تولید اسلام آمریکائی – سعودی (۲۶۳) روش کار سلفی های آل سعود :

تولید اسلام آمریکائی سعودی (۲۶۳) روش کار سلفی های آل سعود :

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

  • نسبت به كار جمعي كافر و انكار شرعي بودن جماعتهاي اسلامي  را مي كنند و بر اين باورند كه اين گونه جماعتها بدعتي هستند و عليه مسئولين و حكام قيام كرده و خارج شده اند ، نسبت به كارهاي خوب اين جماعتها كورند و چشم پوش ؛  و غير از اشتباهات آنها از چيز ديگري صحبت نمي كنند . و با بزرگ نمايي كردن اين اشتباهات چنين وانمود مي كنند كه اين گونه جماعتها بر اساس اين اشتباهات بنا شده اند .
  • جامي گري و سلفیت آل سعود به نظرش روا و شايسته نيست كه پيروانش  در مورد مسائل حکومتی، رفع فقر  و نا امنی، امورسياسي و فقه واقع، سخن و تاملي داشته باشند؛ و اين كار را مختص مسئولين و حكام مي دانند كه هيچ کس حق ندارد در اين مورد با مسئولين رقابت نمايد. و به مريدانشان چنين قبولانده اند كه مشغول شدن به اين كارها زمان و انرژي  به هدر دادن است وعلاوه بر آن بدعت بوده و جزء فتنه ها نيز مي باشد !!.
  • بر اين باورند كه جهاد كردن در اين عصر از ويژگيهاي مختص مسئولين و حكام است و كسي حق ندارد بدون اجازه ي آنها از نفس خودش دفاع نمايد، و جهاد ( طلب و دفع ) را به بهانه ي اينكه مسلمين توانائيش را ندارند كنار نهاده اند، و گفتند جهاد كردن در افغانستان و عراق به خاطر نبودن پرچمي راست و عدم اجازه ي مسئولين !! فتنه است . از خشن ترين انسانها هستند نسبت به انكار كردن جهاد مجاهدين، اينها در اين مورد نزديكترين كسان  به قادياني ها هستند .
  • جامي ها بر اين باورند كه جاسوسي كردن بر علیه مسلمين و گزارش دادن وقايع و حرفها به سلطان از واجبترين واجبات است، اينها  در اين عصر از سازمان اطلاعات طاغوتها ترسناكترند، چون كه اينها با دانشجويان و علما و داعيان ارتباط  دارند .  در حديثي آمده است: يقول: “لا يدخل الجنة قتات”, قال سفيان: والقتات النمام. [۱] مرّ رجل على حذيفة بن اليمان، فقيل له: إنّ هذا يبلع الأمراء الحديث عن الناس، فقال حذيفة: سمعت رسول الله  مي فرمود: قتات وارد بهشت نمي شود‌، سفیان گفت: قتات  يعني سخن چين و‌ نمام« دوزبان».  اين فرموده در مورد كسي است كه حرف حق را نزد حاكم شرعي ببرد، حالا كسي كه حرف نادرست و دروغ را نزد حاكم غير شرعي  ببرد بايد چه جايگاهي داشته باشد ؟! و مفتي جاميها  به نام  النجمي به واجب بودن خبر رساني به سازمانهای اطلاعاتی حكومتها ي كافر و اشغالگر غربي بر عليه مجاهدين مسلمان و مخالفین آمریکا  فتوا داد و گفت اين از باب نهي كردن از منكر !! است . سخن چيني و دوزباني نزد اينان دينداري است.

 

[۱]  قال الترمذي حسن صحيح. وهو عند البخاري وأبي داود وعن مسلم بلفظ النمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *