خطاب به و عاظ السلاطین و سلفیت آمریکائی – سعودی (۲۷۷)

خطاب به و عاظ السلاطین و سلفیت آمریکائی سعودی  (۲۷۷)

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

در اين مدت زماني  ، بسياري از انسانهاي به ظاهر سياسي و ديني نظرياتي گمراه گرانه و حتي بعضي اوقات ديدگاههاي  كفر آميزي را نيز در اين باره صادر مي كردند ؛ تا جايي كه بيم آن مي رفت كه اين  به عنوان دین تفاسير آلوده از طرف مردم قبول گردد .

پس بر موحدین به عنوان وظیفه ای که به خاطر علمشان بردوش آنها گذاشته شده است، این کار «روشنگري» را بر خود لازم دانسته و نهضت بیداری اسلامی در پیرامون خود را عهده دار گشتند. وَإِذْ أَخَذَ اللَّهُ مِيثَاقَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ لَتُبَيِّنُنَّهُ لِلنَّاسِ وَلَا تَكْتُمُونَهُ  (ال عمران/ ۱۸۷)(وبیاد بیاور ای پیامبر)آنگاه را که خداوند پیمان موکد (برزبان انبیاء)از اهل کتاب گرفت که باید کتاب (خود)را برای مردمان آشکار سازید وتوضیح دهید وآن را کتمان نسازید. إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنْزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَى مِنْ بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ أُولَئِكَ يَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ * ‏إِلَّا الَّذِينَ تَابُوا وَأَصْلَحُوا وَبَيَّنُوا فَأُولَئِكَ أَتُوبُ عَلَيْهِمْ وَأَنَا التَّوَّابُ الرَّحِيمُ‏.( بقره/۱۵۹/۱۶۰) بي‌گمان كساني كه پنهان مي‌دارند آنچه را كه از دلائل روشن و هدايت فرو فرستاده‌ايم ، بعد از آن كه آن را براي مردم در كتاب بيان و روشن نموده‌ايم ، خدا و نفرين‌كنندگان ( چه از ميان فرشتگان و چه از ميان مؤمنان انس و جان) ، ايشان را نفرين مي‌كنند (و خواستار طرد آنان از رحمت خدا خواهند شد) مگر كساني كه توبه كنند (از كتمان حق) و به اصلاح (حال خود و جبران مافات) بپردازند و آشكار سازند . چه توبه‌ي چنين كساني را مي‌پذيرم و من بسي توبه‌پذير و مهربانم.وصحابه براین اساس با پیامبر صلي الله عليه وسلم بیعت دادند که هدایت رابرای مردم بیان کنند و دراین راه از هیچ طعنه ، سرزنش ولومه ای نترسند .

شریعتهای قبلی به این دلیل تحریف شدند که گمراهی زیاد شد وعلما سکوت کردند .  خداوند می فرماید :  قُلْ يَا أَهْلَ الْكِتَابِ لَا تَغْلُوا فِي دِينِكُمْ غَيْرَ الْحَقِّ وَلَا تَتَّبِعُوا أَهْوَاءَ قَوْمٍ قَدْ ضَلُّوا مِنْ قَبْلُ وَأَضَلُّوا كَثِيرًا وَضَلُّوا عَنْ سَوَاءِ السَّبِيلِ. (مائده/ ۷۷)بگو ای اهل کتاب به ناحق راه افراط وتفریط مپویید و از اهواء وامیال گروهی که پیش ازاین گمراه شده اند وبسیاری را گمراه کرده اند واز راه راست منحرف گشته اند، پیروی ننمایید آنها یی هم که حق را می دانستند به صومعه ومعبد ها فرار کردند تا آن وقت که مردند وحق هم با آنها از میان رفت .

خداوند می فرماید: ” وَرَهْبَانِيَّةً ابْتَدَعُوهَا مَا كَتَبْنَاهَا عَلَيْهِمْ إِلَّا ابْتِغَاءَ رِضْوَانِ اللَّهِ” (حدید/ ۲۷) و(پیروان عیسی)رهبانیت سختی را پدید آوردند که ما آن را بر آنان واجب نکرده بودیم ، ولیکن خودشان آن رابرای بدست آوردن خوشنودی خدا پدید آورده بودند .  تا اینکه وقتی پیامبر ظهور کرد تنها چند نفر معدود با حق بودند مثل زید بن عمرو بن نفیل که برای پیدا کردن حق سفرهای بسیاری کرد (بخاری)وکمی قبل از بعثت بر حق وفات کرد .

ولی این تحریف به دین اسلام راه نیافت بلکه باآمدن هرگمراهی خداوند کسی را مجدد دین وسبب حفظ دین می کرد ، براي اين كه حق تا قیامت باقی بماند . چون بعد از پیامبر کسی مبعوث نخواهد شد وخدا وعده داده است که” ‏إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ‏ “(حجر/۹) ماخود قرآن رافرستادیم وخود ما پاسدار آن می باشیم  . ودر حدیث هست که طائفه ای از امت همیشه وجود دارد که مبارزات مسلحانه مي كنند و بر حق هستند ومعاندان  ضرری به آنها نمی رسانند از خداوند می خواهیم که مارا از آنها قراردهد وهرگز از بیان حق دست بر نداریم .

و اما خطاب به و عاظ السلاطین و سلفیت آمریکائی سعودی :

گوش فرا دهید ای کسانی که خود را «علماء» می نامید. : به راستی که الله ما را به صورت اشخاص «آزادی» آفریده و امکان ندارد که برده و نوکر شما گردیم یا برده مجموعه ای از منافقین، مستان سرگردان و پلیدانی که مشتی افیون و سم را به فرمان شیاطین و صاحبان قدرت به اسم دین فراهم کرده اند و می خواهند با مکر و فریب و تهمت و افترا آن را به الله و رسولش صلی الله علیه و سلم نسبت داده و به ترویجش بپردازند.

– به نام امام شافعی ، حنفی ، مالکی ، حنبل و دیگر امامان بزرگوار اهل سنت و جماعه رحمهم الله  و اخیراً به نام سلفیت مأمور رواج و گسترش مذهبی شده اید که در آن حاکم مقدس می گردد و به او مقام عصمت می دهید.

– به نام همان امامان و مذاهب شان و اخیراً به نام سلفیت نصیحت و نقد کردن این حکام فاجر را منع کردید.

– به نام همان امامان و مذاهب شان و به نام سلفیت دین الله را تحریف کردید و آن را ابزاری جهت رسیدن حکام و افیونگران به امیال پلیدشان گرداندید.

– به نام همان امامان و مذاهب شان و به نام سلفیت نوکران حلقه به گوش سردمداران ظلم و فساد علیه مردمان افسون شده ی سرگردان بی پناه گشتید.

– به نام… .

اما ای رو سیاهان تاریخ بشریت، بدانید که الله ما را آزاد آفریده و تنها به فرمانبرداری و عبادت خودش امر فرموده نه به فرمانبرداری و بندگی شما و سروران منافقتان.

شما می خواهید با افکار گندیده و فتاوای پوسیده ی من در آوردیتان ما را به مجموعه و گله ای از گاو و گوسفند تبدیل کنید که با چوپانانی مثل شما نفهمیم ما را به چراگاه می برید یا به قصابی. و اراده و قدرت خدادادی را از ما بگیرید.

شما دل های ما و افکار ما را با کمک تمامی شیاطین انس و جن مورد هدف قرار داده اید و در زیر مشتی ریش و پشم و عمامه و چهره ای آفتاب نخورده ی به اصطلاح نورانی مثل کرم در پی فاسد کردن این دو مرکز تشخیص و اراده ی ما هستید.

ای ملا ، شیخ ، مولوی و… بشنو:

سرزمین های مسلمان نشین از مغرب تا فیلیپین هدیه و اقطاعی از جانب اتحادیه سکولار- صهیونی و نوکرانشان به شما و پدر و مادرتان نیست و نه شما «پاپ» هستید و نه حکام مزدور متحد هم «شاه لویس» .

سرزمین های مسلمان نشین را «صحابه ی رسول الله صلی الله علیه و سلم» و پیروان مخلص اسلام فتح کردند آن هایی که با خون و تحمیل آن همه زجر و مشقت ما را از دست حکام ظالم و مستبد خون آشام «آزاد» کردند و در جای جای هر کوه و دشت و برزنی قبر یکی از آنان یا مجموعه ای از مسلمانان بومی هر نقطه ای از سرزمین های مسلمان نشین وجود دارد که داستان زندگی و عزت و افتخار آنان بدون کوچک ترین چشمداشت دنیوی حماسه ای ست جاودانه.

پس شما دین فروشان به همراه حکام وطن فروش نمی توانید این همه جان فشانی و افتخار را به گور سپرده و ثمره ی آن همه مبارزه و دلیری را به عنوان لقمه ای کثیف و چرک آلود از جانب اربابان صلیبی- یهودی یان به هدیه بگیرید.

نه ما این حق را به شما و دیگر متحدین لاشخورتان می دهیم و نه مردم بیدار هم راضی به تحمل آن همه رذالت و پستی هستند که در جلو چشمانشان دین، مال ، ناموس، سرزمین و حیثیتشان توسط عده ای خائن به دست دشمنان شان دست به دست گردد. این خیال خام است که با وجود این همه پیشرفت در عرصه ی رسانه ای و تکنولوژی اطلاع رسانی و مبارزه ای ،هم چون چند دهه ی گذشته، ما را بردگان و غلامان بدون اراده ی شما و حکام سلطه پرست بپندارید.

شما به عنوان مثال خیال می کنید که ما هم مثل مفتی های مارینز عراق وآل سلولیم که «گرگان و درندگان» را که ولیان امر نامیده اند و به گمانشان هر کدام از این «آیات شیطان» حرفی از روی هوی نمی زنند و عملی غیر صواب از آنان سر نمی زند. و در تمام آن چه که انجام می دهند پاک و مبرایشان دانسته با وجود آن که متحد و دوستدار یهود و نصاری شوند، با وجود آن که تبعیت از دین سکولاریسم  را حلال و دین اسلام را تحریف و مردم را بندگان امریکا گردانیده و هر آن چه زشتی و پستی است در حق مسلمانان و نوامیس و مال و دین شان مرتکب شوند. زیر دستان و مردمان عوامشان به قتل و غارت و تعدی به نوامیس و اموال مسلمین مشغول اند و بزرگان شان نیز به جمع آوری و سرقت قدرت و مال مسلمین و… .

اگر خیال می کنید که شما می توانید در میان ما مسلمانان تبدیل به چنان «آیت الشیطان» ی گردید و ما را به همین راحتی به چنان درجه ای از پستی و رذالتی بکشانید ، بدانید که خیال خامی است که با آن گور خود را می کنید.

شما خیال می کنید که چه فرقی با یک مأمور تبلیغاتی دشمن دارید غیر از این که در میان مردم با نام ملا ، شیخ یا عالم خود را جا انداخته اید. اگر غیر از این بود شما هم چهارپایی بودید در میان چراگاه های کفار متحد سکولار- صهیونی که به چرا می پرداختید و مردم به راحتی به درون گرگ صفت و لباس گوسفندی تان پی می بردند و این همه نیاز به زحمت و افشاگری نداشت.

اما دیگر روز افشاگری و رسوایی تان در برابر چشمان مردمان بینا فرا رسیده است:

شما از یک طرف لباس علم را بر خود پوشانیده اید و از جانب دیگر عورت و حجابتان را آشکار کرده اید مخصوصاً هنگامی که به صورت کارمندان رسمی دولت اداره ایی(اداره اوقاف، مدرسه، مرکزو…) برای خود ترتیب داده و دین اسلام را و وظیفه ی دینی را به عنوان کاری چند ساعته آن هم مشخص هم چون دیگر کارمندان دولت قرار داده و مزدور و حقوق بگیر دولت گشته اید.

زمانی که سردرگمی درد دار، از روی نادانی (و با قوانینی که شما ساخته اید) از روی اجبار به خودتان مراجعه می کنند به آن ها می گویید: وقت تمام شد بروید بعداً برگردید؟ !

خدا شما را بکشد. آیا مگر مردم فقط بدان دلیل که شما را عالم دین رسول الله صلی الله علیه و سلم می پندارند ، نیست که نزدتان می آیند؟ اما شما خودتان را نیز رسواتر کرده اید. و به هزاران عمل و اشاره می خواهید به همگان بفهمانید که شما مزدوران و کارمندانی بیش برای دولت مرکزی  وابسته به اتحادیه ی صهیو- سکولار نیستید و تابع قوانین و احکامی هستید که آن ها برایتان وضع کرده اند و می خواهید دیگران را نیز هم چون خودتان تابع حکم و برنامه احبار و رهبان گردانید.

شما از علم خالص دین و توحید بدون بدعت و آشفتگی ،بهره ای نبرده اید و خودتان و موحدین اهل خیر نیز می دانند که آشکارا دارید به دین خدا و بندگان خدا خیانت می کنید و دین خدا و بندگانش را به بهای ناچیزی به طاغوتیان زمان می فروشید.

زمانی که رسول الله صلی الله علیه و سلم بدهکار غنی  که طلبکارش را به سر می دواند و امروز و فردا می کند را ظالم دانسته که «یحل عرضه» ، و در مال است، حالا کسی که صاحبان اصلی احکام و قوانین الهی را در احکام الله و دینش به سر می دوانند وضعشان چگونه است، و کتمان و سکوت بر باطل جرمش بدتر از پولداری است که طلبکارش را به خاطر مال دنیا به سر می دواند… و الله تعالی فرموده: « لَا يُحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلَّا مَنْ ظُلِمَ »( نساء/۱۴۷) خداوند دوست ندارد ( كه افراد بشر پرده‌دري كنند و عيوب همديگر را فاش سازند و ) زبان به بدگوئي گشايند ، مگر آن كسي كه مورد ستم قرار گرفته باشد و خدا شنواي ( دعاي مظلوم و ) آگاه ( از كار ظالم ) است. حالا وضع کسانی که به اسلام ظلم می کنند و سعی در تحریف آن را دارند و آن را هم مسیر و ابزاری در راستای امیال و خواهش های حکام قرار می دهند چگونه خواهد بود؟ !

پس برای کسی که بخواهد شما را رسوا گرداند و دروغ هایتان را که بر خدا و رسولش صلی الله علیه و سلم بسته اید را باطل گردانده و حقایق را بنمایاند اعراض، آبرو و حیثیت و هیکل شما حلال و مباح می گردد چون جنایات شما در حق امت و در حق اسلام کثیف ترین جریمه و باطلی است که به عنوان ابزاری مسموم منافقین اطرافت در تمام سرزمین های مسلمان نشین آن را به استخدام خود در آورده اند ، که با استفاده از شما و امثال شما دین تازه و آشفته ای را به وجود آورده و در خورد مردم می دهند که هیچ ارتباط اساسی با اسلام و دیگر امامان سلف صالح این امت ندارد.

کسی که موزیانه رسوا کردن شما را بد بداند بدون شک احمق است. خداوند وصف امثال شما از بنی اسرائیل به خر و سگ (الحمار و الکلب) تشبیه کرده است. و آن چه که شما در حق اسلام انجامش می دهید خیلی کثیف تر و پست تر از آنی است که بنی اسرائیل انجامش دادند.

علمای بنی اسرائیل که خداوند آن ها را لعنت کرده است ، علم دین را کتمان کردند. اما شما به این اندازه از کتمان حق بسنده نکردید بلکه از آن هم تجاوز کرده و باطل را جایگزین حق نمودید و گرفتن حق و پیوستن به حق را نیز جرم و گناه قرار دادید. ابزاری جهت استخفاف مردم جهت اطاعت از فرعون های زمان گشته اید تا:

 • از طاغوت ها دفاع کنید.
 • از زشتی جرم و جنایات آنان در نزد مسلمین بکاهید.
 • حال و وضع باطل آن ها را در برابر چشم مردم ستمدیده و گمراه زینت دهید.
 • مبارزین و مدافعین واقعی حقوق مردم را گناهکار ، خوارج ، ارهابی و… معرفی نمایید.
 • کسب مقام و طبقه ای مادی یا معنوی از جانب طواغیت نمایید.
 • … .

شیخ نجدی رحمه الله در مورد امثال حکامی که شما نوکرش شده اید و خود شما می گوید: «… بدون شک و به تحقیق این طاغوت هایی که مردم را به اطاعت از خود به جای اطاعت از الله وادار و معتقد می سازند همگی شان کفار مرتدین از اسلام می باشند. چگونه نباشند، در حالی که آن چه را که خدا حرام کرده حلال می گردانند، و حرام و ناپسند می دانند آن چه را که خدا حلال و مطلوب می داند، و با اقوالشان و کارهایشان و تاییدهایشان سعی در ایجاد فساد در زمین را دارند، و هر کس به حمایت از آن ها به مجادله پرداخته یا کسانی را که تکفیرشان می کنند را بد بداند یا چنین پندارند که این گونه اعمال کفر آمیزی که از آن ها سر می زند کافرشان نمی کند، پس حداقل احوال این مجادله کننده ها این است که بدون شک فاسق است. چون دین اسلام تصحیح و پاکیزه نمی گردد مگر با براءۀ از این طواغیت و تکفیر کردنشان…».[۱]

و تو ای مبلغ و شیخ رسمی دستگاه حکومتهای دست نشانده  :

به جدل و دفاع از طاغوت ها و مرتدین حاکم بسنده نمی کنی بلکه به تزکیه مطلق آن ها پرداخته و پیروی کردن از دستوراتشان را واجب شمرده و حقوقی را به آنان می دهی که هیچ صحابه ای نه به ابوبکر صدیق چنین حقوقی را داده و نه به عمر فاروق .

تو انکار و نقد علنی علیه این منافقین و مرتدین را منع می نمایی و این در حالی است که صحابه به صورت علنی و در مسجد و هنگام خطبه و در جلو مردم به نقد و ایرادگیری از عمر رضی الله عنه پرداختند. ها، حالا شما در این زندگی کوتاه دنیوی در سنگر آن ها از آن ها دفاع کردید اما در روز قیامت چه کسی از شما و آن ها دفاع خواهد کرد و چه کسی وکیلشان خواهد بود؟

تو الان به لشکریان این طواغیت و نیروهای ویژه امنیتی و اطلاعاتی آن ها پشت گرم شده ای و خودت هم این را می دانی ، قبل از تو هم کسانی بودند که چنین می پنداشتند و چنین خانه عنکبوتی را برای خود ساخته بودند و… اگر امروز نیروهای منافقین و کفار از تو حمایت می کنند ، هنگامی که در قبرت قرار گرفتی چه کسی از تو حمایت خواهد کرد؟ اگر مجموعه ای از افراد گمراهی که دورت را گرفته اند و قدرتی پوشالی  امروز، تو را غره و مغرور ساخته است ، روزی مالک و حاکم الله است و همگی به درگاهش بنده و فرمانبرند ، چه نفعی برایت خواهد داشت و چه کسی را با این دنگ و فنگ دنیویت خواهی ترساند؟

برای این گونه اعمالت و جهت آگاهی هم قطارانت شیخ الاسلام ابن تیمیه می گوید: «هنگامی که عالم چیزی از علمش از کتاب الله و سنت رسولش صلی الله علیه و سلم را ترک کرد و از حکم حاکمی که حکمش مخالف حکم خدا و رسولش است تبعیت کرد ، مرتد کافری است که مستحق عقوبه و عذاب در دنیا و آخرت می باشد».[۲]

با تمام غرور پیروان صادق حنفی، مالک، شافعی، حنبل و… سلف صالح این امت را جهت خدمت به منافقین، کفار عالمی و مرتدین محلی با انواع برچسب های نامربوط نزد مردم با چهره ی زشتی و با برچسب هایی چون خوارج، تکفیری، تروریست و… می شناسانید و مجاهدین مخلص این دین را مخلان وضع موجود و امنیت می دانید. در عوض به تمجید منافقین و کفار و زیبا جلوه دادن اعمال آن ها پرداخته و با فتواهای مغالطه آمیز خود آنها را«ولاۀ الأمر» معرفی نموده که اطاعت از آن ها در مسیر اطاعت از اسلام است. «مَا لَكُمْ كَيْفَ تَحْكُمُونَ ؟» (یونس/۳۵/صافات/۱۵۴/قلم/۳۶)چه چيزتان شده است، چگونه داوري مي‌كنيد ؟  (هيچ مي‌فهميد چه مي‌گوئيد ؟ !)

رسول الله صلی الله علیه و سلم ما را نهی کرده است که به منافقین لقب «سید یا آقا یا کاک …» را بدهیم اما تو هر روز در میان کلماتت از القابی چون برادر، سید، کاک، سرورم، آقایم  و… در مورد کفار ابایی نداری.

آیا زشت نمایاندن پیروان سلف صالح این امت به مردم و زیبا جلوه دادن دشمنان دین الله و بندگان الله را چی می دانید؟ آیا برای «یک مسلمان» و برای «یک مبلغ اسلام» تمجید از پیروان دین خدا جایز است یا تعریف از دشمنان خدا و منافقین؟ آیا این معیاری برای شناسایی وعاظ السلاطین از داعیان الی الله نیست؟

تو و امثال تو به سکوت در برابر طواغیت بسنده نکردید، بلکه با گفتار و فتواهای خود موجب قتل و به زندان افتادن هزاران نفر از فرزندان صالح این امت گشتید؛ که زندانهای مخوف عربستان ، مصر، اردن و…نمونه های زنده ولکه های ننگین شرکای شمایند.

و با بهره گیری از رسانه های جمعی و منابر مساجد و دیگر امکانات دولتی این مصلحین مجاهد را چنان به مردم شناساندید که مردم از آن همه کشتار ، شکنجه و زندانی کردن مخلصین دین ساکت و بی تحرک بمانند. چون شما آن ها را «خوارج»، «تروریست»، «تکفیری»، «محاربین الله»، «مفسدین فی الارض» و… نامیده و خون بهترین جوانان و مصلحین اسلام را مباح کردید، به چه جرمی؟ به جرم این که به جای حرف های شما و حکام شما و احکام شما و حکام شما حکم و قانون خدا و رسولش صلی الله علیه و سلم را می خواهند. فقط همین و بس.

به خدا و رسولش صلی الله علیه و سلم دروغ بستید که گویا جهاد تنها با اجازه ولی الأمر صحیح است ، ولی امرتان هم مشخص است همان منافقین و مرتدین حاکم صاحب قدرت وابسته به قدرتهای سکولار جهان. و رسول الله صلی الله علیه و سلم فرموده: « الجهاد ماض إلی یوم القیامۀ » .

به این هم بسنده نکردید و مسلمین را به پشتیبانی از منافقین و کفار علیه مسلمین دعوت کردید. آیا کسی را سراغ دارید که به اندازه ی خودتان این اندازه در گمراهی و فسق و فجور فرو رفته باشد که به اندازه ی خودتان هم گمراه کننده باشد.

ای کسانی که خود را عالم نامیده اید:

و الله شکی نیست که شما علمای به سوی گمراهی هستید و ضلال. و بلعام بن باعورا و امثال وی وضعشان از شما اهون تر است. بلعم آیات خدا را انسلاخ کرد ، اما شما با علم و آگاهی چیزهایی را درست کرده و به نام دین خدا و تحریف شده به مردم دادید و گفتید همین چیزهایی که ساخته شده دین خداست و این همان دعوت رسول الله صلی الله علیه و سلم و امامان شافعی ، حنفی و… و دیگر امامان سلف صالح این امت است.

شما به عنوان مثال در چچن، افغانستان، پاکستان، کشمیر، مالزی و… و یا همین نزدیکی ها در کردستان عراق آیا بدتر از خوارج عمل نکرده اید؟ اما ثابت می کنیم که گمراهی شما بدتر از خوارج است. دلیل می خواهید؟ خوب… . شما ریختن خون بتهرین و پاک ترین بندگان خدا یعنی مجاهدین را هنگامی که آن ها را مفسدین دانسته و فتوای قتلشان را می دهید، حلال می دانید. در عین حال کافران اصلی که کردستان و کل عراق را به اشغال در آورده اند را با حیله و نیرنگ «اهل ذمه» شناسانده و ریختن خون آن ها را گناه دانسته و از آن ها محافظت می کنید. به مجاهدی که این کفار متحد سکولار-صهیونی مهاجم را به قتل می رساند می گویید بوی بهشت به مشامش نخواهد رسید، چرا ؟، چون یک امریکایی مهاجم کافر اشغالگر را کشته و این کفار هم در کردستان اهل ذمه هستند. و رسول الله صلی الله علیه و سلم می فرمایند (به مضمون): «کافر و قاتلش در جهنم جمع نمی شوند یعنی جهنم یا جای کافر است یا مومن ، یا بهشت جای کافر است یا مومن.» حالا جناب نامبارکتان مومن موحد مجاهد را جهنمی می شناسانید پس حتماً کافر جایش بهشت است و… .

عجبا در کدام فقه و در کدام عقل و منطق ارتش سراپا مسلح و دیگر مهندسین و پزشکان خادم این لشکریان تا دندان مسلح که برای جنگیدن از هزاران کیلومتر آن طرف تر راهی سرزمین مسلمانان گشته اند به عنوان «اهل ذمه» معرفی می شوند؟

شما این اندازه هم احمق نیستید و می دانید «اهل ذمه» چه کسانی هستند و دستورات و مقررات اسلام در مورد آن ها چیست و هدفتان تنها فریب و کلاهبرداری و گمراه کردن است و بس. « ‏فَوَيْلٌ لِلَّذِينَ يَكْتُبُونَ الْكِتَابَ بِأَيْدِيهِمْ ثُمَّ يَقُولُونَ هَذَا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ لِيَشْتَرُوا بِهِ ثَمَنًا قَلِيلًا فَوَيْلٌ لَهُمْ مِمَّا كَتَبَتْ أَيْدِيهِمْ وَوَيْلٌ لَهُمْ مِمَّا يَكْسِبُونَ‏ ».(بقره/۷۹)واي بر كساني كه كتاب را با دست خود مي‌نويسند و آن گاه مي‌گويند (به بيسوادان) : اين از جانب خدا آمده است تا به بهاي كمي آن (تحريف شده‌ها) را بفروشند ! واي بر آنان چه چيزهائي را با دست خود مي‌نويسند ! و واي بر آنان چه چيزهائي را به چنگ مي‌آورند !  (اين گونه نوشته‌ها و كارها، ايشان را به سوي هلاك و عذاب مي‌كشاند)

شما فتوا به قتل مسلمین و اهل اسلام می دهید و کفار متحد  سکولار-صهیونی و مرتدین محلی را رها می کنید و این بدتر از دین خوارج است. چون خوارج تنها به خاطر حکم کردن به کتاب خدا و سنت رسولش صلی الله علیه و سلم خارج شدند اما گمراه گشتند و سردرگم. در عوض شما مردم را امر و دعوت می کنید که از حکامی که به کتاب خدا و سنت رسولش صلی الله علیه و سلم حکم نمی کنند اطاعت کنند و فتوا می دهید به قتل هر کسی که طالب حکم کردن به کتاب الله و سنت رسولش صلی الله علیه و سلم است از مجاهدین صادق گرفته تا داعیان، مصلحین و مبلغین مخلص… حالا فهمیدید که چگونه شما و طبقه گمراهتان از خوارج گمراهترید؟ بلکه سربازی هستید در ردیف سربازان اصلی و کارآمد کفار صلیبی-صهیون ی و مرتدین بومی.

تو و امثال تو ارکان نفاق را تثبیت می کنید که نتیجه اش فسادی است که در تمام ارکان جامعه آن را مشاهده می کنیم. بله، شما مسئول مستقیم و زنده ی تمام فسادی هستید که در سرزمین های مسلمان نشین صورت می گیرد.

 • احکام اسلام را تعطیل کردید که اولش حکم بما انزل الله است.
 • به خاطر شما و سکوت خفت بار شما سکولارهای مرتد از کمونیست، لیبرال و… از طریق اعمال جنایتکارانه ی مسلحانه و دیگر وسایل ارتباط جمعی چون ماهواره ها و… با خیال راحت در میان مردم جایگاه و پایگاه هایی می یابند.
 • به خاطر شما فساد در جامعه پایگاه هایی یافته و کسی از آن بیزاری علنی نمی جوید و کسی که علناً به مبارزه با آن برخیزد به سیاهچال ها و پشت میله های زندان منتقل می شود.
 • به خاطر شما کفار سکولار-  صهیونی متحد با دلگرمی مرتدین محلی به دین، مال و ناموس مسلمین چشم طمع دوخته و در قلب سرزمین های مسلمین پایگاه هایی یافته اند.
 • به خاطر شما ثروت و مال امۀ و مسلمین همچون یک بازی احمقانه در اختیار گروهی ناچیز از منافقین ظالم مستبد قرار گرفته است.
 • به خاطر شما مصلحین، مبلغین و مجاهدین یا کشته می شوند یا روانه زندان های شریعت ستیزان می گردند
 • به خاطر شما فساد در قضاوت رخنه کرده و ظلم همه گیر گشته و حدود تنها بر افراد ضعیف اجرا می گردد و هیچ حدی بر کفار مرتد سکولار- صلیبی و دیگر مرتدین محلی و متنفذین صاحب قدرت اجرا نمی گردد حتی اگر مرتکب کثیف ترین جنایات جانی ، مالی یا اجتماعی گردند.
 • به خاطر شما مردم چنین بار آمده اند که خروج بر حکام از بزرگترین گناهان کبیره است ، و رأی اهل علم از صحابه و تابعین و کل اهل السنۀ تا امروز را لگد مال کرده و به نام اهل سنت و قرآن و حدیث تعریف من در آوردی از حکام و قوانین مربوط به آن ها را به وجود آوردی.

حاکم فاسقی که تابع احکام خداست، در گمراهی که بدان گرفتار است از وی تبعیت نمی شود و علیه وی هم قیام نمی شود، اما تمام اهل سنت بر این امر متفقند که حاکمی که احکام دین خدا را به چیز دیگری تغییر می دهد و قانونی غیر از قانون الله بر مردم را می آورد چنین حاکمی ولی امر مومنین نیست و قیام و خروج بر وی به اندازه میزان قدرت بر صاحبان قدرت واجب است… . حالا چگونه و با چه مجوزی این طواغیت را در ردیف صحابه و والیان امر مسلمین قرار داده و هرگونه قیام و شورش علیه آنها را از بزرگترین گناهان کبیره بر می شمارید؟.

حالا ندای ما و خواست ما از امت اسلامی و از تمامی جوانان این امت این است که، آگاه و هشیار باشند که بار دیگر به این مخدرهای فاسد مزدور مراجعه نکنند، دیگر حجت و دلیل برایشان کامل گردیده و کارهایشان بر ملا و رسوا گشته است و «إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنْزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَى مِنْ بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ أُولَئِكَ يَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ»( بقره/۱۵۹)بي‌گمان كساني كه پنهان مي‌دارند آنچه را كه از دلائل روشن و هدايت فرو فرستاده‌ايم ، بعد از آن كه آن را براي مردم در كتاب بيان و روشن نموده‌ايم، خدا و نفرين‌كنندگان (چه از ميان فرشتگان و چه از ميان مؤمنان انس و جان) ، ايشان را نفرين مي‌كنند (و خواستار طرد آنان از رحمت خدا خواهند شد) .

پس ای جوانان امت:

هرگاه یکی از این موجودات به تور شماخورد بر آنان این آیه را قرائت کنید « أُولَئِكَ يَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ » در هر زمان و مکانی آن ها را با این آیه مواجه کنید تا شاید از فساد خود برگردند.

و بدانید جوانان امت:

اگر نزدیکی شما به آن ها استمرار یابد غیر از وهن و ترس و طغیان و فجور چیزی به شما اضافه نمی گردد. پس آن ها را با صاعقه های حق رجم کنید، و آیات و احادیثی را بر آنان بخوانید که علمای خائن را معرفی نموده و دستور دوری و حذر از آن ها را می دهد. بلکل از آن ها دل بکنید و از آن ها دست ها و قلب هایتان را بشویید چون به تحقیق آن ها کل شر و در پشت تمام نکبت ها و بلاها قرار گرفته اند.

اگر به شما گفتند که «حاکمان را نصیحت کرده و به آن ها تذکر می دهیم» بدانید که دروغگویند چون از میان آن همه خائن این ها به عنوان امام مسجد یا رئیس یا… برگزیده شده اند و تنها وظیفه ی این ها تثبیت ارکان منافقین در جامعه است و بس، و حق انجام دادن هیچ چیزی که برای حکم منافقین و مرتدین ضرر داشته باشد را ندارد. اینان ماه ها و شاید سال ها آزمایش و گزینش شده اند تا به این مقام رسیده اند ، هر چند که بزرگ یا کوچک باشد.

[۱]  محمد نجدی ، الرسائل الشخصیه،  ص ۱۸۸

[۲] ابن تیمیه ، مجموع الفتاوی: جلد ۳۵ ، ص ص  ۳۷۳-۳۷۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *