پیام کوردهای مسلمان و مهاجر به غیر کوردها : این دسته از کوردها خائن ، بی شرف و بی ناموس هستند ؛ به آنها اعتماد نکنید

پیام کوردهای مسلمان و مهاجر  به غیر کوردها : این دسته از کوردها خائن ، بی شرف و بی ناموس هستند ؛ به آنها اعتماد نکنید

 

ارائه دهنده : سمکو شکاک
بدون شک ما در قبال زندگی خود و آینده ی فرزندانمان مسئول هستیم ، اما زمانی که به دلایلی مجبور به ترک وطن و به زندگی دور از وطن و در میان قوم و نژادی بیگانه  مجبور شدیم مسئولیتهایی متوجه ما می گردد که تازگی داشته و گاهی منحصر به فرد می گردند . یکی از مصیبتهایی که در عرض چند دهه ی گذشته دامنگیر ملت مسلمان کوردستان گشته است بیماری چرکین ارتداد می باشد ، که از طریق دین سکولاریسم و کانال دشمنان ملت و منافقین بومی وارد بدن کوردستان گشته است . این بیماری عقیدتی ، فکری و فرهنگی که عمل انسانها را نیز تحت شعاع خود قرار داده است برای پیکره ی ملت ما مهلکتر از سل ، وبا ، طاعون ، اعتیاد و ایدز عمل نموده است . به همین دلیل با توضیحی کوتاه جهت پیشگیری و مداوا ، به هشدار و مسئولیتی سنگین اشاره می کنیم .
چنانچه می دانیم دولت سکولار ترکیه مهمات مورد نیاز مریدان حزب کارگران اوجالان در کوبانی را تامین نموده و زخمیهای آنها را نیز در بیمارستانهایش مداوا می کند ؛ و علاوه بر آن ، نیروهای مسلح این حزب را جهت جنگیدن با دولت اسلامی به مکانهای مورد نیاز چون کوبانی جابجا می نماید که نمونه ی آن ۴۵ نفر از سکولاریستهای مرتد جبهه‌الاکراد بودند که دیروز در جلو چشم خبر نگاران به کوبانی منتقل نمودند . با این وجود رهبران حزب کارگران اوجالان به مریدانشان دستور داده اند که به خیابانها ریخته و همچون یک اهرم فشار دولت سکولار ترکیه را وادار کنند که به صورت مسلحانه وارد کوبانی شده و با نجات تسلط مافیائیشان بر کوردهای ستمدیده و عقب راندن نیروهای ارتش دولت اسلامی موجودیت انگل وار آنها را تضمین نمایند . .بیشتر از ۹۰ درصد کسانی که به خیابانها ریخته اند علوی ها و یزیدی های شیطان پرست می باشند . اما دولت سکولار ترکیه تسلیم خواسته ی آنها نشده و به دنبال درگیری های خیابانی تعدادی از آنها را نیز روانه ی جهنم نمود .


به همین ترتیب در یکی دو شهر کردستان ایران هم مشتی سکولار مرتد و چند جوان فریب خورده ی ماهواره ها به فتوای کمونیستهای حزب کارگران اوجالان پاسخ دادند . مثلا از جمعیت بالای یکصد هزار نفری مهاباد نزدیک ۳۰ یا ۴۰ نفر از میدان چوارچرا جمع شدند و به همین ترتیب چند دانشجوی دختر و پسر متمایل به سکولاریستهای مرتد نیز در جلو سفارت ترکیه چند پلاکارت برداشته و به اصطلاح از سکولاریستهای مرتد حزب کارگران اوجالان در کوبانی حمایت کردند . در تمام این موارد وجود چند نخاله و جوان فریب خورده و فاسد برای جمعیت چند میلیونی کوردهای مسلمان چیز عجیبی نیست . در هر قومی مشتی فاسد ، خائن ، فریب خورده و حتی هم جنس باز منحرف وجود دارد و از روی این موجودات نمی توان در مورد یک قوم و ملت قضاوت نمود ؛ بخصوص اگر این ملت کوردهای مسلمان باشند که هر عقیده ی فاسد و قدرت جهانی و منطقه ای مشتی از این نخاله ها را در میانشان و برای مقاصد خود پرورش داده است .
در اروپا نیز همین موجودات ، که اکثریت آنها را علویان و یزیدیان شیطان پرست ملک طاووسی تشکیل می دهند ، به همراه چند مرتد و سکولار مسلمان زاده به خیابانهای چند شهر اروپا و بعضی از مراکز اداری ریختند . در شمال آلمان و در دوشهر هامبورگ و کیل نیز یزیدیهای شیطان پرست پس از انجام راهپیمائی به مسجد مسلمین نزدیک شده و شروع به توهین به الله و رسول الله صلی الله علیه و سلم و دیگر مقدسات اسلام می کنند .
مسلمانان کورد و سایر ملیتها که در مسجد حضور داشتند با نزدیک شدن نیروهای متحد شیطان پرست یزیدی و سکولاریستهای مرتد مسلمان زاده به مسجد اقدام به دفاع مشروع می کنند و آنها را دور می کنند ، اما این دور کردن باعث دست کشیدن آنها از شعار دادن و توهین به مقدسات اسلامی توسط یاران شیطان نشد در نتیجه اینبار مسلمین کورد به همراه سایر برادرانشان به جمع کثیر انها حمله برده و تعدادی از آنها را زخمی نموده و جمعشان را به صورت کامل متواری نمودند . در این درگیری چند مسلمان کورد نیز دچار آسیب دیدگی جزئی گشته اند .
نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که در این درگیری « شیطان پرستان یزیدی » بودند که به کوردهای مسلمان و نمازگزاران مسجد حمله نمودند اما در رسانه های آنها هرگز بیان نمی کنند که این حمله کننده ها یزیدی و شیطان پرست بوده اند و فقط از لفظ « کورد » استفاده می کنند . حمله به انها حمله به کورد محسوب گردیده و مخالفت باآنها مخالفت با کورد به شمار می رود ، حیله ای که تمام احزاب سکولار و مرتد کوردستان برای مخفی کردن عقاید فاسد خود و فریب افکار عمومی کردهای مسلمان از آن استفاده می کنند .
هرچند که پلیس هامبورگ با انتشار بیانیه ای تلفات درگیریها را بیان نموده است اما اینبار کوردهای مسلمان تصمیم گرفته اند که یزیدیهای شیطان پرست در کیل را ادب کنند تا بار دیگر جرئت نکنند با توهین به مقدسات مسلمین به مسجد مسلمین نزدیک شوند . بر همگان روشن و آشکار است که کثیفترین و غیر قابل اعتماد ترین نژادی که در اروپا و بخصوص در آلمان و فرانسه زندگی می کنند همین کوردهای شیطان پرست یزیدی و علوی و سکولاریستهای مرتد کوردستان می باشند .به نحوی که حتی کثیفترین و نامشروعترین کارهایی که تمام مسلمین از انجام آن دوری می کنند توسط همین کوردها انجام می شود و چون این جانوران با پنهان کردن عقاید فاسد و ویرانگرشان خود را فقط با نام « کورد » معرفی نموده اند باعث بد نام شدن کوردها گشته اند .
ما به تمام کوردهای مسلمان مهاجر اعلام می کنیم به خاطر خود و زندگی آینده ی فرزندانتان سعی کنید با تلاشی فراگیر به فاش نمودن این حیله و مکر آشکار کوردهای شیطان پرست ومسلمان زاده های سکولار و مرتد بپردازید . با دلیل و آوردن نمونه های زنده به همه بفهمانید که این احزاب سکولاریست رنگارنگ ( کومله ها ، دموکراتها ، پارتی ، اتحادیه میهنی طالبانی ، حزب کارگران اوجالان و سایر احزاب سکولارکوردستان ) مثل تمام موجودات فاسد هیچ ارتباطی به کوردهای مسلمان نداشته و فرهنگ و آداب و عقیده ی کورد و کوردستان از اینها مبرا می باشد . به همه بفهمانید که اینها اندکی ناچیز و خائنین ، بی شرفها و بی ناموسهای کردستان می باشند و باید به شدت از اعتماد کردن به آنها بپرهیزند ؛ چون اینها جهت رسیدن به منافعشان به مال ، ناموس و حتی جان کسی رحم نمی کنند و حساب اینها از کوردهای مسلمان جداست . ملت مسلمان کوردستان اینها را می شناسند اما ما به عنوان مهاجرین باید علاوه بر دوری و طرد این موجودات شیطان پرست و سکولار ، این آگاهیها را به اطرافیان غیر کورد مان بدهیم . این خدمتی به خودمان و فرزندانمان می باشد و هر کسی به عنوان یک وظیفه و در حد توان خودش باید آن را انجام بدهد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *