بازی مخوف ماکیاولیستی جریانات سکولاریستی ترکی – اوجالانی (پ.ک.ک ) با کردهای مسلمان


بازی مخوف ماکیاولیستی جریانات سکولاریستی ترکی  – اوجالانی (پ.ک.ک ) با کردهای مسلمان

 

به قلم : سردار شکاک /دانشجوی دانشگاه تبریز

 

اوجالان با طرح و تحميل افكار مخلوط  سکولاریستی وکمونیستی  شخصي خود به گروههایی از كُردهاي تركيه، امروزه به بن‌بستي رسيده‌است که پیروانش هرگز چنین نا امیدوارانه توقعش را نداشتند. بیداری اسلامی و تولد جریانات اسلامی  و نوشته‌ها و تحليلات سیاستمداران بزرگ دنیا از چگونگي نابودي اندیشه های دگم و ترکیبی سکولاریستی و کمونیستی اوجالان  خبر مي‌دهد. اوجالان با طرز فكر مطلق و تك‌بعدي و خشن سکولاریستی خود، سال‌هاست كه با عقاید اسلامی ، فرهنگ اسلامی ، ناموس ،جان ،مال و هويت كُردهاي تركيه بازي مي‌كند واكنون كه  کردها به بیداری اسلامی پیوسته اند ،ابتدا با ترور و جنگ نابرابر با حزب الله اسلامی در کردستان ترکیه جنایات نابخشودنی خود علیه دین و حقوق حقه ی کردها وارد عمل شد ، اما چون جریان قهری و جبری بیداری اسلامی در حال پیشروی و حمله به بتهای ساخته شده است ، جریان اوجلانیسم مرموزانه به کمک دولت سکولار ترکیه شتافته است و بارها به دولت  سکولار ترکیه هشدار داده است که اگر ما از بین برویم ،کردهای اسلامی رهبریت کردها را بر عهده می گیرند و آنوقت هیچ قدرتی نمی تواند جلو پیشرفت و قدرت آنها را بگیرد . و بدین شیوه ترکهای سکولار را به جایگاه مخرب خودشان در میان کردها آگاه کردند .

ترکها ی سکولار نیز در ویلای ایمرالی با بازی سیاسی ماکیاولی که در پیش گرفته اند ،بیشترین استفاده ها را از اوجالان سکولار خائن برده اند .  از یک طرف به طرفدارانش میدان داده و او را رسما تبدیل به یک بت کردند تا کردمسلمان به جای گرایش به اسلام به جریان مخرب سکولاریستی اوجالان گرایش یابد که به راحتی قابل کنترل است ودولت سکولار ترکیه  راحتتر می تواند مخالفین مسلمان کردش را نابود  و منحرف گرداند .

به همین دلیل جریانات و احزابی سکولار با گرایشاتی به اوجالان و غیر اوجالان به صورت موازی به وجود می آیند و این احزاب و  جریانات سکولاریست   با دولت مركزي سکولار بر سر ميز مذاكره نشسته‌اند؛ اوجالان و اوجالاني‌ها درصدند تا اين فضاي انحرافی ومصنوعی ساخته ی دستگاههای اطلاعاتی ترکیه ،اسرائیل و آمریکا را  از دستاوردهای  خود علیه  نظام سکولاریستی  ترکیه بدانند و گله وار پیروان گمراهشان را همچون سدی در برابر بیداری برحق اسلامی کردها قرار دهند . این بازی سیاسی ماکیاولی و وظیفه ی انحرافی و مخرب این گروه سکولاریست جنایت پیشه ی  خودمحور و ديكتاتورمآب  پ‌ك‌ك و سران آن در میان کردهاست.

تحليلگران و صاحب‌نظران سکولاری که در زمان قدرت پ.ک.ک  سال‌ها مجبور به سكوت  شده بودند و جرأت بيان نظرات سکولاریستی خود و انتقاد از عملكرد و تفكر سکولاریستی و کمونیستی  اوجالان را نداشتند؛ چون به هرصورت توسط عناصر اين گروه ترور مي‌شدند،اكنون ديگر با افول قدرت نظامی پ.ک.ک و به وجود آمدن جریانات مختلف سکولاریستی مصنوعی در میان مردم و گرایش مردم به این جریانات  زمان آن فرا رسيده تا منتقدان سکولارجوانب غيرعلمي و كُردستيز  تفكرات و راهكارهاي  کمونیستی اوجالان را  فاش كنند.

به نام قوم کُرد خشونت را ترویج ندهید

مهدی آکرسکولار، از مشاوران اردوغان  سکولارخطاب به پ‌ك‌ك گفت:« هیچ کس از من کُردتر نیست. پس به نام قوم کُرد خشونت را ترویج ندهید و اعتراف کنید که فقط به دنبال منافع خودتان هستید.»

صلاح الدین دمیرتالش سکولار رهبر حزب مجوز دار و سکولاریست صلح و دموکراسی خطاب به اردوغان اظهار داشت: ” به جای آن که در آمریکا در به در به دنبال گدایی تجهیزات جنگی باشید، تلاش کنید در کشور خود و با هموطنان خود در گفتگو و مذاکره را باز بگذارید.”

اوجالان اجازه ندارد از طرف کردها تصمیم بگیرد
کمال بورکای سکولار رهبر سابق حزب سوسیاست کردستان ترکیه:« اوجالان اجازه ندارد از طرف کردها تصمیم بگیرد،  نمی دانم که اوجالان با چه مجوزی به نمایندگی از طرف همه کردها اظهار نظر و تصمیم گیری می کند. اصلا چه کسی او را انتخاب کرده است تا در مورد سرنوشت کردها تصمیم گیری کند.»

گمراه کنندگان سکولار اوجالانیستی جهت بر ملا نشدن توطئه و همکاریشان با دولت سکولار ترکیه بازی سفسطه گونه و گیج کننده و انحراف دهنده ای را به صورت رسمی در دستگاهها و احزاب رسمی مجوز دار در داخل ترکیه و خارج از آن به وجود آورده اند . آنها سازش با دولت سکولارترکیه را که از کانال اوجالان و جریانات آنها نباشد را نوعی خیانت قلمداد نموده اند. اما در عوض  خیانت و سازشی که از طرف اوجالان باشد را پیشرفت و به دست آوردن موفقیت و پیروزی برای کردها می دانند!! و….
اینان همکاری احزاب سکولاریستی که از افکار سکولاریستی و بت گونه ی اوجالان پیروی نمی کنند ،  با دولت مرکزی ترکیه را خیانت به آرمان کردها و خون هزاران کشته و مجروح کُرد در نبردهای خونین با دولت مرکزی می دانند!!. در پیش گرفتن رویه های همکاری و گفتگو ئی که از جانب این احزاب سکولاریست غیر اوجالانی صورت می گیرد ، در گفتمان رهبران این نگرش آپوئیستی  نوعی بدفهمی و ساده نگری تلقی می شود. پ‌ك‌ك به چنین نگرشی و با تاکید بر همکاری کردها و ترک ها در سکولار سازی ترکیه  هرگونه مصالحه ،بدون پیش شرط آنهم با تایید اوجالان مهمان در هتل ایمرالی را، یا خیانت و کج فهمی از سیاست و یا خیانت به آرمان کردی تلقی می نماید!. سركردگان پ‌ك‌ك سازش و همکاری  با دولت ترکیه ، از کانالی غیر از خودشان را نوعی خیانت قلمداد نموده اند.

بيش از ۳۰ سال است كه جریان سکولار و کمونیستی پ‌ك‌ك با خشونت و ترور، قلب بسياري از خانواده‌ها ی مسلمان و سکولار کرد و ترک را مملو از كينه و انتقام كرده و علاوه بر آن به وجود آمدن جریانات بیداری اسلامی از یکطرف و بوجود آمدن احزاب پرهزینه ی مخالف با اندیشه های اوجالانی  ، متأثرترين مؤلفه ها براي خنثي‌سازي نقش پ‌ك‌ك در آينده‌ي تركيه ی سکولار و كُردهاي ساكن آن است. چون اگر دولت مركزي هم بخواهد طبق نقشه های خودش ، اوجالان و پ‌ك‌ك را مخاطب قرار دهد و در امور اداره‌ي دولت جاي دهد، جریانات مختلف موجودی که مردم را با خود همراه کرده اند و آنها را از اوجالانیسم جدا نموده اند ، وخانواده‌ي دهها هزار قرباني اجازه‌ي همچنين كاري را نخواهند داد.

پروژه ی اوجالانیسم  و به وجود آوردن جریانات مخالف با آن در میان کردهای مسلمان  ترکیه ، نقشه و طرحی است  جهت  به هم مشغول کردن کردها و شرکت دادن آنها در بازیهای کثیف سکولاریستی و منحرف کردن آنها از بیداری مبارک اسلامی و فرقه ی ناجیه .  این است علت پذیرائی ترکیه از اوجالان در هتل ایمرالی و هروقت تاریخ مصرفش تمام شود خیلی راحت به زباله دانی تاریخ می فرستندش .

برادران و خواهران ارجمندم مکر وحیله های شیاطین جن وانس بسیار ضعیف است ، اما اگر مسلمین هوشیار نباشند ، و در دامهای آنها بیافتند، قطعا برایشان پرهزینه و ویرانگر خواهد بود. این یک بازی شیطانی سکولاریستهای کافر جهانی و سکولاریستهای مرتد داخلی  جهت مبارزه با مسلمین فرقه ی  ناجیه و انحراف مبارزات اسلامی آنهاست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *