سلفیت آمریکائی – سعودی، جادوگران و علمای سوء یا مرجئه های عصر ؟ (۲۷۲)

سلفیت آمریکائی سعودی، جادوگران و علمای سوء یا مرجئه های عصر ؟ (۲۷۲)

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

یکی از غلطهای رایج در میان مسلمین این است که به علماء سوء و راهبان باطل و أحبار فاسد گفته می شود: که این ها مرجئه اند. یا این که، فلانی در رأس ارجاء قرار گرفته و سر دسته ی مرجئه است، یا او در بخش عقیده سلفی و در بخش دیگر جهمی و… که جهت بطلان آن به شرح حال زندگی سران مرجئه در عهد سلف صالح مراجعه فرمایید که چقدر مرجئه از این ها بری اند.

باید گفت این افرادی که در وطن اسلامی بزرگ به اسم سلف صالح و سلفیت از حاکمان مرتد مسلط بر هر بخش از سرزمین های مسلمان نشین دفاع می کنند، این ها از سربازان همین طاغوت ها هستند که در بخش جنگ روانی بر علیه مسلمین فعالیت دارند  و هیچ پیوندی به عقیده ی سلف صالح ندارند. بلکه هیچ مجالی جهت مقایسه بین این ها و سران مرجئه قدیم وجود ندارد، و عقیده ی سلف صالح هم لباس مزخرف بی قواره ای نیست که بر تن هر جادوگری پوشانده شود،  بلکه عقیده ، دعوت و جهاد است.

حالا کدام یک از این ها سلفی  بر عقیده ی سلف صالح این امه است. صلاح الدین ایوبی، عمر مختار،  شیخ حسام الدین و سنجر خان  اشعری و ملا محمد عمر ی که غیر از «العقیدۀ النسفیۀ» چیزی نخوانده بود ، یا مفتی خائن آل سعود که درس عقیده ی سلف صالح را در مرکزش خوانده  در حالی که مدافع سرسخت نظام آل سلول و آمریکا بوده و توجیه گر کفر و ارتدادشان می باشد؟

روشن شده است که پیوند بسیاری از رهبران جهاد بر علیه کفار اشغالگر خارجی به ارجاء پیوندی نظری است اما در واقع امر و زندگی عینی آنها متعلق به مدرسه ی فرقه ی ناجیه  و از پیروان حقیقی و صادق سلف صالح این امه در سرزمین های مسلمان نشین است. اما آن مفتی به مدرسه ی بلعم بن باعوراء تعلق دارد و اجدادش از وی بری اند.

این مزدوران دین فروش با تعاون و همکاری صادقانه با اطلاعات و سایر مراکز امنیتی و جاسوسی کفار عالمی ودست نشانده های مزدورشان به صورت مستقیم و غیر مستقیم، علنی و مخفی به بهانه مبارزه با کسانی که امنیت داخلی را بر هم می زنند در خدمت حکام سکولار در آمده و در مواردی که حکام از کشف روشی جدید جهت مبارزه با بیدارگران مسلمان و استحمار مردمان ساده ی ظلم چشیده عاجز ماندند این دین فروشان مردم فروش با وسوسه های ویرانگر و طرح های پلیدشان نوکر منشی خود را به نمایش می گذارند.

البته این چیز جدیدی نیست که مسلمین مجاهد را دستپاچه گرداند چون به کرات در زمان جنگ های صلیبی قبل از صلاح الدین رحمه الله، هجوم مغول ها، هجوم انگلیسی ها، اسپانیایی ها، ایتالیائی ها و… به ثبت رسیده و تاریخ خیانت این مزدوران با تجاربش فراموش ناشدنی است. اینان در زمینه کشف عقاید ما نمی توانند چیز جدیدی در اختیار کفار و مرتدین سکولار قرار دهند و تنها هنرشان منحرف کردن افکار و انرژی مردمان ساده و جاهل به اسلام است چون:

اولاً: عقیده ی اسلام چیز مخفی نیست و چیزهای سری ندارد که احتیاج به کشف داشته باشند.

ثانیاً: دعوت مجاهدین در سراسر جهاد یکی است با این وجود برداشت شخصی یا دنباله روی فکری بشری نیست که بر اجتهادات کوری بنا شده باشد که در مسیر مصالح دشمنان دین خدا و بندگان خدا باشد ، بلکه دعوتی است صحیح و الحمد لله بر مبنای دلیل صحیح و روشن بر پایه قرآن و سنت صحیح با برداشت سلف صالح این امه بدون پنهان کردن و پوشانیدن چیزی از دین خداوند جل جلاله.

ثالثاً: این گونه خیانت ها در طول تاریخ کل انبیاء و مسلمین برای اولین بار نیست که اتفاق می افتند و آخرین آن هم نخواهند بود و تجربیات این مرارت ها هم الحمد لله اکنون راحت تر و روشن تر در اختیار مجاهدین قرار گرفته و می گیرد. و برای مجاهدین به صورت امری طبیعی در آمده که غیر منتظره نیست.

حالا دیگر راه برای کشف بلاعمه ی عصر  ، همان کسانی که در حساس ترین لحظات این امت باعث پیدایش مانع و آشوب و چند دستگی و هرج و مرج می گردند هموار گشته و به راحتی می توان از لابه لای گفته ها و نوشته هایشان که ظاهرش رحمت و باطنش آتش و خسران است را یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *