.

نجدیت همچون یک آفت با تولید تفرق و مشغول کردن مسلمین به مسلمین به بهانه های غیر شرعی مشرک بودن و اهل بدعت بودن و صوفی بودن و… مسلمین، اولین تخریبات آن جدا کردن اهل جهاد از مردم بود و جهاد را از حالت مردمی آن خارج کرد و مجاهدین را تبدیل به ماهیانی کرد که آبی برای شنا نداشتند و روسیه و مزدورانش نیز با طرفداری از مذهب شافعی و اندیشه های تصوفی که وجود داشت مردم را به سمت خود کشیدند و حتی دیدیم که آنها را در جنگ اوکراین خرج می کنند.

این ثمره ی حتمی تفکرات نجدیت در میان تمام سرزمینهای اسلامی و در میان تمام مذاهب اهل سنت است. زمانی که هنوز این تفکر نتوانسته بود بر جهاد مسلمین چیره شود ما شاهد عملیاتهای مبارکی در قلب روسیه بودیم که در زیر یکی از بیانیه های امیر امارت قوقاز اسلامی «دوکو ابوعثمان» درباره انفجارات موسکون را برای شما بیان می کنیم که نشان از قدرت و عزت است. 

اعوذبالله من الشیطان الرجیم،بسم الله الرحمن الرحیم . الحمدلله رب العالمین و الصلاةو السلام علی نبینا محمد و علی آله و صحبه و من اتبع هداه الی یوم الدین. سلام به تمام کسانی که برای تطبیق شریعت الله در جهان می جنگند.

من امیر مجاهدین امارت قوقاز،دوکو عمروف،هستم این بیانیه را درتاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۰ اعلان می کنم و همانطور که همه می دانند در تاریخ ۲۹ مارس دو عملیات در موسکو به وقوع پیوست که منجر به کشته شدن کفار گردید و این دو عملیات یک پیام مخصوص به سازمان اطلاعات روسیه بود.این عملیات به دستور مخصوص من انجام گرفت و این عملیات ان شاء الله آخرین عملیان نیست.

در مورد این عملیات می خواهم مشخص کنم که ما چرا به آن اقدام کردیم: همانطور که همگان می دانند درتاریخ ۱۱فبرایر۲۰۱۰ سازمان اطلاعات در چچن و دقیقاً در منطقه اوروس مارتان اقدام به قتل عام مسلمینی کرد که از فقیرترین و ضعیفترین مردم بودند.آنها مشغول جمع اوری گیاهان جنگلی بودند تا شکم گرسنه شان را سیر کنند.این مردم بدون اینکه بین آنها فرق گذارده شود،به دست سازمان اطلاعات روسیه قتل عام شدند و علاوه بر ان،اجساد آنها را تکه تکه کرده و به تمسخر جنازه های کشته شدگان پرداختند.

اما این عملیاتی که به دستور من انجام گرفت،بر فقراء و ضعفای کفار انجام نگرفت ،چون آنها در قلب موسکو زندگی می کردند. و امروز هر سیاستمدار و هر خبرنگار و هر کسی که مرا به تروریسم متهم کند،با این کارش مرا به خنده وا می دارد چون من حتی یک بار هم نشنیدم که آنها پوتین را به تروریسم و قتل مردم بیگناه متهم کرده باشند و یکی از آخرین جنایتهای او جنایت ۱۱ فبرایر بود.

و من به تمام روسها که مردان و گروهکهای خود را به قوقاز ارسال خواهند کرد،تضمین می دهم که این آخرین عملیات نبوده بلکه این گونه عملیات در سرزمینتان ادامه پیدا خواهد کرد.

و شما را به عملیات دیگری مژده می دهم که واکنشی به کشته شدن مجموعه ای از مجاهدین در ۱۱ فبرایر،خواهد بود.ان شاء الله به زودی می بینید و می شنوید،و این عملیات به روشی خاص و با موازین دیگری ان شاء الله انجام خواهد گرفت.

برای همین هشدار می دهم و اعلان می کنم که جنگ فقط روی صفحات تلویزیونتان و بدور از جنایتهایی که گروهکهای ترور شما به رهبری پوتین در سرزمین قوقاز انجام می دهند، ادامه نخواهد داشت. برای همین به شما وعده می دهم که جنگ به خیابانهای تان خواهد رسید و آن را در زندگیتان و خانواده هایتان خواهید چشید ان شاء الله.

الله اکبر.

یک دیدگاه در “راز عزت اولیه مجاهدین چچن و قفقاز و در نهایت تبدیل شدن مجاهدین سنتی به سربازان پوتین در اوکراین”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *