راهپیمایی های مردم ایران بر علیه دولت اسلامی در عراق و شام ؛ مخالفت با ج.ا.ایران یا موافقت با سیاستهای آن

در برابر تبلیغات  حزب کارگران اوجالان (PKK )  و دیگر مرتدین کردستان  :  راهپیمایی های مردم ایران بر علیه دولت اسلامی  در عراق و شام ؛ مخالفت با ج.ا.ایران یا موافقت با سیاستهای آن

 

ارائه دهنده : ابوسلیمان هورامی

 

دیروز مزدوران کمیته مرکزی حزب کارگران اوجالان (PKK )  به همراه چند  عروسک خیمه شب بازی آن ، جملاتی را در مورد کوردستان ایران بلغور کرده بودند که شایسته است نیم نگاهی به واقعیتهای موجود بینادازیم :

ویان شورش عضو مرکز ‘ژنولوژی یا زن شناسی شرق کردستان’  راهپیمای های مجوز دار و سازماندهی شده توسط ج.ا.ایران  ، که در سراسر ایران و منجمله در کردستان ایران بر علیه دولت اسلامی در عراق و شام   ، و قبل از آن نیز جهت مخالفت با دولت سکولار ترکیه و به بهانه ی دستگیری اوجالان برگذار شد را در کمال ناباوری اینگونه تفسیر نمود : ” قیام اخیر کردها نشانه شکست سیاستهای سرکوبگرانه ایران بود … و گفت قیام ناگهانی کردها حکومت های اشغالگر را شوکه کرد به قیام های سال ١٩٩٩ در شرق کردستان در پی واقعه ربودن رهبر خلق کرد عبدالله اوجالان اشاره می کند و می گوید مردم شرق کردستان با حضور در میادین پاسخ روشنی به حکومت ایران دادند .و….”

همه ی ما می دانیم که در کردستان ایران ، عراق ، ترکیه و سوریه صدها حزب سکولار و مرتد وجود دارد و جالبتر اینکه هر حزبی رهبر خود را به عنوان رهبر خلق کرد معرفی می نماید و به نسبت قدرت نظامی که دارد سعی می کند این فکر احمقانه ی خود را بر دیگران تحمیل کند ، قاسملو ، مهتدی ، اوجالان ، بارزانی ، طالبانی و …. نمونه های بارز این تفکر احمقانه ی رهبر تراشی سکولاریستهای مرتد کردستان هستند که تا به حال هزاران جوان کرد را فدای  خود کرده است .

این زیاد مهم نیست ، چون هیچ مسلمان احمقی زیر بار قبول چنین جوجه رهبران مزدورسکولار و مرتدی نمی رود ؛ اما نکته ی قابل توجه این است که  ، ما شاهدیم تمامی این راهپیماییها با موافقت و هماهنگی با دستگاههای امنیتی ج.ا.ایران  و در راستای سیاستهای منطقه ای و جهانی آن برگذار شده است و هیچ ارتباطی به مخالفت کردهای ایران با ج.ا.ایران نداشته و ندارد ، بلکه عملا بازگو کننده ی نوعی موافقت راهپیمائی کننده ها با سیاستهای ج.ا.ایران به شمار می رود ، چون تا به حال هزاران بار احزاب مختلف مردم  کردستان را به راهپیمایی و اعتراض عمومی دعوت نموده اند اما مردم هرگز به ندای آنها پاسخ مثبتی نداده اند ، با اینحال زمانی که دولت مرکزی مردم را دعوت به شرکت در راهپیماییهای نامبرده می کند تمام آنهایی که موافق این سیاستهای نظام می باشند وارد خیابانها گردیده و بر علیه حکومت یا  جریان خاصی شعار می دهند . در این راهپیماییها تمام اقشار جامعه حظور داشتند و بسیجیان و کارمندان دولت و دانش آموزان و دانشجویان مدارس دولتی پیش قراولان آن بوده اند . به نظر شما آیا اینگونه راهپیمائیها مخالفت با سیاستهای ج.ا.ایران است یا موافقت و همراهی با آن ؟

با این وجود تمام احزاب مرتد و سکولار کردستان  که اردوگاه نشین شده و کاملا از میان مردم ایزوله شده اند ، هر یک به نحوی از این واکنشهای هماهنگ میان دولت مرکزی و دسته هایی از مردم ،  به نفع خود استفاده ی تبلیغاتی نموده اند ؛ و تمام تلاش و کوششان در این بوده است که نقش دولت مرکزی و دستگاههای امنیتی و مدنی آن را در سازماندهی اینگونه تجمعات کم رنگ نموده و با دروغ و فریب به انحراف افکار عمومی مردم کردستان بپردازند .

نکته ی جالب دیگر اینکه ، دومین کنفرانس عمومی کمیته مرکزی حزب کارگران اوجالان (PKK )  که در یازدهمین کنگره پ.ک.ک مقرر شده بود در خلال روزهای پانزدهم تا بیست و یکم اکتبر برگزار شد  ، راهپیماییهای یاد شده را قیام مردمی بر علیه دولت مرکزی توصیف نموده !! و  در دومین نشست عمومی خود در مورد روش اداری کردستان ایران  و با توجه به تجربیات ظالمانه ی کردستان سوریه توهماتی را بیان نموده بود مبنی بر اینکه : ”   برای ایجاد کانتون ها و برقراری مدل خودمدیریتی دمکراتیک در شرق کردستان  ( منظورشان کردستان ایران است که در شرق کردستان بزرگ سکولارخیالیشان جای دارد )  تلاش شود .  پ.ک.ک برای رسیدن به این هدف عموم مردم از جمله زنان و جوانان را به بسیج فعال فراخوانده و گفته است نیروهای گریلایی و قیام های مردمی مکمل یکدیگر خواهند بود . نشست کمیته مرکزی پ.ک.ک همچنین در اشاره به ایران ضمن اهمیت دادن به تداوم آتش بس میان جنبش شرق کردستان و حکومت ایران بر لزوم افزایش فعالیت ها برای تشکیل سیستم کانتونی و برقراری مدل خودمدیریتی دمکراتیک در آن تأکید کرده است .

تمام انسانهای واقع بین و آزاد اندیش می دانند که مردم کردستان سوریه هرگز راضی به قبول و پذیرش سلطه ی حزب کارگران اوجالان (PKK )  نبوده و نیستند و این موجودات را رژیم سکولار بشار اسد بر مردم کردستان سوریه تحمیل نموده است . و کانتونهای مصنوعی کردستان سوریه نیز ادامه ی همان سیاست سانترالیسم دموکراتیکی است که قبلا در شوروی ، چکسلواکی ، چین ،  ویتنام ،  کره شمالی و دیگر حکومتها و سازمانهای کمونیستی چون خمرهای سرخ کامبوج می باشد که تاریخ و بشریت با نفرت و بیزاری خاصی از روش خشن و ضد بشری آن یاد می کند .

قرن بیستم نقطه ی اوج جنایتهای این تفکر فاسد سکولاریستی بر علیه انسانیت  به شمار می رود  ، طبق آمار رسمی رسانه های سکولاریستی بیشتر از ۲۵۰ میلیون انسان در جنگهای دایر میان سکولاریستها به قتل رسیدند . در این میان سکولاریستهای سوسیالیست  که به مردم وعده ی عدالت و برابری را می دادند بیشترین بار جنایت را بر عهده دارند ، چون غیر از دیکتاتوری ، خونریزی ، اشک ، مرگ و ترس چیزی برای مردم به ارمغان نیاوردند . از میان ۲۵۰ میلیون انسانی که قربانی اندیشه های سکولاریستی لیبرال و سوسیالیستی گردیدند، مسئولیت  ۱۰۰ میلیون نفر از آنان به صورت مستقیم به عقیده ی سکولار سوسیالیستی بر می گردد که طبق آماری که در کتاب سیاه سوسیالیسم آورده شده به شرح زیر می باشد :

۱ـ ۲۰ میليون در اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی نابود شده

۲ ـ ۶۵ میليون در چین سوسیالیستی

۳ ـ ۱ میليون در ويتنام

۴ ـ  ۲ میليون در کره ی شمالی سوسیالیستی

۵ ـ ۲ میليون در کامبوج و توسط خمرهای سرخ سوسیالیست

۶ ـ   ۱  میليون در دول سوسیالیستی شرق اروپا

۷ـ ۱۵۰ هزار نفر در آمریکای لاتین

۸ ـ  ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در آفریقا

۹ ـ  ۱میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در افغانستان

۱۰ ـ ۱۰ هزارنفردر چند سرزمین که سوسیالیستها در ان به قدرت نرسیدند .

در این آمار هیچ اشاره ای به جنایات سکولاریستهای سوسیالیست در سرزمینهای مسلمان نشین و منجمله کردستان نشده است . تنها در جنگ بین دو جوجه حزب سکولار کومله و دموکرات کردستان ایران در دهه ۶۰ از حزب دموکرات کردستان ایران ، و به شهادت رسانه های خود حزب ، بالاتر از ۴۵۰۰ نفر کشته شده اند .  حالا آمار کشته شده های کردها در جنگهای بین حزب دموکرات بارزانی و حزب کارگران اوجالان (PKK )  و اتحادیه ی میهنی طالبانی و جنگ میان حزب کارگران اوجالان (PKK )  با کردهای کردستان ترکیه و سوریه از یکطرف و درگیریهای آنها با دولتهای سکولار عراق و ترکیه  را در نظر بگیرم به آمارهای وحشتناکی برخورد می کنیم  که در هیچ منبع بین المللی ثبت نگردیده است . اما تاریخ ملت ما آنرا فراموش نکرده و منتظر فرصتی جهت تسویه حساب با این جنایتکاران سکولار می باشد .

سربازگیریهای اجباری  و زندانهای حزب کارگران اوجالان (PKK )  در کردستان سوریه نمونه های زنده و بومی شده ی دیکتاتوری سکولاریستهای سوسیالیستی چون استالین ، صدام حسین و بشار اسد و دیگران در میان کردهای ستمدیده می باشند .  دولت اسلایم با فتح زندان کوبانی  و اعدام رئیس اطلاعات کوبانی صدها زندانی کورد سکولار لیبرال را  به همراه صدها کورد مسلمان شریعت گرا آزاد نمود و امروز خبر رسید که از ۳۰۰ زندانی کورد سکولار و لیبرالی  که  به خاطر فکر و اندیشه اشان در زندانهای  حزب کارگران اوجالان (PKK )  در کانتون عفرین   وجود دارند ،  در یکی از زندانهای آن واقع  در راه معراته – كفرشيل  ۸ نفر از آنها اقدام به اعتصاب غذا نموده اند که به شرح زیر می باشند :

۱ – سعيد عيسو   ۲ – سيامند بريم   ۳ – بيازيد معمو   ۴ – رسول إسماعيل   ۵ – أدهم خليل   ۶ – عكيد مصطفى   ۷ – جوان شيخو   ۸ – كنعان الحسن بن عبد الرحمن

اینها غیر از صدها کورد مسلمان وشریعت گرایی هستند که به خاطر اندیشه هایشان در زندان این دژخیمان تاریک بین و فسیلهای به جا مانده از سکولارسوسیالیسم  ، به سر می برند .

به نظر شما کدام انسان عاقلی حاظر به پذیرش چنین نظام و سیستم وحشیانه ای می باشد که  فسیلهای حزب کارگران اوجالان (PKK )  تحت عنوان انگلیسی کانتون آنرا به کردهای باسواد و آگاه کردستان ایران پیشنهاد می کنند ؟ این مزدوران و فاحشه های سیاسی ، که هر روز در اختیار یک حکومت خارجی و بر علیه ملت خود در حال مزدوری هستند ، چقدر ملت ما را ساده و ناآگاه فرض کرده اند که جرئت می کنند چنین اراجیفی را بر زبان برانند ؟

ملت مسلمان کردستان  اگر برای مدتی محدود فریب تبلیغات این فسیلهای سکولار و سوسیالیست را خورده باشند ،  اما پس از مدتی کوتاه و بر اثر آزمودن آنها ، همیشه تلاش نموده اند از شر این ویروسهای کشنده خلاص شوند . نمونه های کردستان ایران در دهه های ۲۰ و ۶۰ و اعتراضات مردمی کردستان عراق در جریان بهار عربی بر علیه حکومت سکولاریستهای مرتد طالبانی و بارزانی و راهپیماییهای چند صد هزار نفری کردستان ترکیه بر علیه  حزب کارگران اوجالان (PKK )  و  وجود صدها دگر اندیش در زندانهای حزب کارگران اوجالان (PKK )  در کردستان سوریه و عدم پشتیبانی مردمی از این حزب نیز نمونه های بارز واکنش مردم مسلمان کردستان در برابر سکولاریستهای مرتد و خائن کردستان می باشد . به گونه ای که می بینیم که به جای اینکه مردم کردستان سوریه در کنار این جانوران در حال جنگ باشند ،  دیگران چون آمریکا ، ترکیه ، عربستان ، قطر ، امارات ، بحرین ، بارزانی ، طالبانی و ۶۰ کشور مختلف سکولار جهانی بر علیه دولت اسلامی در حال جنگ می باشند .  اینها مزدوران خائنی هستند که هیچ ریشه ای در میان ملت مسلمان ما ندارند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *