عدم حمایتهای مردمی و سربازگیری اجباری حزب کارگران اوجالان pkk در کردستان سوریه

pkk.kafer.1 عدم حمایتهای مردمی و سربازگیری اجباری حزب کارگران اوجالان pkk  در کردستان سوریه  

ارا ئه دهنده : کارزان شکاک  

PYD شاخه سوریه ای حزب کارگران اوجالان pkk   به دلیل عدم حمایتهای مردمی در اقدامی تکراری از روز پنج شنبه تا کنون در شهرهای قامیشلی و برکه ( حسکه سابق ) اقدام به سربازگیری اجباری نموده است . در این راستا در قامیشلی  و با جستجوی خانه به خانه  ، و بر اساس گزارش جاسوسان خود در مناطقی چون میادین ، سونی ، العنف ، الصوامع و سایر محله ها و روستاهای شهر قامیشلی ، جوانان و افراد زیر ۵۵ سال را بازداشت کرده و برای آموزش نظامی به پادگانهای خود فرستاد . طبق قانون حزب کارگران اوجالان pkk در سوریه از هر خانواده یک نفر باید به صورت اجبار در صف آنها قرار بگیرد و چنانچه خود را معرفی نکنند به صورت اجباری یکی از افراد زن یا مرد  زیر ۵۵ سال خانواده  دستگیر و روانه ی میدانهای جنگ می شوند .

چندی پیش و در انظار عمومی پدری که جهت بازگرداندن دخترش به پایگاه حزب کارگران اوجالان مراجعه نموده و اجازه بازگشت دخترش را نداده بودند ، در اقدامی غیر منتظره اقدام به خودسوزی کرد و در جلو پایگاه حزب کارگران اوجالان جسم خود را به آتش کشید . بیشتر آوارگیهای کردهای سوریه به مناطق تحت حاکمیت کردهای عراق و ترکیه و لبنان به همین دلیل بوده است .

4 دیدگاه در “عدم حمایتهای مردمی و سربازگیری اجباری حزب کارگران اوجالان pkk در کردستان سوریه”

  1. حالا دید بازیچه ای بیش نیستید ؟غرب به شما اجازه خودنمایی داد(جنایت کاری)بعد ما کردها شما ها رو جارو کردیم تا تجزیه خاورمیانه شرعیت جهانی داشته باشه حالا دیدید بازیچه بودید؟حالا دیدید اربابتون ترکیه هم مثل شماها گرفتار شده ؟هر روز سه چهارتا کشته در ترکیه طبیعی شده

    1. کاوه و هیرش :
      تو و امثال تو مثل بز می مانید که عورتتان را همه می بینند اما حاشا می کنید . دنیا می داند که مزدوران و چته هایی مثل شما چه جور خائنین وطن فروش و مردم فروشی هستید . تاریخ ما بی شرفیها و مزدوری های شما را فراموش نخواهد کرد . منتظر انتقام ملت مسلمان کوردستان باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *