سكولاريسم دشمن شماره يك … چرا؟ ( ۲ )

tawahoedanaii

سكولاريسم دشمن شماره يك … چرا؟ ( ۲ )

 

کاتب : شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی

 

 

سكولارسيم هرگونه دخالت دين و اخلاق در امور سياسي، اجتماعي، آموزش و پرورش، اقتصاد، امور فرهنگي ،دولت و… رابکلي رد نموده و با تحکیم دیکتاتورانه ی قوانین انحصارگرایانه ی خود و پس از سپري كردن مرحله ی کسب قدرت حکومتی ، به روند سكولاريزاسيون جامعه يا همان نابود گرداندن هر گونه باور ديني و عقيدتي در ميان مردم  مي‌پردازد.

در اين مكتب تمامي مكاتب بشري همچنان كه دوست دارند و مي‌انديشند مي‌توانند زندگي كنند و اگر به تعداد يك گروه چند هزار نفري هم برسند مي‌توانند در كشور متبوع خويش قانوني را نيز به نفع خود و قانونمند نمودن برنامه‌ها و اعمالشان به تصويب برسانند ، اما در يك سرزمين نزديك به صد و چند ميليوني، دينگرايان و مسلمين نمي‌توانند يكي از قانونهاي الهي مورد نيازشان را نيز به تصويب برسانند.

به عنوان مثال هم جنس بازان در انگليس و اكثر دول غربي توانسته‌اند اميال و آرزوهاي شيطاني خود را در مجالس قانونگذاري به تصويب رسانده و از حمايت قانوني دولت متبوع خويش بر خوردار گردند به نحوي كه آزادانه همچون دو زوج در كليسا به عقد هم در آمده و …  اما در عين حال يك مسلمان نمي‌تواند جهت رهايي از اين همه فقر و بدبختي اصول اقتصادي اسلامي را به تصويب رسانده يا جهت امنيت ناموس حد زنا را و جهت امنيت مال حد بريدن دست دزد را و… را به تصويب برساند. حتي كار را به جايي رسانده‌اند كه بصورت قانوني در تركيه‌اي كه پايتخت خلافت اسلامي به شمار مي‌رفت زنان محجبه حق ورود به بسياري از اماكن دولتيرا نيز ندارند …

اين يعني ديكتاتوري خشن، تماميت خواه و بي رحم سكولاريسم که قرن هاست كه هيچ ارزشي براي احكام الهي قائل نبوده و با شديدترين وجه ممكن به قلع و قمح هرگونه نماد ديني و قانون الهي پرداخته است.

مشركين زمان رسول الله صلی الله علیه وسلم تنها در بخش توحيد الوهيت و كفر به طاغوت بود كه مشكل داشتند و در همان اوايل با رسول الله صلي الله عليه و سلم سازش كردند وحتي حاضر بودند بسياري از آداب و عبادت‌هاي شخصي را نيز انجام دهند به شرطي كه رسول الله از شروط لا اله إلا الله دست بر دارد. اما سكولاريسم و مشركين مدرن كنوني كوچكترين تنزلي از قوانين تصويب شده ندارند. قرن‌هاست درنده خويانه با زور شمشير و حتي بهره گيري از بمب‌هاي اتمي و شيميايي و نسل كشي شهرها و روستاها و بكار گيري  انواع بمب‌هاي فسفري و ليزري جهت تحقق اهداف پليد ديكتاتوري سكولاريستي شان كسي از ميانشان پيدا نشده و نخواهد شد كه به نفع اين همه ستمديده و قرباني جهان كه در طول اين چند قرن بعد از سده‌ي شانزده ميلادي تلف شده‌اند، ندايي سر داده و اين قانون وحشيانه را همچون زمان رسول الله صلي الله عليه و سلم لغو نمایند. اینان كه از ناچيز ترين ترحم و عطوفتي هم نسبت به طرف داران اجرايي شدن احكام الهي بر خوردار نيستند و حاضرند جهت رسيدن به اهداف خود هزاران فلوجه، حلبچه، افغانستان، چچن و… را قرباني سازند.

اينان مشركين جديد عصر مايند كه حتي كوچكترين پيوند خود را نيز با تمام اديان آسماني قطع كرده اند و اگر چنانچه از واژه ها و عبارات مذهبي استفاده كنند تنها جهت استحمار مردم و استفاده ابزاري از مذهب جهت رسيدن به اهداف پليد دنيويي شان مي‌باشد ،كه يا مسئله عوام فريبي انتخاباتي در ميان است يا تهاجم به منافع ديگران و يا توطئه ای ديگر در ميان است كه مي‌خواهند اذهان عمومي را با سياست بلاگردان منحرف نموده و به اهدافشان برسند.

به عنوان مثال جرج دبليو بوش شيطان پرست عضو انجمن استخوان و جمجمه ،كه هيچ اعتقادي به بنيان‌ها و اصول مسيحيت نداردو نماينده مشركين سكولار دنيا می گردد در يك مبارزه انحرافي جنگ خود عليه مسلمين را «جنگ صليبي» معرفي مكیند. در حالي كه براي همه كاملا روشن است كه اين جز توطئه‌اي عظيم عليه اديان آسماني و منحرف ساختن مبارزات آن‌ها چيزي بيش نيست كه در آن سعي مي‌كند دشمن دين اسلام را مسيحيتي معرفي كند كه قرنهاست حكومت و تسلطش بر جامعه را از دست داده تا در يك توطئه حساب شده اديان الهي را به جان هم انداخته و خودشان از دور سودش را ببرند و…

اين مشركين غير اهل كتاب در همان دوره مكي دشمن شماره يك مسلمين بودند و در دوره مدني و كسب قدرت و حكومت توسط مسلمين نيز دشمن شماره يك بوده اند و با تصويب قرآن تا روز قيامت دشمن شماره يك مسلمين باقي خواهند ماند و تنها روش برخورد آنهاست كه تعيين مي‌كند هم پيمان باشند يا مستأمن يا دشمن جنگي يا ذمي و…

علاوه بر آن خداوند به نکته ی اساسی و بنیادینی در مورد سکولاریستنها اشاره می فرمایند :

وَلا یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّى یَرُدُّوکُمْ عَنْ دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا وَمَنْ یَرْتَدِدْ مِنْکُمْ عَنْ دِینِهِ فَیَمُتْ وَهُوَ کَافِرٌ فَأُوْلَئِکَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِی الدُّنْیَا وَالآخِرَهِ وَأُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ (البقره:۲۱۷ )

امام طبری می فرمایند : قال أبو جعفر : یعنی تعالى ذکره : ولا یزال مشرکو قریش یقاتلونکم حتى یردوکم عن دینکم إن قدروا على ذلک ، کما حدثنا ابن حمید قال : حدثنا سلمه قال : حدثنی ابن إسحاق قال : حدثنی الزهری ویزید بن رومان عن عروه بن الزبیر : ” ولا یزالون یقاتلونکم حتى یردوکم عن دینکم إن استطاعوا ” ، أی : هم مقیمون على أخبث ذلک وأعظمه ، غیر تائبین ولا نازعین یعنی : على أن یفتنوا المسلمین عن دینهم حتى یردوهم إلى الکفر ، کما کانوا یفعلون بمن قدروا علیه منهم قبل الهجره .

حدثنی محمد بن عمرو قال : حدثنا أبو عاصم قال : حدثنا عیسى عن ابن أبی نجیح عن مجاهد فی قول الله عز وجل : ” ولا یزالون یقاتلونکم حتى یردوکم عن دینکم إن استطاعوا ” ، قال : کفار قریش .

و « پیوسته و همیشه » (سکولاریستها) با شما خواهند جنگید تا اگر بتوانند شما را از دینتان ( قانون شریعت و اخلاق و رفتار عقیدتی تان ) بازگردانند، و هر که از شما از دینش برگردد و در حال کفر بمیرد، چنین کسانى عمل‏هاى نیکشان در دنیا و آخرت تباه مى‏شود (در دنیا نیز ذکر خیر و دعا و ترحم مردم به واسطه آثار نیکشان تبدیل به عکس مى‏شود) و آنها اهل آتش‏اند و در آنجا جاودانند

این کشمکش و درگیری پیوسته و همیشه بین سکولاریستها و قانون شریعت تا روز قیامت باقی می ماند ( توجه شود این پیوستگی شامل سکولاریستهاست نه یهود و نصارا ) و تا زمانی که این درگیری و کشمکش وجود دارد جهاد هم وجود دارد و به وقت معینی محدود نشده است ، تا زمانی که باطل و گمراهی و کفر سکولاریستها و غیره وجود دشته باشد جهاد هم باقی است و فضیلت آن بر حسب همه زمانها و مکانها بر جای خود وجود دارد . چنانچه مشاهده نمودیم الله تعالی می فرماید : .. وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ .. . ( سکولاریستها ) « پیوسته و همیشه » با شما خواهند جنگید تا اگر بتوانند شما را از دین و آئینتان بربگردانند.

با این وجود ، در برابر « قاطعیت و جنگ همیشگی سکولاریستها با قانون شریعت » ، امام مسلم از جابر رضی الله عنه از رسول الله صلی الله علیه و سلم روایت می کنند که فرمودند : « پیوسته و همیشه » گروهی از امت من بخاطر حق در جنگ و کارزار هستند و تا روز قیامت وجود خواهند داشت . (جابر بن عبدالله رضی الله عنه می‌گوید: سمعت رسول الله صلیالله علیه و سلم یقول: لاتزال طائفه من امتی یقاتلون علی الحق ظاهرین إلی یوم القیامه «رواه مسلم »

همچنین از جابر بن سمره رضی الله عنه از رسول الله صلی الله علیه و سلم روایت است که فرمود: لن یبرح هذا الدین قیاماً یقتلون علیه عصابه من المسلمین حتی تقوم الساعه «رواه مسلم »

از یزید بن اصم از معاویه بن ابی سفیان از رسول الله صلی الله علیه و سلم نیز روایت است که فرمود: من یرد الله به خیراً یفقه فی الدین ولا تزال عصابه من المسلمین یقاتلون علی الحق، ظاهرین علی من ناوأهم إلی یوم القیامه «رواه مسلم »

همچنین از عمران بن حسین رضی الله عنه روایت است که رسول الله صلی الله علیه و سلم فرمود: لا تزال طائفه من امتی یقاتلون علی الحق ظاهرین علی من ناوأهم حتی یقاتل آخرهم المسیح الدجال «رواه حاکم فی المستدرک و قال هذا حدیث صحیح علی شرط مسلم و لم یخرجاه» )

در اینجا نوعی « قاطعیت آشکار » را در « اخلاق و رفتار عقیدتی » میان هر دو جبهه ی حق و باطل مشاهده می کنیم  و مشخص شد كه با آنکه دشمنان شماره اول مسلمين يهود و مشركين غير اهل كتابند  اما مشرکین غیر اهل کتاب یا همین سکولاریستها به صورت پیوسته و مداوم با مسلمین مجری قانون شریعت الله جنگ مسلحانه خواهند داشت . و در در جه بندی دشمنان نصارا در مراتب بعدی قرار مي‌گيرند و در ميان فرق منتسب به اسلام نيز در خشن ترين برداشت‌ها كه توسط ابن تيميه در اواخر كتاب «الدر البهيه من فتاوي ابن تيميه» آورده شده است  ، يكي از منحرف ترين شاخه‌هاي تشيع كه هم اكنون نماد عيني و حقيقي آن در ميان مشعشعيان ايران و علوی های ترکیه  نمودار است و در قالب رافضي جاي گرفته‌اند ،  با آوردن دلايلي پائين تر از نصارا مي‌داند. یعنی دشمن شماره یک مسلمین ،مشرکین غیر اهل کتاب  (که امروزه به سکولاریستها مشهورند ) و یهود هستند ومسیحیان در درجه بعدی ودر نهایت فرقه های منحرف منتسب به اسلام قرار دارند.

در هنگام حمله مغول که صاحب قانون بشری به نام یاسا بودند ،  درهمکاری با حکومت اهل بدعت وقت علیه حمله مغولها ، ابن تیمیه این اصل اساسی رااجرا نمودند وثمره آن هم وحدت عمل و متوقف کردن  تهاجمات مغولها بود.

متأسفانه نزديك به يك قرن است كه اين جريان نا مبارك سكولاريسم  با زور اسلحه و برپا کردن جویبارهایی از خون  ، در ميان مسلمان زاده‌ها جا خوش كرده و عده‌ي زيادي را به ارتداد كشانده است و پس از جنايت‌هاي نا بخشودني در سرزمين‌هاي مسلمان نشين هم اكنون با اتحاد با اتحاديه سكولاريسم‌هاي جهانی به رهبري آمريكا حمله‌ي فراگير ی را عليه مسلمین تابع قانون شریعت الله به راه انداخته است و مي‌رود مغول وار تمام عقايد و باورهاي عقيدتي و ديني مردم و فرهنگ غني آن‌ها را در زير تبر خشونت بار خود درو و قرباني گرداند.

در اين موقعيت كه مسلمين مبارز فرقه‌ي ناجيه در چنين وضعيت بحراني نسبت به دشمنان تا دندان مسلح چند صد ميليون نفري قرار گرفته‌اند هر گونه جنگ مذهبي ميان اديان الهي خطايي فاحش و انحرافي آشكار در مسير مبارزاتي اسلام محسوب گرديده و هرگونه جنگ مذهبي ميان مذاهب منتسب به اسلام نيز انحرافي وحشتناك و هدر دادن انرژي مسلمین و خدمت به دشمن مشترك و هم مسير شدن با نقشه‌هاي سكولارها مي‌باشد.

هم اكنون كه اسلام در دوران غربت خود به سر مي‌برد و مسلمين پراكنده در گوشه و كنار سرزمين‌هاي اشغالي توسط ديكتاتوری سكولاريستي محلي و جهاني به مبارزات پراكنده‌اي مشغولند و هنوز نتوانسته‌اند حتي يكي از سرزمين‌هاي مسلمان نشين را به طور كامل آزاد نماييند، با چه استدلالي خود را قانع نموده و به جنگ ديني با اديان اهل كتاب يا مذهبي درون اسلامي مي‌روند؟

الان كه ديكتاتوري سكولارستي جهاني به حمايت از مرتدين سكولار محلي‌اش حتي  تا سر سفره‌هاي غذاي ما نفوذ كرده‌اند و در بسياري از خانواده‌ها افرادي هستند كه به هوا داري و حتي به طرف داري و پشتيباني از مرتدين ولاء و دوستي خود را نا محترمانه روبه روي ما اعلام نموده و تمام فرهنگ و باورهاي تنومند گذشتگانش رادر زير پاي سكولارهاي مرتد پهن نموده و براي اجرايي شدن ديكتاتوري سكولاريسم بر من و شما و خانواده‌ ماسنيه چاك كرده و چشم قرمز مي‌كنند، در اين صورت كدام تفسير فرقه‌ي ناجيه و سلف صالح اين امت است كه به تو اجازه مي‌دهد كه اولا مرتد نزديك به خودت را به همراه مشركين متحد جهان را رها كرده و آن وقت نوك تيز جملاتت را به سوي اهل كتاب يا اهل بدعت و فرق انحرافي داخل اسلام بنمايي؟

اينكه فلاني به اسم حزب اسلامي يا جماعت اسلامي يا هر اسم ديگر از ميان اهل سنت بر خاسته و در خدمت منافع و پارلمان كفري و ديكتاتوري سكولاريسم در مي‌آيد يا با نام مجلس اعلي يا الدعوه يا هر اسم ديگر از ميان تشيع بر خاسته و به همين ديكتاتوري مهاجم ياري مي‌رساند، اگر فرقه‌ي ناجيه با اين‌ها درگير شده و مبارزه نمايند به خاطر مذهب سني يا شيعه بودن آنها نيست بلكه بدين دليل است كه اينها نيز چون فقهاي مارينز، سربازي از سربازان اين ديكتاتوري مهاجم مي‌باشند.

براي يك مجاهد مبارز فرق نمي‌كند متحد و سازشكاران با اين ديكتاتوري سكولاريستي مهاجم يك مسيحي زاده است يا يك شيعي زاده يا سني زاده يا رافضي زاده. مهم اين است كه هر كسي كه در اين سپاه تا دندان مسلح قرار گرفته و قصد نابودي طرف داران احكام الهي را دارند بايد نابود گردند و اين هرگز به معني جنگ مذهبي يا ديني نبوده است و نخواهد بود.مسلمين فرقه‌ي ناجيه تحت هيچ عنواني حق ندارند كه خود آغازگر چنين جنگ ديني يا مذهبي تحميلي باشند و تمام نقشه‌هايي را كه سكولارها جهت چنين جنگي طراحي مي‌كنند را خنثي و نابود گردانند.

دسته بندي دشمنان از جانب الله تعالی و سلف صالح اين امت هرگز به معني ولاء و عدم كفر به طاغوت نبوده و خواهد بود و نبايد عده‌اي فريب خورده ناآگاه از استراتژي‌هاي كلان و تاكتيك‌هاي به روز مبارزات اسلامي باعث سرگرداني و انحراف در مسير كلي مبارزه گشته و انرزي مبارزاتي مسلمين و حاصل زحمات مجاهدين را در اين دنيا ضايع گردانند.

آگاه باشيم كه ما هم اكنون نزديك ترين كفاري كه شبانه روز همچون تحفه‌هاي پليد و نامباركي آنها را مي‌بينيم مرتدين سكولار افراطي هستندكه با پشتيباني مسلحانه ديگر همفكرهای محلي‌شان و با هماهنگي همه جانبه اتحاديه جهاني سكولاريسم‌هاي متحد عالم همچون يك شكارچي در كمين شكار ما به سر مي‌برند و بي پروا و بي شرمانه و بدون ترس اهداف پليد سكولاريستي خود رادر صورت چيره شدن بر ما بيان مي‌كنند. اينان دشمنان شماره يك ما هستند و ما در اين مرحله به بيان و اتحادي همه جانبه با اهل كتاب و تمامي مذاهب منتصب به اسلام نيازمنيدم. مجاهدين مبارز بايد زيركانه از تضادهاي درون صفوف دشمن مهاجم مسلح جهت تفرقه افكني ميان آنان استفاده كنند و خطرناك ترين دشمنان را كاملا منفرد سازند. و اسباب و شرايط را براي حفظ وحدت و استحكام نيرو‌هاي مبارز و همدرد فراهم آورند.

ما در اين سطح از دانش اتقلابي و مبارزاتي، خشم و نفرتمان را پرورده و حفظ مي‌كنيم تا زماني كه شمشير هدفمند و به روز بودن علمي و عمليمان تيز و برنده گردد و تا آن زمان باصبری هدفمند در عين عمل، هر زهر كشنده‌اي را مي‌چشيم تا نتيجه آني باشد كه متناسب با زمان و مكان ندامت نسل‌هاي بعدي  را به همراه نياورده و بالاتر از همه مطلوب الله جل جلاله گردد.

پس برادران و خواهران مبارزم هوشياتر باشيد كه گول دسيسه‌ها و دامهاي ديكتاتوري سكولاريسم را نخوريد و در جنگ نابرابر انرژي‌تان را عليه ديگر دين گرايان اهل كتاب يا مذهب گرايان منتصب به اسلام تا زماني كه در صف سكولار قرار نگرفته‌اند هدر ندهيد .واين عدم جنگ با حكومت‌هاي مذهبي و حتي پناه بردن به آنها به شرط استقلال در عقيده و عمل به اركان آنها در حد پناهندگي ،به معني ولاء و نوكري انها نبوده و نخواهد بود .

مممكن است به خاطر اين سياست دقيق و اساسی مسلمانان ،از جانب سكولارهاي بومي مخالف دول يا كشورهاي مذهبي ،مورد اتهامات و برچسب‌هايي گرديم كه اينهم اگر از جانب دشمن تمامي اديان يعني سكولارهاي مرتد جهت جنگ و آشوب مذهبي و يا ديني ما با ديگر دينگرايان نسخ شده يا مذاهب بدعتي منتصب به اسلام باشد ،جاي هيچ اشكالي نيست .چون صفت گرگ درندگي است و اگر اين صفت را از او بگيريم ديگر حيواني مي‌شود مثل سگ يا روباه يا…

ويژگي عمده‌ي مرتدين هم خيانت، دروغ، تفرقه افكني، جنايت پيشگي، مردم فروشي و تمام صفت‌هاي پليد، دورويي و … در آن است و اگر اين صفت‌ها را از او بگيريم قطعاً چيزي مي‌شود شبيه آن‌هايي كه بهره‌اي از احكام الهي برده‌اند و اگر چنين نبودند قطعا با احكام و دستورات خدا و رسولش اعلان جنگ و پيکار نمي‌كردند.

اما اگر از جانب مسلمانان فريب خورده توسط تبليغات سكولارهاي مرتد يا رهبران متحد جهاني اشان باشد، قطعا جاي نگراني بوده و اميد مي‌رود كه تمام خواهر و برادران مسلمان ،که خداوند طول عمر آنها را دراز نموده و در آن بركت بياندازد، به دوراز هرگونه دام و وسوسه‌ي شياطين انس و جني بتواند، به راحتي عقيده و استراتژي مبارزاتي‌اش را از قرآن و سنت صحيح بر فهم سلف صالح اين امت دريافت و هضم نموده و بتوانند با توكل بر خدا بر برنامه‌هاي جنگ رواني دشمن عليه دينگرايان عموما و عليه مسلمانان فرقه‌ي ناجيه خصوصا پيروز و سر بلند بيرون آيند.

به شهادت قرآن و سنت صحيح رسولش پيروزي و آينده از آن احكام الهي و حكومت بر زمين از آن ستم ديدگان طالب اين احكام است. با اراده‌اي پولادين و مبارزه تا سر حد جان و با برنامه‌اي روشن و هدفمند پيش به سوي پيروزي و كسب يكي از دو خوبي‌ها، يا پيروزي در اين دنيا، يا كسب شهادت در راه خدا.

 

 

والحمدلله رب العاليمن

و الله اكبر

ابوحمزه المهاجر هورامی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *