علائم شناسائی سلفیون متحجر آل سعود : (۲۷۱)

علائم شناسائی سلفیون متحجر آل سعود :  (۲۷۱)

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

  • زمانی که بگویید «وَمَنْ لَمْ يَحْكُمْ بِمَا أَنْزَلَ اللَّهُ فَأُولَئِكَ هُمُ الْكَافِرُونَ »( مائده/۴۴) هركس برابر آن چيزي حكم نكند كه خداوند نازل كرده است او و امثال او بيگمان كافرند ؛ و هر حاکمی که حکم بما انزل الله نکند کافر است و عدم حکم بما انزل الله یکی از نواقص اسلام است. خیلی موزیانه به دفاع از طواغیت عالم پرداخته و به مجادلات گاه تند و خشن می پردازند و از هر حیله ای جهت عذر تراشی برای مرتدین و کفار استفاده می کنند.
  • کینه ی بلیغ و روشن شان در لحن و شیوه ی گفتگوهایشان نسبت به آزادیخواهان شریعت گرا . تا آن جا که آن ها را به هر صفت زشتی که دم دست شان باشد متهم می کنند چون خوارج، غلاه یا صفاتی چون تندرو ، رادیکال، تروریست و… .
  • نصوص وارده در مورد مسلمین و به خصوص در مورد کفار و مرتدین و… را در حد خیلی ناچیز و بی اهمیتی پایین آورده که حتی مد نظر گرفته نشده و یا فراموش می شود و نصوصی را که در مورد وعده و وعیدهای اسلامی است را تا حد بسیار مبهم و دوری مخلوط می کنند.
  • به شدت با جهاد فی سبیل الله دشمنی می ورزند آن هم چه دشمنی. و برای آن شروطی را مطرح می کنند که تا به حال نه در زمان هیچ پیامبر و صحابه ای تحقق یافته اند و نه تا قیام قیامت پیدا خواهند شد و اگر پیامبران و به خصوص رسول الله صلی الله علیه و سلم و صحابه به جهاد پرداخته اند تماماً بر خلاف شروط آقایان مزدور بوده، در نتیجه تا ابد جهادی وجود نخواهد داشت و هم چنان سرزمین های مسلمین و آبرو و ناموس و بالاتر از همه عقیده ی مسلمین در اختیار کفار سکولار خارجی و مرتدین باقی خواهد ماند دقیقاً همان چیزی که کفار و مرتدین از این قادیانی های زالو صفت می خواهند که مروحبش باشند.
  • ترسشان از بیان واقعیات موجودی که مسلمین و به خصوص فقرا و مستضعفین جامعه به واسته ی ظلم و ستم و تجاوزات ناجوانمردانه ی حکام ظالم متحمل می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *