چته هاي مرتد پ.ك.ك و نوچه هايش به عنوان «فاحشه هاي سياسي » به ملت مسلمان كوردستان

چته هاي مرتد  پ.ك.ك و نوچه هايش  به عنوان  «فاحشه هاي سياسي » به ملت مسلمان كوردستان سوريه خيانت كردند و بايد نتيجه ي اين خيانتشان را نيز ببينند

 

 

به قلم : احسان هورامي و كارزان شكاك  / از سرزمين هجرت و قتال

 

 

پس از نبردهاي افتخار آفرين چند روز گذشته ي مجاهدين ما در تل‌عران و تل‌حاصل و تل ابيض و نابود شدن صدها چريك كمونيست پ.ك.ك و نوچه هايش كه تابعيت تركيه ، سوريه ، لبنان و عراق و چندتايي هم از ايران را داشتند  و به اسارت در آمدن بيشتر از ۵۰۰ نفر از اين مرتدين توسط  مجاهدين ما  كه ۵۰ نفر از آنها تازه از لبنان جهت جنگ با مجاهدين آموزش ديده و بازگشته بودند ،  گزارشها و دروغپراكني ها و غوغاسالاريهاي ضد و نقيضي از طرف رسانه ها و سياستمداران مختلف سكولار ارائه گرديد . در زير قبل از پرداختن به اصل مطلب به ذكر چند نمونه از اين واكنشها و مقدماتي مي پردازيم كه جهت توليد يك سناريوي هولناك توسط دشمنان اسلام و ملت مسلمان كورد سازماندهي و طراحي گرديده است :

  • گروهی از نمایندگان مجلس آلمان فدرال که عضو حزب چپ‌گرای آن کشور می‌باشند حملات اخیر مجاهدين ما به چته هاي پ.ك.ك و نوچه هايش  را بشدت محکوم ساختند. این گروه گفتند اخیرا ۷۰ شهروند کرد قتل‌عام و بیش از ۳۰۰ تن هم ربوده شدند. آنها خواستار توقف فروش تسلیحات به مخالفان سوریه شدند . مارتین دولزر سخنگوی گروه کردستان ترکیه و عضو حزب چپ آلمان هم جزو همين محكوم كننده ها بود !
  • جنبش‌های كمونيستي انقلابی و اجتماعی کشور بولیوی و آمریکای لاتین در نشست «ضدکاپیتالیسم» نيز اين ضربات مهلك مجاهدين ما به مرتدين كمونيست پ.ك.ك و نوچه هايش را محكوم نموده و  پیام  كمونيستهاي مرتد ‌کورد در این نشست قرائت شد. «محمد علی دوغان» که به عنوان مهمان ویژه از سوی کمیته «حمایت از کردستان ـ آمریکای لاتین» دعوت شده بود, سخنرانی کرد و به تحلیل اوضاع سیاسی اخیر کوردستان سوريه از نگاه كمونيستهاي پ.ك.ك  پرداخت. نشست کشورهای آمریکای لاتین که نشست «ضدکاپیتالیستی جهانی» نام دارد از ۳۰ ژوئیه الی ۲ آگوست در شهر کوجابامبای بولیوی برگزارشد. نمایندگان ۸۲ سازمان مدنی در ۲۲ کشور آمریکای لاتین در این نشست حضور یافتند.«محمد علی دوغان»  به نمايندگي از كمونيستهاي پ.ك.ك در اين نشست  سخنرانی کرد و خواستار كمكهاي بين المللي كمونيستها براي دفاع از چته هاي پ.ك.ك و نوچه هايش در خاك پاك كوردستان سوريه شد و گفت :

« انقلاب غرب کردستان امروزه بخاطر ضدامپریالیست بودنش و مخالف‌بودن با زیردستی خلق‌ها و سیستم دولت ـ ملت, بهترین مدل آلترناتیو می‌باشد. به همین خاطر بایستی تمامی تشکل‌های منطقه‌ای و جهانی از این انقلاب حمایت کنند و حمایت ملت‌ها یک وظیفه انترناسیونالیستی است».

  • به دنبال اين سناريوها جهت اعلام بيزاري از قانون شريعت الله و نشان دادن ميزان وفاداري نسبت به كفار جهاني ، چته هاي وابسته به پ.ك.ك به طور رسمي اعلام كردند كه ما عید فطر را جشن نمی‌گیریم.

«جنبش جامعه دموکراتیک» در  کردستان سوريه  اعلام کرد که در سوریه وغرب کردستان جنگ و خونریزی شدید در میان است, به همین دلیل عید فطر رمضان جشن گرفته نمی‌شود و افزود که در اين روز تنها از خانواده‌های شهدا !! دیدن می‌شود . جنبش نامبرده می‌گوید:«در منطقه ما با آغاز ماه  رمضان گروه‌های تبهکار اسلامی افراطی به نام اسلام به قتل‌عام شهروندان مدنی !! دست زدند. در جریان این حملات که همچنان ادامه دارند, خون شهروندان !!  بی‌دفاع ریخته و قتل‌عام می‌شوند. لذا صرفا برای گرامیداشت یاد و خاطره قتل‌عام شدگان و مبارزان شهید, ما عید فطر را جشن نمی‌گیریم. در روز جشن تنها با خانواده‌های شهدا دیدار صورت می‌گیرد».در خاتمه بیانیه تأکید شده که مردم در حین زیارت از گورستان‌ها, هوشیار باشند و تدابیر امنیتی اخذ کنند.

  • رسانه ها و سياستمداران سكولاريست دنيا جهت مبارزه ي مشترك با مجاهدين شريعت گرا از آمريكا و ناتو ( اتحاديه ي اروپا ) خواستند كه :  «پ ک ک» را برای پیوستن به مخالفان بشار اسد و جنگ با  شريعت گرايان القاعده و گروههاي تندرو  از فهرست سازمان های تروریستی خارج کنید!
  • «سرگی لاوروف» وزیر خارجه روسیه نيز پس از دیدار با وزیر خارجه کشور غنا  از شورای امنیت سازمان ملل خواست قتل‌عام کردها و اعراب ( كدام كورد و كدام عرب ؟!!)  در  کردستان سوریه را محکوم کند.

اين گوشه اي از واكنشهاي دشمنان قانون شريعت الله نسبت به اين عمليات مبارك  مجاهدين ما بود اما چنانچه مي دانيم چته هاي مرتد  پ.ك.ك و نوچه هايش در كوردستان سوريه با آغاز جنگ سريكاني  و اعلام جنگ يكجانبه بر عليه شريعت گرايان كورد و عرب با پشتيباني كفار جهاني و دشمنان كورد و عرب  ، به پيماني كه قبلا با آنها بسته شده بود خيانت كردند و بايد نتيجه ي اين خيانتشان را نيز ببينند . الان كه تمام كفار جهاني  شاهد قدرت گيري مجاهدين در قسمتي از سرزمينهاي مسلمان نشين هستند  ، تمام اختلافات خود را كنار نهاده و جهت مبارزه با مسلمين شريعت گرا متحد و يكصدا گشته اند  و جهت انحراف دادن به خواستهاي برحق كوردهاي سوريه  موجودي به نام پ.ك.ك و نوچه هايش را ابزار دست خود قرارا داده اند .

پ.ك.ك و نوچه هايش از يكطرف نوكر بشار اسد هستند  و از ديگر سو به صورت رسمي با دولت فاشيست تركيه وارد گفتگو شدند و هر از چند گاهي به مادر اصلي شان روسيه سر مي زنند و به صورت رسمي از طرف وزارت امور خارجه اش مورد حمايت قرار مي گيرند و  تازگيها به زيارت بارزاني وآمریکا هم شرف ياب مي شوند و  …. در اصطلاح سياسي مي توان چنين موجوداتي را  «فاحشه هاي سياسي » ناميد  .

 

ما به خاطر اتحاد منطقه اي  و جهاني  كه تو سط حكومتهاي فاسد همسايه و دسيسه هاي كفار جهاني به رهبري آمريكا و روسيه عليه ملت مسلمانمان در كوردستان سوريه از كانال چته هاي مرتد پ.ك.ك و نوچه هايش  در جريان است ،  به همراه ديگر برادران مسلمانمان به  شکل جماعت فشردۀ هدفداري درراهی پرازپرتگاه ودشواردست یکدیگر رامحکم گرفته وبه پیش می رویم . دشمنان سكولاريست از هر طرف ما را در محاصره گرفته اند و تقربیا همیشه باید از زیر اَتش اَنها بگذریم .اتحاد ما با ساير مسلمانان مجاهد و مهاجر دنيا بنا به نياز و  تصمیم اَزادانۀ خود ما است . تصمیمی که همانا برای اَن گرفته ایم که جهت حفظ منافع برحق ملت مسلمانمان با دشمنان خارجي و خائنين بومي پیکار کنیم و در منجلابي كه خائنيني چون پ.ك.ك و نوچه هايش براي ملت ما تدارك ديده اند نيافتيم . منجلابي  که سکنه اش از همان اَغاز ما رابه علت اینکه بصورت دستۀ خاصی مجزا شده ، نه راه خيانت و سازش بلكه راه  مبارزه و جهاد را برگزیده ایم  سرزنش نموده و مورد حمله قرارداده اند .

 

وحالا از میان  كوردهاي فريب خورده ي رسانه هاي ماهواره اي  ، بعضی ها از روي احساسات  فریاد می کشند: با اتحاد با اين خائنين و زير دست شدن آنها ما نيز به این منجلاب  خيانت برویم ! وقتی هم که واقعيتهاي خيانت پ.ك.ك و نوچه هايش در اجراي طرح دشمنان ملت كورد را براي آنها روشن نموده  ، و اَنها را به خاطر اين گفته هاي احساساتي نادرستشان سرزنش می کنيم ؛ باحالتي  اعتراض  آميز و به سبك مادرانه میگویند : شما عجب انسانهاي عقب افتاده ای هستید ! خجالت نمی کشید که دست از عقيده ي خود برنمي داريد و تحت فرمان كوردهاي پ.ك.ك جهت كسب اَزادی بخشي از كوردستان فعاليت نمي كنيد و در عوض با عربها و تركمنها و غيره متحد شده ايد ؟!

بله عالي جنابان ، شما اَزادید نه تنها دين و ملتتان را رها كرده و براي تمام استثمارگران جهاني و حكومتهاي فاسد منطقه اي  عليه ما بجنگيد ، بلکه هر کجا هم  دلتان می خواهد بروید  و با هر دشمن ملتمان عليه ما متحد شويد ولو اَنکه  منجلاب باشد، ما معتقدیم که جای حقیقی شما هم همان منجلاب است و برای نقل مکان شما به اَنجا حاضریم در حدود توانایی خود  کمک نمائیم . ولی در  این صورت اقلا” دست از سرما بردارید و بما نچسپید و  کلمۀ بزرگ اَزادی و ملت مسلمان كورد را كثيف نکنید . زیرا ما هم  آزاد و داراي شعور هستيم و هر کجا كه بخواهيم مي رويم و اَزادیم نه فقط علیه  منجلاب بلکه با هر کس هم که راه ملت كورد را به سوی منجلاب  و خيانت به فرزندان و تاريخمان کج می کند مبارزه  كنيم.

شما ها از ما مي خواهيد كه دست از قانون شريعت الله كه تنها راه رستگاري ما در دنيا و آخرت است بر داشته و تحت پرچم مرتديني چون چته هاي  پ.ك.ك و نوچه هايش بر عليه ديگر برادران مسلمانمان و به حمايت از رژيم بشار اسد و يا آمريكا و تركيه و غيره وارد جنگ و قتال گرديم آنهم به چه قيمتي ؟

شما اگر راست مي گوئيد و جزو همين مرتدين و يا هواداران فريب خورده ي آنها نيستيد ، چرا از آنها نمي خواهيد كه دست از عقايد سكولار سوسياليستي و ضد شريعتي شان بر داشته و دست از نوكري براي رژيم سوسياليستي بشار اسد و ديگر دشمنان ملت مسلمان ما بردارند ؟ اما در عوض از ما مي خواهيد كه دست از قانون شريعت الله برداشته  و زير پرچم كفري آنها وارد شويم . تا كي  رهبران فاسد و مزدور امثال شماها مي خواهند كه ملت مسلمان ما را برده و بازيچه ي دست امپرياليستها و حكومتهاي فاسد منطقه اي كنند ؟

هیچ چیزی ناراحت كننده تر و خسته کننده تر از آن نیست که به مطالبی بپردازی که پیشتر اشاره

شده است ، اما مشتي انسان كودن و بي حافظه با ذكر دوباره آن نيز ، باز پس از چند دقيقه مجبور به تكرار تمام اشتباهات گذشته ي خود شده و براي خود و ديگران نيز مصيبت و مشكل ايجاد مي كنند .

اما چرا سكولاريستهاي مرتد و هواداران فريب خورده اشان زبان ما را متوجه نمي شوند و جوري برخورد مي كنند كه انگار نه انگار داريم باهاشون صحبت مي كنيم ؟!   جواب آن خيلي ساده و آشكار است ؛ چون دربحث ، ما در اصل و اساس  ، از دو جهانبيني ، دیدگاه  وسیاست متفاوت و متضاد باهم به قضایا برخورد می کنیم. در واقع زبان  عقيدتي و سیاسی  مشترکی نداریم و از دو سیاست  متفاوت برخورداریم.

نقطه نظرات سكولاريستهاي مرتد و علي الخصوص چته هاي مرتد پ.ك.ك  در مورد مقولۀ قانون ، حقوق مدني و جزائي ، خانواده ، زن  ، اموزش و پرورش وضدیت با دشمنان سكولار و دين فروشان خائن  ،صوری وعاریه ای  و با منافع و خواست كوردهاي مسلمان در تضاد است، مبارزه و در خواستهايشن  شان سطحی  و حتي در تضاد با خواستهاي مردم و در راستاي منافع دشمنان ملت مسلمان كوردستان بوده ، و در عوض  خواست مبارزه و جنگ علني با قانون شريعت  و پلورالیسم ديني شان  جدی و واقعی می باشد . با وجود این اختلاف در جهانبيني و دیدگاه ،نگرش و خواسته ها است که تعاریف مان  ازحقوق ملت مسلمان كوردستان و ضدیت با دشمنانش  تفاوت فاحشی با هم دارد و هر انسان عاقلي  قطعا”  متوجه این تفاوت ها شده است . ما از قوانيني تبعيت مي كنيم كه انها بر عليه آن مي جنگند  و آنها از قوانيني پيروي مي كنند كه ما بر عليه آن مي جنگيم ، آنها كساني را دوست خود گرفته اند كه ما آنها را دشمن خود مي دانيم  و ما نيز با كساني دست برادري و اتحاد داده ايم كه آنها اين دوستان ما را دشمن مي دانند .

پس ، با نگاه به تاريخ  و واقعيتهاي موجود بايد درك كرد كه ،  چرا سكولاريستهاي مرتد و علي الخصوص چته هاي مرتد پ.ك.ك  با تمام سكولاريستهاي منطقه و دين فروشان بر عليه كوردهاي شريعت گرا ي ما متحد شده و چرا ما هم با تمام برادران مجاهد و مسلمانمان بدون درنظر گرفتن زبان و رنگ متحد شده ايم ؟.

 

در اينجا مي توان دروغپراكني  و ياوه سرائيهاي چته هاي مرتد پ.ك.ك و نوچه هايش  ،  كه با توسل به غوغاسالاري تبليغاتي خاص خود ، « حمله به پ.ك.ك و نوچه هايش »  را  « حمله به ملت كورد  » وانمود مي كنند را،  بهتر دريافت و مچشان را براي حق طلبان باز نمود .  اين فاسدان خود را مساوي با كل ملت كورد شناسانده و بدين سان هركسي كه بر عليه آنها و مخالف آنها باشد را ضد ملت كورد معرفي مي كنند .  روشن و آشكار است كه اينها به خاطر عقايد خاص سكولاريستي خود مي جنگند و نقاب كورد را برچهره زده و مردم را قرباني عقايدشان مي كنند . اينها در پشت تبليغات پوچ دفاع از كورد و كوردستان ، قوانين و عقايد خاص خودشان را مخفي نموده اند و تنها كساني را كورد مي دانند كه با قوانين و عقايد آنها سازگار باشند . جنگهاي ميان كومله و دموكرات ، پارتي و يكيتي ، پ.ك.ك و پارتي ، يكيتي و انصار ، پ.ك.ك و حزب الله كوردستان تركيه و غيره در همين تعريف مي گنجند .

اين دروغپراكني ها و ياوه سرائيهاي پوچ و بي ارزش در ميان سكولاريستهاي مرتد و بخصوص سكولاريستهاي سوسياليستي چون چته هاي پ.ك.ك و كومله و يكيتي  ،  از یک تفکر و دیدگاه مشترک مایه می گیرد ، آنهم ديكتاتوري خشن سكولاريسم عليه قانون شريعت الله و ديكتاتوري پرولتاريائي كه به مراتب با قانون شريعت الله  خشن تر برخورد مي نمايد .  با اين وجود با تمام اختلافاتي كه هريك از جناحهاي سكولاريستي با همديگر دارند اما در جنگ با قانون شريعت الله همگي اتفاق و اتحاد دارند و نوعي  سازش كوتاه مدت و يا دراز مدت  را به راحتی می توان مشاهده کرد.

 

در زير به  توضيح يك نمونه ي ديگر اشاره مي شود تا توطئه اي كه  توسط دشمنان  داخلي و خارجي براي ملت مسلمان كورد در سوريه چيده است بيشتر بر ملا گردد :

 

  • رسانه ها و سياستمداران سكولاريست دنيا جهت مبارزه ي مشترك با مجاهدين شريعت گرا از آمريكا و ناتو ( اتحاديه ي اروپا ) خواستند كه :  «پ ک ک» را برای پیوستن به مخالفان بشار اسد و جنگ با  شريعت گرايان القاعده و گروههاي تندرو  از فهرست سازمان های تروریستی خارج کنید!

دیوید فیلیپ در گزارشی که در هافینگتن پست، چاپ شده از ایالات متحده می خواهد با حذف پ ک ک از فهرست سازمان های تروریستی به حل بحران سوریه و همچنین کمک به روند صلح بین ترکیه و پ ک ک کمک کند. /”حذف این گروه می تواند در سوریه منجر به پیوستن حزب اتحاد دموکرات (شاخه پ ک ک در سوریه) به مخالفان بشار اسد و در نهايت  منجر به جنگ با اسلامگراهاي مسلح مخالف آمريكا  شود.”

مدیر برنامه ایجاد صلح و حقوق دانشگاه کلمبیا و موسسه مطالعات حقوق بشر از دولت آمریکا خواست که نام پ ک ک را از فهرست گروه های تروریستی حذف کند. دیوید فیلیپ در گزارشی که در هافینگتن پست، چاپ شده از ایالات متحده می خواهد با حذف پ ک ک از فهرست سازمان های تروریستی به حل بحران سوریه و همچنین کمک به روند صلح بین ترکیه و پ ک ک کمک کند.

وی با اشاره به اهمیت زمانبندی اینکار و اینکه این امر باید زمانی اتفاق بیفتد که بیشترین تاثیر را روی رویدادهای سوریه و همچنین فرایند صلح داخلی ترکیه داشته باشد. می نویسد:

 

“حذف این گروه می تواند در سوریه منجر به پیوستن حزب اتحاد دموکرات (شاخه پ ک ک در سوریه) به مخالفان بشار اسد شده و در ترکیه نیز پاداشی برای تصمیم اخیر پ ک ک در خصوص کنار گذاشتن دشمنی با ترکیه و بیرون کشیدن مبارزانش از خاک ترکیه قلمداد شود.”

هافینگتن پست اعتراف می کند که حذف شدن از فهرست سازمان های تروریستی اساسا یک تصمیم سیاسی است. دلایل فنی برای قرار دادن پ ک ک در فهرست سازمان های تروریستی و همچنین زمینه سیاسی حاضر نیز با در نظر گرفتن فرایند کنونی صلح و بحران سوریه، تغییر یافته اند. بنابراین دولت امریکا باید در مشورت با ترکیه تصمیم بگیرد چه زمانی حذف پ ک ک بیشترین تاثیر را خواهد داشت.

دیوید فیلیپ در گزارش خود می افزاید: ایالات متحده پیشتر نیز برای پیشبرد صلح گروه هایی را فهرست سازمان های تروریستی خود حذف کرده است. از گروه های دیگری که در جریان فرایند صلح از این فهرست حذف شده اند ارتش جمهوری ایرلند و سازمان آزادی بخش فلسطین بوده اند. گروه هایی نیز بوده اند که با تغییر شرایط از فهرست حذف شده اند. حتی سازمان مجاهدین خلق که مسئول گروگانگیری در سفارت امریکا در ایران بود نیز اخیرا از این فهرست حذف شد. در اتحادیه اروپا نیز گرایش هایی برای حذف این گروه از فهرست سیاه دیده می شود. پارلمان اروپا نیز در حال بحث بر روی قطعنامه ای برای حذف پ ک ک از لیست گروه های تروریستی اتحادیه اروپا است.

گفتنی است پ ک ک در سال ۱۹۷۴ به عنوان جنبش کارگری مائوئیستی تاسیس شد. این گروه در سال ۱۹۹۷ با خواست ترکیه در فهرست سازمان های تروریستی امریکا قرار گرفت. اتحادیه اروپا نیز در ماه می سال ۲۰۰۱ این گروه را به فهرست سیاه خود اضافه کرد. ناتو و بیش از ۲۰ کشور دیگر نیز پ ک ک را به عنوان یک گروه تروریستی به رسمیت شناختند.

گزارش دیوید فیلیپ بیش از هر چیز بیانگر این واقعیت است که تهیه لیست گروه و سازمان های تروریستی توسط آمریکا و اتحادیه اروپایی به شدت متاثر از منافع سیاسی این کشورهاست. همان گونه که وی به صراحت اعلام می کند دولت آمریکا به کرات تحت تاثیر منافع سیاسی اقدام به حذف نام گروه های تروریستی از لیست سیاه خود کرده است.

 

نكته ي ديگري كه دوست داريم خواننده هاي محترم به آن توجه نمايند اسارت دهها چريك زن  چته هاي پ.ك.ك و نوچه هايش توسط مجاهدين است كه در رسانه هاي كفار و مرتدين محلي فقط ذكر مي شود كه مجاهدين ما دهها « زن كورد » را به اسارت گرفته اند ، اما هرگز نمي گويند اين زنان چه كساني بوده اند و حتي مليت آنها مربوط به كدام كشور همسايه است ؟ آنها هرگز نمي گويند كه اينها چريكهاي مسلحي بوده اند كه در ميدان جنگ به اسارت درآمده اند .

در كنار اين عوام فريبي آشكار و در جنايتي هولناك اقدام به سپر نمودن مردم و كودكان بي گناه در برابر حملات مجاهدين نموده و يا خود با گلوله باران كردن مناطق مسكوني اقدام به قتل و عام  زنان و مردان و كودكان و سالمنداني مي كنند كه هيچ قانوني كشتن آنها را جايز نمي داند مگر قانون سكولاريستها يي چون استالين و مائو و هيتلرو آمريكا و صدام حسين و غيره كه فجايع جنگهاي جهاني و هيروشيما و ناكازاكي و حلبچه و كامبوج و غيره را آفريدند . علاوه بر این در جنگ سریکانی همه ی ما دیدیم که چگونه جنگنده های حکومت سکولار سوسیالیست بشار اسد مواضع مجاهدین را به نفع چته های پ.ک.ک بمباران نمود و در ضمن آن دهها زن و کودک و پیرو جوان در خون غلتیدند . در نبرد چند روز گذشته نیز نیروهای حکومتی به بمباران مناطق مسکونی پرداخته و دهها زن و کودک بی گناه را قتل وعام نمودند . چته های مرتد پ.ک.ک اجازه ی ورود خبرنگاران به شهر را نداده و علاوه بر ان خطوط تلفن را نیز مسدود نموده بودند و رسانه های وابسته ی به آنان این قتل وعام را به حساب مجاهدین گذاشتند  . دروغ و بهتان آشکاری که علاوه بر ساکنین این مناطق تمام کسانی که در این حوالی شاهد ماجرا بودند بر خبیث بودن دروغ سازان مرتد شاهدی می دهند .

 

با اين توصيفاتي كه آمد هر آنچه كه سكولاريستهاي مرتد محلي و اربابان منطقه اي و جهاني شان راجع به  قانون شريعت الله و مجاهدان ما بر زبان برانند امر ي طبيعي و از خصلتهاي جدائي ناپذير آنان است و چنانچه اين خصلتها را از آنها بگيريم ماهيت انها تغيير مي يابد . چگونه دريدن و خون آشامي از خصلتهاي گرگ است و چنانچه اين خصلتها را از آن بگيريم  ، ديگر نمي توان آن را گرگ ناميد ؛  بلكه مي شود چيزي شبيه سگ يا روباه . اما آنچه  كه باعث بيشترين سردرگمي مردم گشته است وجود تبليغاتچي ها و تزويرگراني است كه همين گرگها را در نقاب ديگري در ميان مردم جا داده و با وجود تلفاتي كه مردم از وجود اين گرگها مي بينند ، باز از هيچ تلاشي  جهت  گول زدن مردم كوتاهي نمي كنند .

 

 

در پايان ازهمه ي شما عزيزان مي خواهم كه اخبار جنگ و جهاد را از زبان دشمنان دين باور نكنيد و با مراجعه ي به سايتهاي مجاهدين خبر صحيح را به گوش همگان رسانده و در اين جنگ رواني كمك و ياور شريعت الله باشيد نه ياري دهنده ي شيطان و يارانش  برعليه مسلمين .

در این مورد سخن خود را با گفته ی یکی از برادرانمان به پایان می رسانیم :

”  الله تعالی می فرماید: ‏ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِن جَاءکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ فَتَبَیَّنُوا أَن تُصِیبُوا قَوْماً بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِینَ ‏:‏ ای کسانی که ایمان آورده‌اید ! اگر شخص فاسقی خبری را به شما رسانید درباره آن تحقیق کنید ، مبادا به گروهی – بدون آگاهی ( از حال و احوالشان و شناخت راستین ایشان‌ – ) آسیب برسانید ، و از کرده خود پشیمان شوید . ‏ (حجرات/۶)

در این آیه می بینیم که الله عزو جل ما را از پذیرفتن اخبار از فاسقان نهی کرده و فرمان داده که مؤمنان درباره اخباری که فساق به آنها می رسانند باید تحقیق کنند و قبل ازتحقیق و ثبوت خبر، اقدامی نکنند.
برادر وخواهرگرامی….بدان که ما در عصری زندگی می کنیم که هیچ حکومت اسلامی قدرتمند فراگیری در روی زمین وجود ندارد و خلافت اسلامی قصه ای شده که در کتابها خوانده می شود. عصری که تمام سرزمینهای اسلامی از فلسطین گرفته تا ترکستان شرقی در چین و اندلس(اسپانیای امروزی) تحت اشغال کفار خارجی و یا مرتدین داخلی است.در عصری زندگی می کنیم که جان ومال وناموس مسلمین مورد تجاوز کفار قرار می گیرد. و این همه ذلتی که دچار آن شده ایم بی شک یک علت بیش ندارد و آن، همانطور که رسول الله صلی الله علیه و سلم برایمان بیان کرده اند،ترک جهاد می باشد. و بدان که متأسفانه بسیاری ازمسلمین در این جرم بزرگ شریکند.اما از دو دهه پیش به این سو اندک اندک امت اسلام بیدار شده و روز به روز مسلمانهای بیشتری به جهاد ایمان آورده وبه مجاهدین می پیوندند. و این را بدان که کفار بسیار وحشت دارند از اینکه مسلمین فریضه جهاد را احیا کنند. و یکی از توطئه های آنان برای خاموش ماندن شعله جهاد، و دورکردن مسلمانان از مجاهدین،استخدام رسانه های جمعی است تا با تبلیغات منفی و خبر سازی های دروغین و تحریف اخبار جهاد و مجاهدین،مسلمانان را از مجاهدین متنفر کنند.آنها با استفاده از این رسانه ها مانند ماهواره وتلویزیون واینترنت و روزنامه و…مجاهدین را قاتلانی بی رحم جلوه می دهند که مسلمین و زنان وکودکان را می کشند،در بازارها بمب گذاری میکنند و مردم کوچه وخیابان را به قتل می رسانند.تروریستهای وحشی که به هیچ قاعده واصولی پایبند نیستند. هر گاه که مجاهدین عملیاتی انجام می دهند حتی اگر
این عملیات در صحرایی خارج از منطقه مسکونی صورت گرفته باشد،خبرگذاریها و رسانه ها،در پایان نقل خبر اضافه می کنند،”درمیان کشته شدگان چند زن وکودک نیزدیده می شد”! به همین سادگی مردم را فریب میدهند و کمتر کسی هم به صداقت آنها شک می کند.اگرمجاهدین عملیات بزرگ ومهمی انجام بدهند که ضربه بزرگی برای کفار باشد و نشانه قدرت مجاهدین و ضعف کفار درمقابشان باشد،یا کلاً این خبر را مسکوت می گذارند یا با گفتن چند جمله مختصر آن را بی اهمیت جلوه می دهند و یا اگر صدای آن عملیات چنان بزرگ بوده باشد که گوش کفار را کرکرده باشد وهمه دنیا از اهمیت آن مطلع شده باشند، با تحریف خبر اذهان عمومی را از اصل ماجرا منحرف کرده و آنطور که خود می پسندند،به مردم می فهمانند.

یکی از عوامل اصلی نپیوستن مسلمین(در حد وسیع)به مجاهدین،باور کردن اخبار و تحلیلهای این رسانه ها می باشد و تبعاً تا زمانی که به این رسانه ها کافر نشویم، نجات امت اسلام از این ذلتی که در آن بسر می برد ممکن نخواهد بود.

چنانکه در قرآن می بینیم،قبول خبر از یک مسلمان فاسق هم جایز نمی باشد چه برسد به کافر.چه برسد به اینکه این کافر در خدمت کفار متجاوز به مسلمانان،باشد.کفاری که بزرگترین جنایتها را در حق مسلمین مرتکب شده اند و دشمنی شان با خدا و قرآن و پیامبرصلی الله علیه وسلم از روز روشن است.
طبق این آیه قبول خبر کفار(آن هم در مورد مسلمانان و آن هم در مورد مجاهدینی که با آنها مشغول جنگند)، نافرمانی از الله محسوب شده و حرام می باشد.

آیا این مسلمانی است که خبر کفار را در باره مسلمین قبول کنیم؟!آیا این منطقی است که خبر دشمنی را علیه دشمنش بپذیریم.

و طبق همین آیه قبول خبر مجاهدین واجب می باشد چرا که آنها بهترین مصداق “عدالت”دراین زمان می باشند .
ازاین رو به تمام مسلمانان توصیه می کنیم که اخبار جهاد را مطلقاً از این رسانه ها دریافت نکنند و نیز سخن کسانی را که تحت تأثیر این رسانه ها هستند را در مورد مسائل جهاد باور نکنند و از آنجایی که تنها رسانه غیر قابل تسلط از سوی کفار،اینترنت می باشد و مجاهدین نیز تنها از این طریق اخبار جهاد را به مسلمانان می رسانند،پس باید اخبار جهاد وتحلیل مسائل جهادی را فقط از سایتهای جهادی متعلق به مجاهدین دریافت کنند. ”

 

زنده باد جنبش ضد سکولاریستی ما

زنده باد قانون شریعت الله

مرگ و ننگ برای خائنین و سکولاریستهای مرتد

 

 

برادرانتان در سرزمین هجرت و جهاد

عید فطر سال ۱۳۹۲ هجری شمسی

احسان هورامی و کارزان شکاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *