پیام ابوبکر البغدادی رهبر دولت اسلامی تحت عنوان : پس انتظار بکشید و ما نیز همراه شما منتظر خواهیم ماند

al_baghdadi

پیام ابوبکر البغدادی رهبر دولت اسلامی تحت عنوان : پس انتظار بکشید و ما نیز همراه شما منتظر خواهیم ماند
از سال گذشته گزارش‌هایی که درباره مجروح و کشته شدن رهبر دولت اسلامی منتشر شده بود نادرست از آب درآمد . در ماه‌های گذشته در مورد زنده بودن و سلامت جسمی رهبر دولت اسلامی گمانه‌زنی‌های فراوانی در محافل سکولار جهانی و مخالفین محلی وجود داشت. آخرین پیام ابوبکر البغدادی ماه نوامبر سال گذشته منتشر شده بود.
دولت اسلامی پیام صوتی متعلق به ابوبکر البغدادی را منتشر کرده است . در این پیام صوتی، ابوبکر البغدادی از مسلمانان دعوت می کند که اسلحه بردارند و به مناطقی که تحت خلافت اوست هجرت کنند. دولت اسلامی مناطق وسیعی از سوریه و عراق را تحت کنترل خود دارد .
در این پیام صوتی آمده: “…هیچ عذری برای هجرت نکردن به خلافت اسلامی پذیرفته نیست… پیوستن به خلافت اسلامی وظیفه هر مسلمانی است… ما شما را فرا می‌خوانیم که یا به (خلافت اسلامی) ملحق شوید و یا هر جایی که هستید برای مبارزه سلاح بردارید.”
در بخش دیگری از این پیام آمده: “هیچ شان و منزلتی و هیچ امنیت و حقوقی برای شما وجود ندارد مگر در سایه خلافت اسلامی.”
در این پیام ، او همچنین به حملات کشورهای عربی به رهبری عربستان به یمن اشاره می‌کند و خاندان پادشاهی آل سعود را محکوم می‌کند.
البغدادی افزود: جنگ پیش رو آخرین جنگ دولت اسلامی خواهد بود و پس از آن به غرب یورش خواهیم برد و آنها دیگر به ما حمله نخواهند کرد و آنگاه “اسلام” در سراسر جهان حکمفرما خواهد شد.ابوبکر البغدادی، مدعی شده است که حمله‌های هوایی روسیه و ائتلاف به رهبری آمریکا نتوانسته دولت اسلامی را تضعیف کند.


رهبر دولت اسلامی تهدید کرد که تمام کسانی را که علیه دولت اسلامی وارد جنگ شده‌اند از آمریکا، اروپا، روسیه و یهود بهای سنگینی پرداخت خواهند کرد و پشیمان خواهند شد.او افزود: جنگ ما دیگر تنها جنگ صلیبی نیست بلکه یک جنگ است یعنی جنگ تمام کفار علیه تمام مسلمانان.در این پیام به اقدام‌های عربستان سعودی برای تشکیل ائتلافی از نیروهای نظامی کشورهای مسلمان برای جنگ علیه دولت اسلامی نیز به تندی حمله شده است.
در این پیام گفته شده است: اخیرا یک ائتلاف اسلامی جعلی اعلام شده اگر این ائتلاف اسلامی بود، خودش را از اربابان یهودی و صلیبی‌اش رها می‌کرد و هدف خود را کشتن یهودیان و آزادسازی فلسطین قرار می‌داد.در این پیام ادعا شده است: ما حتی برای یک ثانیه فلسطین را فراموش نکرده‌ایم. البغدادی خطاب به اسرائیل گفت:‌ دولت اسلامی روز به روز به فلسطین نزدیک شده و کار شما سخت می‌شود فلسطین گورستان شما خواهد شد.
البغدادی اعزام نیروهای زمینی برای جنگ با دولت اسلامی را به سخره گرفته و گفته است: آنها صلیبی‌ها کفاری را که پشت‌شان یهودیان هستند با خود همراه کرده‌اند که حتی جرات آمدن برای مبارزه با تعداد اندکی از اعضای ما را ندارند چون می‌دانند که چه بلایی به سرشان در عراق، شام، لیبی، افغانستان، سیناء، آفریقا، یمن و سومالی خواهد آمد چون آنها در عراق و افغانستان ادب شده‌اند.
او طرفدارانش را به پیشه کردن صبر دعوت کرد.
متن این پیام به شرح زیر است :
پیام صوتی جدید دکتر ابوبکر البغدادی رهبر دولت اسلامی : پس انتظار بکشید و ما نیز همراه شما منتظر خواهیم ماند

بسم الله الرحمن الرحیم

ستایش را سزاوار الله است از او یاری جسته وطلب آمورزش مینماییم و به او پناه میبریم از بدی نفسهایمان و اعمال گناهمان،کسیکه الله او را هدایت نماید پس هرگز گمراه نخواهد شد و کسیکه را که الله گمراهش نماید هیچ هدایت کننده ای برای او نیست . شهادت و گواهی میدهم که هیچ خدایی نیست بغیر از الله که تنها و بی شریک است، و گواهی میدهم که محمد صلی الله علیه وسلم بنده و پیامبر اوست

اما بعد:

الله تعالی میفرماید:{قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَنْ یُصِیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُمْ مُتَرَبِّصُونَ}. توبه/۵۲ .بگو آیا از ما بغیر ازیکی از دو نیکی (شهادت یا پیروزی) انتظار دیگری دارید؟ وما منتظریم که یا الله شما را عذاب دهد و یا با دستان ما عذاب داده شوید.پس انتظار بکشید و ما هم همراه شما منتظر خواهیم ماند.

ای مسلمانان:

ما میجنگیم برای اطاعت از الله و رضایت او،نبرد میکنیم برای اینکه اوسبحانه به ما امر نموده به نبرد و ما را بسوی آن تشویق میکند . وآنرا بهترین وسیله برای نزدیکی به او قرار داده است، و او را سپاس میگوییم سبحانه تعالی او به ما امر نموده به نبرد و به ما وعده اجرو ثواب(شهادت یا پیروزی) داده است اوما را فقط به پیروزی وعده نداده است و الله تعالی میفرماید: {وَمَنْ یُقَاتِلْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَیُقْتَلْ أَوْ یَغْلِبْ فَسَوْفَ نُؤْتِیهِ أَجْرًا عَظِیمًا}نساء/۷۴ و کسانبکه در راه الله نبرد میکنند اگر کشته شوند یا پیروز گردند برای آنها ثواب و اجر فراوانی آماده کرده ایم،. بر ماست که بجنگیم و صبر پیشه کنیم و برالله است که ما را یاری نماید ،پس ما را هول و نگران نکندجمع شدن ملت کفر یا بترسیم ازآن یا عزممان را سست کند،برای اینکه ما پیروزیم در همه حالتها بحول وقوه الله .
الله میفرماید: {إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّهَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَیَقْتُلُونَ وَیُقْتَلُونَ وَعْدًا عَلَیْهِ حَقًّا فِی التَّوْرَاهِ وَالْإِنْجِیلِ وَالْقُرْآَنِ وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَیْعِکُمُ الَّذِی بَایَعْتُمْ بِهِ وَذَلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِیمُ}توبه/۱۱۱٫ الله از ایمانداران جانشان و مالشان را خریداری مینماید در قبال دادن جنت ،آنها کسانی هستند که در راه الله میجگند پس میکشند و کشته میشوند این وعده بر حقی است که در توراه و انجیل و قرآن داده شده است وآیا کسی وفادارتر است از الله بنسبت عهدش، پس بشارت و مژده باد بر شما بر معامله ای که کرده اید و این بزرگترین رستگاریست.
ودوباره الله تعالی میفرماید:{وَأُخْرَى لَمْ تَقْدِرُوا عَلَیْهَا قَدْ أَحَاطَ اللَّهُ بِهَا وَکَانَ اللَّهُ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرًا * وَلَوْ قَاتَلَکُمُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَوَلَّوُا الْأَدْبَارَ ثُمَّ لَا یَجِدُونَ وَلِیًّا وَلَا نَصِیرًا * سُنَّهَ اللَّهِ الَّتِی قَدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلُ وَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّهِ اللَّهِ تَبْدِیلًا}فتح/۲۱و۲۲و۲۳٫ و (غنیمتهای) دیگری که هنوز بدست نیا ورده اید به شما میبخشد و بدانید که الله بر هرچیزی توانا بوده و احاطه دارد *و کسانیکه کافرگشتند و اگر همراه شما میجنگیدند به شما پشت میکرند و آن موقع کسی نبود شما را یاری دهد* واین سنت و تقدیری است که الله از قبل بر قرار نموده و دگرگون نخواهد شد * ما در برابرعالم ایستاده ایم ودر افتادیم با لشکر و قدرتهایشان و پیروز هم شدیم. تعجبی در آن نیست این وعده الله بود که به ما داده بود.
و میفرماید:{وَأُخْرَى تُحِبُّونَهَا نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ} صف/۱۳٫ در آخر آنچرا که دوست دارید به شما میبخشد پس نصرت از جانب الله است و بزودی فتح و پیروزی نزدیک است . واز ما کشته و بسیاری مجروح شد، مثل باد دوباره بر ما ناراحتیها بارید و از گرانی و زیادی بلا و نارحتیها تعجب نکنید چون آنهم به ما وعده داده شده است این بلاها برما تقدیرحتمی است همانطور که الله میفرماید:{أَمْ حَسِبْتُمْ أَنْ تَدْخُلُوا الْجَنَّهَ وَلَمَّا یَأْتِکُمْ مَثَلُ الَّذِینَ خَلَوْا مِنْ قَبْلِکُمْ مَسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّى یَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِینَ آَمَنُوا مَعَهُ مَتَى نَصْرُ اللَّهِ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِیبٌ}بقره/۲۱۴٫شما گمان میکنید به این آسانی وارد بهشت خواهید شد در حالیکه قبل شما از شما کسانی بودند که ناراحتی و اذیت و آزار آنها را به ستوه آورده بود و نزدیک بود نا امید شوند (موقفشان سست شد) تا زمانیکه پیامبرشان و کسانیکه به او ایمان آورده بودند میگفتند چه وقت نصرت وکمک الله میرسد آگاه باشید کمک ویاری الله نزدیک است .
واز خباب رضی الله عنه روایت است که میفرماید:(شکونا الی رسول الله صلی الله علیه وسلم و هو متوسد برده فی ظل الکعبه فقلنا:الا تستنصر لنا تدع لنا فقال:قد کان من قبلکم یوخذ الرجل فیحفر له فی الارض فیجعل فیها فیجاء بالمنشار فیوضع علی رأسه فیجعل نصفین و یمشط بأمشاط الحدید ما دون لحمه و عظمه فما یصده ذلک عن دینه والله لیتمن هذا الامر حتی یسر الراکب من صنعاء الی حضرموت لا یخاف الا الله و الذئب علی غنمه و لکنکم تستعجلون) . شکایت بردیم پیش رسول الله بسبب اذیت و آزار و نارحیتیها و او در زیر سایه کعبه به بالشتی تکیه زده بود،به او گفتیم اخر کی کمک ویاری الله میرسد برایمان دعا کن فرمود:قبل از شما کسی را میگرفتند و می آوردنش او را در گودال قرار داده و می آمدند با اره ازسرش شروع کرده و اورا نصف میکردند و با شانه های آهنی گوشتش را از استخوانش جدا میکردند اما او بر دینش استوار بود. قسم به الله بجایی خواهید رسید که مسافر( چوپان) از صنعاء بسوی حضرموت حرکت میکند از کسی نمیهراسد بغیراز ازالله و گرگ که گوسفندانش را هلاک کند. اما شما عجله میکنید.
ای مسلمانان:تعجب نکنید از اجتماع امتهای کافر و دولتها و ملتها برضد دولت اسلامی، این حال و وضع طایفه ظفرمند و نجات دهنده در تمام زمانها میباشد،این اجتماع و شدت بلاها و نارحتیها ادامه خواهد داشت تا زمانیکه دو گروه تکمیل خواهد شد در گروهی که ایماندارانند منافق نخواهد ماند و در گروهی که کافرند مسلمان نخواهد ماند.ویقین داشته باشید که الله بندگان مومنش را یاری خواهد داد و بشارت دهید و مطمئن باشید دولتتان شکست نخواهد خورد و علی رغم فشارامتها برآن اضافه خواهد شد و یقینا به یاری الله افزون خواهد گردید چون بر راه راست است .علی رغم شدت نارحتیها از طرف ظاهرشدن مدعیان و منافقان صف ونیروی آن و صلابت و عزتش بیشتر گردیده است.

ای مسلمانان:امروز این معرکه فقط حمله صلیبی نیست و آن در حقبقت نبرد تمام امت کفر است برضد اسلام، و در تاریخ سابقه نداشته است که تمام عالم کفر بعنوان یک خانواده در یک معرکه با هم جمع شوند همانطور که مثل امروز جمع شده است. وآن معرکه وجنگ تمام کفار با تمام مسلمین میباشدو هر مسلمانی معنای این جنگ را میداند یعنی میداند که امر از جانب الله است واو فریضه جها در راه الله را تایید میکند و میداند که در آن خیر فراوای وجود دارد و آن نجات و رستگاری و نزدیک شدن به الله و رضایت اوست و اگر با آن مخالفت کند او دچار ناراحتی و هلاکت و خسران خواهد شد ودچار غضب الله و ذلیلی میشود و هر مسلمانی معنی این جنگ و نبرد را میداند. که این دفاع است از دین الله وشرعش و مستضعفین از مردان و زنان و بچه ها را یاری میرساند.
این جنگ، جنگ هر مسلمانی میباشد. و براوست که برخیزد برای دفاع از دین و نفس و مال و آبروو کرامتش پس آماده مجهزشوید برای جنگتان با کفار. ای مسلمانان در هرجا که هستید آماده شوید و شما بهترینید برای یاری رساندن دین خدا ،آماده شوید و نترسید وغمگین نشوید و پروردگارتان شما را خطاب قرار میدهد و میفرماید: {لَأَنْتُمْ أَشَدُّ رَهْبَهً فِی صُدُورِهِمْ مِنَ اللَّهِ ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَا یَفْقَهُونَ * لَا یُقَاتِلُونَکُمْ جَمِیعًا إِلَّا فِی قُرًى مُحَصَّنَهٍ أَوْ مِنْ وَرَاءِ جُدُرٍ بَأْسُهُمْ بَیْنَهُمْ شَدِیدٌ تَحْسَبُهُمْ جَمِیعًا وَقُلُوبُهُمْ شَتَّى ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَا یَعْقِلُونَ} سوره حشر/۱۳و۱۴وحشت و ترس از شما در دل آنها بیشتر است از ترس آنها نسبت به الله وبهمین خاطر مردمی نفهمند*آنها هرگز بطور دسته جمعی با شما نمیجنگند جز در آبادیها و و دژهای مستحکم یا از پشت دیوارها، نزاع و جنگ در میان خودشان فراوان است ، تو آنها را متحد میبینی در حالیکه دلهایشان متفرق و پراکنده است ، این به آن سبب است که قومی نادانند..
براستی الله عزوجل راست میگوید و این هم نصاراهای صلیبی و امتهای کافر و ملتهایی که با آنها هستند و در پشت و ماوراء آنها یهود ایستاده است، جرأت نمیکنند زمینی بیاییند با جمع کمی از مجاهدان بجنکند و تمام اوقات هر کس خواسته در آن خوطه ور شده وصاحب آن شکست خورده است، جرأت نمیکنند که بیاییند چون دلهایشان از مجاهدین میترسد. وبفضل الله آنها ادب شدند در افغانستان و عراق ، بدانیید که طاقت روبرو شدن با مجاهدین را ندارند، جرأت نمیکنند بیاییند چون یقینا آنها میدانند چی در انتظارشان است از ترس و رعب در شام و عراق و لیبیا و افغانستان و سیناء و افریقا ویمن وصومال و آنها میدانند چه چیزی در دابق و غوطه از هزیمت و هلاکت و نابودی و دمار انتظارشان را میکشد، میدانند این آخرین قوت و نبردشان است و باذن الله این دفعه ما با آنها خواهیم جنگید و آنها با ما نخواهند جنگید.واین دفعه اسلام دوباره تا برپاشدن قیامت سروری عالم را خواهد کرد، وبرای این است آمدنشان را به تاخیر انداخته اند نمیتوانند این راه را طی کنند. وسعی و کوشش میکنند برای جمع کردن افراد بیشتر از گرگها و نوکرانشان از صحوات و مرتدین و کردهای ملحد و بی دین و حیوان مانند و امریکا و همپیمانانش نتوانسته اند بر خلافت گزندی برسانند حتی با وجود وکیلهاواتباعشان و تمام دفعات همپیمانیش شکست خورده یا شرش کم شده است وآنها به به گزینه دیگری روی آوردند، تا زمانیکه در این اواخر تحالف آل سلولی با تظاهرش به اسلام

را اعلام نمودند. و اعلام کرده اند هدف آنها نبرد است با خلافت. واین گر چه تحالف اسلامی باشد و اعلام کرده باشد که به یاری و نجات نجابت مردم شام که مستضعف و آسیب دیده اند میشتابد و اعلام کرده باشد تا با نصیری و سیادت روس بجنگد و گرچه اسلامی باشد واعلام کند که با روافض مشرک و کردهای بی دین در عراق میجنگد کسانیکه اهل سنت را میکشند و بیرون کرده و در دیارشان فساد میکنند آبرویشان را به تاراج میبرند. وگرچه آن تحالف اسلامی باشد چین بی دین نیز میخواهد به آن بپیوندد.و گرچه تحالف اسلامیی باشد که اعلان برائت جوید از سیادت و سروری یهود و صلیبیها و هدفش کشتن یهودیها و و آزادی فلسطین است (از آن طرف با کسانی میجنگند که برای اعلای کلمه الله میجنگند)، بله فلسطین، فلسطینی که یهود فکر میکند که ما او را فراموش کرده ایم و گمان میبرند که ما را غافلگیر کرده اند نه ای یهود ما فلسطین را فراموش نکرده ایم حتی یک لحظه و باذن الله فراموشش نخواهیم کرد و به زودی زود باذن الله صدای پای مجاهدبن را خواهید شنید وجیشهایشان شما را محاصره خواند نمود در روزی که فکرمیکنید دور است اما بزودی میبینید.آری ما روز به روز به شما نزدیکتر خواهیم شد،حسابتان را سخت سخت خواهیم رسید،همیشه فلسطین که تا ابد گوارای شما نیست ای یهود،خانه و سرزمین شما نیست فلسطین برای شما چیزی نیست الا برایتان تبدیل به قبرستان خواهد شد، الله شما را در آن جمع نخواهد کرد الا در آن مسلمانها شما

را خواهند کشت ، گرچه خود را در پشت سنگ ودرخت مخفی کنید و فکر میکنید که جای خوبی برای مخفی شدن پیدا کرده اید،. پس در انتظار باشید و ماهم همراه شما منتظر خواهیم ماند

ای مسلمانان:بسوی کتاب پروردگار عزوجل برگردید وسنت پیامبرتان صلی الله علیه وسلم و حقیقت این جنگ و حقیقت این تحالف یهودی ، صلیبی و صفوی به سرکردگی امریکا و نقشه های یهود را بدانید. و بدانید حقیقتا چه کسانی در صف و خندق و گروهشان هستند. و الله تعالی به شما یاد آور میشود و میفرماید:
{ وَلَنْ تَرْضَى عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ} بقره/۱۲۰و یهود و نصارا از شما را ضی نخواهند شد تا زمانیکه از ملت آنها تبعیت کنید *
ودوباره میفرماید: {وَلَا یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّى یَرُدُّوکُمْ عَنْ دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا} بقره/۲۱۷٫و با شما پیوسته خواهند جنگید تا زمانیکه از دینتان برگردید.
ومیفرماید: {إِنْ یَثْقَفُوکُمْ یَکُونُوا لَکُمْ أَعْدَاءً وَیَبْسُطُوا إِلَیْکُمْ أَیْدِیَهُمْ وَأَلْسِنَتَهُمْ بِالسُّوءِ وَوَدُّوا لَوْ تَکْفُرُونَ}ممتحنه/۲٫و اگر آنها بر شما پیروز شوند دشمنانتان خواهند بود و با دست وزبان به آزارتان میپردازند و میخواهند که شما هم کافر شوید.
ومیفرماید: : آل عمران/۱۱۹٫ و دوباره میفرماید: {لَا یَرْقُبُونَ فِی مُؤْمِنٍ إِلًّا وَلَا ذِمَّهً وَأُولَئِکَ هُمُ الْمُعْتَدُونَ}.توبه/۱۰در مورد مومنان خویشاوندی وهم پیمانی را رعایت نمیکنند و آنان مردمی متجاوزند.
و میفرماید:{وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِی صُدُورُهُمْ أَکْبَرُ قَدْ بَیَّنَّا لَکُمُ الْآَیَاتِ إِنْ کُنْتُمْ تَعْقِلُونَ}. آل عمران/۱۱۸٫ آنها دوست دارند شما در رنج و عذاب باشید براستی دشمنیشان از از دهان و زبانشان نمایان است وآنچه را که در سینه هایشان مخفی نموده اند بیشتر از آن است که شما میبینید.
ومیفرماید:{إِنْ تَمْسَسْکُمْ حَسَنَهٌ تَسُؤْهُمْ وَإِنْ تُصِبْکُمْ سَیِّئَهٌ یَفْرَحُوا بِهَا وَإِنْ تَصْبِرُوا وَتَتَّقُوا لَا یَضُرُّکُمْ کَیْدُهُمْ شَیْئًا إِنَّ اللَّهَ بِمَا یَعْمَلُونَ مُحِیط}.آل عمران/۱۲۰٫ اگر به شما خوشی رسید آنهارا ناراحت میکند و اگر به شما گزندی رسید آنها را خوشحال خواهد کرد اگر شما صبر کنید وصبور باشید آنها هیچ زیانی را نتوانند به شما برسانند بیشک الله بر هرچی چیزی تواناست والله سبحانه تعالی میفرماید: {مَا یَوَدُّ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتَابِ وَلَا الْمُشْرِکِینَ أَنْ یُنَزَّلَ عَلَیْکُمْ مِنْ خَیْرٍ مِنْ رَبِّکُمْ}.بقره ۱۰۵٫کسانی کافرند ومشرکان، دوست ندارند که از جانب الله خیر و برکتی برای شما نازل گرددو الله به هرکس که بخواهد رحمتش را شامل میکند و او بسیار کرامتند و عظیم است.
سپس بعد از تمام این مسائل،بر چه مسلمانی پوشیده است و شک دارد که این جنگ جنگ با اسلام و مسلمین نیست,و برچه مسلمانی پوشیده است و شک دارد که این اجتماع دول کفر و ملتها که جمع شده اند برای جنگ با دولت اسلامی جنگ با شرعیت الله و امت رسول الله صلی الله علیه وسلم نیست؟ کدام گمراهی بغیر از این معتقد است؟وبراساس چه دینی فردا در خندقی میایستد که آن تحالف ضد دولت اسلامی می باشد؟ و براساس چه دینی قاطعانه و مشوقانه ضد دولت اسلامی در طول شب وروز دعوت میکند برای نبرد با آن ویا اولیت جنگ با آن، چرا چون که دولت اسلامی بر این موقف ایستاده است که میجنگد با تمام لشکرهای کفر بطور اجمالی.

ای مسلمانان: بر شما باد که دولت اسلامی را بشناسید حقیقتا دولت اسلامی از آغاز پیدایشش قبل از ده سال و تا به امروز اودر رأس جنگ فی ما بین گروه ایمان و کفر بوده است و بلکه آن پایه و عمود و ارکان و اساس گروه ایمان میباشد و برای این دشمنان الله این مسئله را به مهمی درک کرده و تمام کفارو مرتدین در عالم تمام قدرتشان را جمع کرده اند و ایستانده اند با تمام قدرت برای جنگ با دولت اسلامی. و در طول شب و روز سعی میکنند آنرا توسعه بخشیده وبا تمام وسایل و طریقهای ممکن نابودش کنند، و در حقیت جمع شدن آنها بر علیه دولت اسلامی دلیلی است برا اینکه دولت اسلامی پایه وعمود گروه ایمان و ورأس جنگ و وخندق آن است واین دلیل واضحتر از خورشید است در زمانیکه در وسط آسمان است و هرگز مخفی نخواهد شد حتی بر پیرزنان عجوز و بچه های کوچک و کسی آنرا منکر نخواهد شد مگر تفرقه کننده و کینه توزمنافق.

ای مسلمانان دفاع کردن از این جنگ و نبرد بر هر مسلمانی واجب است و کسی عذر ندارد و من شما را در کل مکان فرا میخوانم و خاصتا فرزندان بلاد الحرمین، پس بشتابید سبک بار و گرانبار و هجرت کنید ،پیر و جوان و بپا خیزید برای یاری و کمک دینتان بپا خیزید ای نوه های مهاجرین و انصار بپای خیزید برعلیه طاغوتهای مرتد آل سلول و یاری و کمک کنید کسانتان را در شام وعراق و یمن و قوقاز و مصر و لیبیا و صومال و فلبپین و افریقا و اندو نیزیا و ترکستان و بنگلادش و در تمام مکانها.
الله عزوجل میفرماید: {یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا مَا لَکُمْ إِذَا قِیلَ لَکُمُ انْفِرُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ اثَّاقَلْتُمْ إِلَى الْأَرْضِ أَرَضِیتُمْ بِالْحَیَاهِ الدُّنْیَا مِنَ الْآَخِرَهِ فَمَا مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا فِی الْآَخِرَهِ إِلَّا قَلِیلٌ * إِلَّا تَنْفِرُوا یُعَذِّبْکُمْ عَذَابًا أَلِیمًا وَیَسْتَبْدِلْ قَوْمًا غَیْرَکُمْ وَلَا تَضُرُّوهُ شَیْئًا وَاللَّهُ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ}. توبه/۳۸و۳۹٫ای کسانیکه ایمان آورده اید شما را چه شده است زمانیکه به شما گفته میشود که در راه خدا هجرت کنید به زمین چسپیده و سست میشوید و به جای آخرت به زندگی دنیا راضی شده اید؟متاع و زندگی دنیا نسبت به آخرت چیز اندکی میباشذ**اگر هجرت نکنید الله شما را به عذاب دردناکی گرفتار خواهد کرد و قوم دیگری بجای شما خواهد آورد و نخواهید توانست به الله زیانی برسانیدو او بر همه چیز قدرتمند و تواناست و میفرماید: {انْفِرُوا خِفَافًا وَثِقَالًا وَجَاهِدُوا بِأَمْوَالِکُمْ وَأَنْفُسِکُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ ذَلِکُمْ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ}. توبه/۴۱٫ سبکبار و گرانبار هجرت کنید و با مال و جانتان در راه الله جهاد کنید و این بهترین اجر وثواب است برای شما اگر بدانید.
ای سربازان دولت اسلامی صبور باشید که شما بر حقید و ثابت باشید که الله با شماست و او مولا ویاورتان بوده و شمارا پیروز خواهد کرد و نعمت نصرت ویاری دست اوست. و صبور باشید این معرکه احزاب جدیدی است و عن قریب باذن الله خیمه گاههایشان را تصرف نموده و سیادت و قدرشان را خواهیم شکست والله سبحانه نابودشان خواهد کرد بعدا این دفعه باذن الله ما با آنها خواهیم جنگید و آنها توانایی جنگ را نخواهند داشت. پس ثابت استوار بوده و یقین داشته باشید که الله نصرتتان میدهد و این اجتماع بر علیه شما با زلزله ای ازبین خواهد رفت و الله متقین را وعده داده است حقیقتا الله بعداز تحمل کردن شدت اذیت و آزار و ناراحتی وعده نصر و فتح داده است و الله تعالی میفرماید: {وَلَمَّا رَأَى الْمُؤْمِنُونَ الْأَحْزَابَ قَالُوا هَذَا مَا وَعَدَنَا اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَصَدَقَ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَمَا زَادَهُمْ إِلَّا إِیمَانًا وَتَسْلِیمًا}.احزاب/۲۲وندیدید هنگام جنگ احزاب یا خندق ایمانداران گفتند: این وعده الله و رسولش بود که داده بودندو براستی الله و رسولش راست گفتند و چیزی آنها تغیر نداد مگر اینکه ایمانشان زادتر شد و تسلیم حق گشتند.
پس مومنین را در روز احزاب بشارت نصرو پیروزی بده . ندیده اید کسانیکه قبل از شما در بلا و ناراحتی و شدت بوده اند، حقیقتا هنگامیکه بلاء و ناراحتیها زیاد شده وشدت میگیرد ادامه خواهد داشت تا زمانیکه نفاق خود را ظاهر کرده و ایمان استوار خواهد گردیدوآنگاه نصر و پیروزی نازل شده ومقدر میگردد و همانا الله تبارک وتعالی در مدت ده سال ما را یاز نمود و امروزمادولت اسلامی را برپای داشته و اعلام نموده ایم سپس برما ناراحتیها نازل شد و فتنه ها جاری شد و ابتلاء و آزارو بلاء شدت گرفت حتی بعضی از مناطق را که فتح کرده و بر آن مسیطر شدیم از دادیم و زمین بر ما تنگ شد حتی دشمنان دولت اسلامی فکر کردند که دولت اسلامی را نابود کرده اند حتی منافقان و کسانیکه دلشان بیمار بود {ما وعدنا الله و رسوله لا غرورا}.احزاب/۱۲٫(میگفتند الله و رسولش هیچ وعده ای بغیراز فریب به ما ندادند) و حتی مجاهدان صبور و مومن نیز میگفتند{متی نصرالله}.بقره/۲۱۴٫ (پس کی نصرت ویاری الله میرسد )هر زمانیکه ثابت قدم و صبور شدید و الله منافقین را از مومنین جدا کرد آن گاه نصرت ویاری الله نازل خواهد شد زودتر و نزدیکتر از آنکه ایماندار بفکرش میرسد. و برگشت دولت اسلامی بفضل الله قویتراست از زمانیکه در ضعف و نابودی بود .
پس ثابت قدم باشید ای مجاهدان در جلوی راه شما چیزی قرار ندارد الا از یکی از دو خیرو اجر یا پیروزی و ظفر یا شهادت. و هیچ خیری در زندگی ما وجود ندارد الا اینکه به زندگی ادامه دهیم زیر حکم الله و در سایه شریعتش وهیچگاه مرگ عذاب نیست در یاری و کمک رساندن به دین الله و دفاع از شرع و حکمش، پس ثابت قدم باشید و استوار، که زندگی عزتمند نجابت است و کشته شدن با رستگاری و شهادت شرف است ، پس زاهد و دیندار باشید در دنیا و بسوی الله بشتابید بدانید دنیا فانیست و آنچکه نزد الله است مقاوم و دائمی و و معاصی را نابود کنید و از ظلم دوری نمایید و از امیرانتان اطاعت کنید پس نافرمانی وجدل نکنید و زیاد قران بخوانید و زیاد توبه و استغفار بکنید {وَمَا کَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ یَسْتَغْفِرُونَ}.انفال/۳۳{و الله آنها را عذاب نخواهد داد تا زمانی که آنها استغفار میکنند} هرگاه در نبرد با دشمنان الله روبرو شدید به الله استعانت و توکل کنید و ثابت قدم و استوار باشید و وزیاد قول :لاحول ولاقوه الا بالله را تکرار کنید و صابر باشید الله شما را نصرت خواهدبخشید و ثابت قدمتان میگرداند و دروازه خیر را برایتان باز میکند که اصلا تصورش را هم نمیتوانید بکنید
الله تعالی میفرماید: {یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا إِذَا لَقِیتُمْ فِئَهً فَاثْبُتُوا وَاذْکُرُوا اللَّهَ کَثِیرًا لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ * وَأَطِیعُوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَا تَنَازَعُوا فَتَفْشَلُوا وَتَذْهَبَ رِیحُکُمْ وَاصْبِرُوا إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ} انفال ۴۵،۴۶٫ ای کسانیکه ایمان آورده اید اگر با گروهی از دشمنان روبرو شدید ثابت قدم باشید و یاد الله را زیاد بکنید تا با آن رستکار شوید**و از الله و رسولش اطاعت کنید و باهم نزاع نکنید که سست میشوید و هیبت شما از بین خواهد رفت و صبرپیشه کنید و صابر باشیدحقیقتا الله با صابرین است. و اما وصیت من برای شما این است که اسیران و زندانیان را در هر مکان خصوصا اهل علم در تاریکیهای زندانها ی طاغوتیان خارج کرده ونجات دهید، پس صابر باشید ای اسیرانمان و فکر نکنید که ما در آرامش هستیم بخاطر شما همیشه محزون و ناراحتیم و بحول و قوت اللهی شما را نجات خواهیم داد، و میگوییم به یهود ونصاری واتباع واحزابهایشان، و امریکا و روسیا و همچیمانان و نوکرانشان و روافض مرتد و اصنافشان و هم شبیه هانشان {قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَنْ یُصِیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُمْ مُتَرَبِّصُونَ} توبه/۵۲{بگو برای ما بغیر از یکی از این دو اجر انتظار میکشید؟(شهادت یا پیروزی)و ما انتظار اینرا میکشیم که یا الله شما را عذاب دهد یا بدستان ما مجازات و عذاب بکشید پس انتظار بکشید ماهم همراه شما انتظار خواهیم کشید.
و پروردگارمان الله عزوجل خدای علیم وحکیم به ما میفرماید:{انَّ الَّذِینَ کَفَرُوا یُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ لِیَصُدُّوا عَنْ سَبِیلِ اللَّهِ فَسَیُنْفِقُونَهَا ثُمَّ تَکُونُ عَلَیْهِمْ حَسْرَهً ثُمَّ یُغْلَبُونَ}انفال/۳۶٫ کسانیکه کافرند مالشان را برای متوقف کردن راه الله صرف میکنند پس به زودی همه را صرف خواهند کرد آنگاه مایه ای برایشان نمیماند جز حسرت و نا امیدی و سپس شکست میخورند. ودوباره الله عزوجل العزیز العلیم به میفرماید: {وَلَوْ قَاتَلَکُمُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَوَلَّوُا الْأَدْبَارَ ثُمَّ لَا یَجِدُونَ وَلِیًّا وَلَا نَصِیرًا * سُنَّهَ اللَّهِ الَّتِی قَدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلُ وَلَنْ تَجِدَ لِسُنَّهِ اللَّهِ تَبْدِیلًا} فتح/۲۳٫ و اگر کسانیکه کافر شده اند اگر همراه شما میجنگیدند به شما پشت میکردند و آنگاه کسی نیست تا شما را یاری دهد.
این سنت پایدار الله است که پیش از این نیز بوده و برآن تغییری نخواهد آمد. پس منتظر باشید ماهم همراه شما منتظر خواهیم ماند و همانا پروردگار عزوجل جباروقهار به ما میفرماید: {قَاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَیُخْزِهِمْ وَیَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَیَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ}توبه/۱۴٫ {و بکشید آنها را که الله آنها را عذاب میدهد بدستان شما و خوارشان میسازد و شمارا برا آنها پیروز میگرداندو دل مومنین را بوسیله آن شاد میبخشد} و دوباره پروردگار علیم وقدیرمان سبحانه به ما میفرمایذ: {وَلَقَدْ سَبَقَتْ کَلِمَتُنَا لِعِبَادِنَا الْمُرْسَلِینَ * إِنَّهُمْ لَهُمُ الْمَنْصُورُونَ * وَإِنَّ جُنْدَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ}صافات/۱۷۱،۱۷۲،۱۷۳{براستی وعده ما برای پیامبران از قبل مقدر شده است **آنها کسانی هستند که نصرت داده شدند**و بیگمان لشکر ما پیروز است} . حقیقتا پروردگارمان به وما وعده احدالحسنین(شهادت یا پیروزی)و نصرت وغلبه بر کفار داده داست و اما ای کافران به شما وعده میدهم به ذلیل کردنتان(در دنیا)و عذاب الله (در قیامت) ، و شما را وعده خوارکردن و هزیمت برعلیه تان میدهم و الله در وعده هایش خلاف نمیکند ، وشما را باذن الله وعده میدهم در تمام جنگهایتا برعلیه دولت اسلامی عواقب دردناکی را خواهید چشید. پس منتظر باش امریکا ،منتظر باش ای اروپا،منتظر باش ای روسیا، منتظر باشید ،منتظر باشید ای مرتدین، منتظر باشید ای یهود، ما هم باشما منتظریم .

یا الله ای نازل کننده کتاب، ای به حرکت در آورنده ابرها، ای شکست دهنده احزاب، آنها را نابود کن و متزلزل، آنها را شکست بده و ما را یاری کن برعلیه آنها

یک دیدگاه در “پیام ابوبکر البغدادی رهبر دولت اسلامی تحت عنوان : پس انتظار بکشید و ما نیز همراه شما منتظر خواهیم ماند”

  1. ماشا الله…براستی که راست گفت…باذن الله پیروزیم حتی اگر کشته شویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *