از ویژگی های مرتدین سکولاریست جنگ طلب کردستان

madkhaliiy

از ویژگی های مرتدین  سکولاریست جنگ طلب کردستان

کاتب : ابوسلیمان هورامی

 

کیخسروی از اعضای کمیته ی رهبری حزب مرتد دمکرات و شاخه ی انشعابی کنگره ی چهارم در مورد هم نوعان جنگ طلبش می گوید:

« آنان غالباً به فکر و اندیشه و عشق و ایمان مجهز نیستند و با تحریک احساسات پاک جوانان و نوجوانان به ایجاد حرکت های مسلحانه می خواهند یک سپر دفاعی در اطراف خود ایجاد کنند و خود را از متن به حاشیه بکشند. اغلب طرفداران جدی مبارزه مسلحانه از روزی که درگیری ها در منطقه شروع شده خود حتی یک روز در میدان جنگ حضور نداشته اند و ده ها و صدها کیلومتر دورتر خود را مخفی کرده اند».

این گفته های یک مسلمان موحد مجاهد نیست که در حال جنگ و مبارزه ی آشتی ناپذیر با مرتدین مکار است بلکه توصیفی است که توسط خود مرتدین شده است. به درستی که رهبران مرتد کومله و دمکرات و دیگر متحدین مرتدشان ترسوترین پرحرف ترین آدم های بی عمل هستند که تنها حرفه یشان دیگران را به کشتن دادن بوده است و بس.

البته نباید فراموش کرد که این گونه ویژگی ها تنها به کومله و دمکرات محدود نمی شود بلکه اگر خوب قت کنید متوجه می شوید که این ویژگی تمام مرتدین است. رهبران مرتدی وجود داشته اند که کیلومترها آن طرف تر تنها از طریق بی سیم و تلفن زیر دستانش را اداره کرده است و زمانی هم که جنگ می خواست به آن نزدیک شود تمام زیردستان فریب خورده اش را رها کرده و هزاران کیلومتر دورتر از کردستان و در قلب آفریقا به دام شکارچیانش افتاد. این سرانجام مرتدی است به نام اوجالان که باعث قتل بیش از چهل هزار انسان گردیده و هنوز هم افکارش در حال قربانی گرفتن است. جلال طالبانی مرتد و بارزانی جلاد مرتد وضعیتی بهتر از این ها نداشته اند. این ها از روی لاشه ی هزاران انسان فریب خورده گذشته اند تا این که توانسته اند جایگاه ظالم قبلی را با شدت بیشتری بگیرند. چون شکی نیست که دشمن خودی درد زهرش هزاران بار دردناکتر از دشمن خارجی است.

داریوش فروهر از فعالان جنبش ملی گرایی ایران در جمع مردم سردشت در تاریخ ۱۷/۸/۱۳۵۸ در شناخت و خنثی نمودن یکی از قدیمی ترین تله های مرتدین برای به دام انداختن مردم می گوید:

…باید هیئتی پیگیری کند تا اگر ضد انقلاب در میان ماست، رانده و سرکوب شود. اگر ضد انقلاب در میان شما و فرزندان و زنان و پیرزنان و پیر مردان شهر برای خود سنگری ساخته اند، باید شناخته و سرکوب گردند.

مرتدین تنها در سردشت این کار را نکرده اند بلکه در مریوان ، سنندج ، نقده و… از همین سیاست کثیف و قدیمی استفاده کردند.

 

ولله الحمد والمنه

و الله اكبر

ابوسلیمان هورامی

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *