انا لله و انا الیه راجعون : چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk در ریف قامیشلی کردهای مسلمان را قتل عام کردند

انا لله و انا الیه راجعون : چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk   در ریف قامیشلی کردهای مسلمان  را قتل عام کردند

 

ارائه دهنده : کارزان شکاک

 

امروز در نتیجه ی حملات وحشیانه ی چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk    بر دو روستای حاجیه و تل خلیل در ریف قامیشلی که ساکنان آن همگی کورد هستند   ۴۵ مسلمان مدنی و غیر نظامی به شهادت رسیدند که اکثریت این کشته شده ها زنان و کودکان هستند .

بهانه ی  چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk    برای قتل عام این انسانهای بی گناه این بوده است که این کوردها طرفدار حکومت اسلامی بوده اند !! اما گواهی چندین منبع مستقل رسانه ای ، این ادعای  چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk    را رد نموده و اعلام نموده اند که : مردم این روستاهای کورد نشین طرفدار هیچ حزب و جماعتی نبوده و مشغول کار کشاورزی می باشند و علاوه بر آن در اطراف این روستاهای کورد نشین  نیز هیچ جماعتی دارای پایگاه نظامی نمی باشد .  به دنبال این قتل عام عمومی کوردها  ، اجساد زنان و کودکان به سردخانه ی بیمارستان دارالشفاء قامیشلی منتقل شده اند .

چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk   با قوانین استالینی خود بر کوردهای مسلمان سوریه آنها را مجبور نموده اند که از هر خانواده حتما” یکنفر از اعضایش باید در صف چته های سکولاریست حزب کارگران اوجالان pkk   اسلحه برداشته و در جهت منافع اربابان  این حزب جنگ کند و چنانچه کوردها به چنین قانون وحشتناکی تن ندهند یا باید وطن خود را ترک نمایند یا باید بمیرند و راه سومی ندارند . و این قتل عام هشداری بود به تمام کوردهای مسلمان سوریه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *