وجود تاجران جهاد باعث هدر رفتن جوانان می گردد (۳۰۵) جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

  • وجود تاجران جهاد باعث هدر رفتن جوانان می گردد (۳۰۵) جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

پس از  آن که  مسلمین بر علیه روسها و حکومتهای وابسته به آن اعلان جهاد نمودند ، آمریکا از طریق حکومتهای دست نشانده خود چون آل سعود ، قطر ، امارات ، اردن و غیره  با تولید رهبرانی جهادی بسیاری از مسلمین مخلص را از کانال همین رهبران بر علیه  مخالفین خود مدیریت کردند . زمانی که اربابان قبلی و روسیه کنار زده شده و اربابانی جدید به رهبری آمریکا جایگزین گشتند طبیعی بود که این رهبران نمی توانستند بر علیه اربابا خود اعلان جنگ کنند ؛ بلکه تمام تلاش آنها نفوذ در حکومت وابسته ی جدید و پیدا کردن مقام و منصب و کسب مال بیشتر بود .

بر  همین اساس بعضی  از دلسرد شدگان از جهاد شبهه وارد می کنند که ما به همراه  این رهبران جهاد کردیم وبالآخره اینان با دشمنان اسلام وبا آنانی که سالهای سال ما علیه آنان در جهاد بودیم صلح کردند ودر یک صف قرار گرفتند وآنان را برادر خواندند واگر باز هم جهاد کنیم به همین شکل ما شاید به کسی دیگری فروخته شویم.

این سرانجام تمام آنهایی است که وارد گروههایی گشته اند که منهج روشن و صحیحی نداشته اند . اما در هر صورت باید گفت که جهاد و بخصوص جهاد دفع ،همچون نماز، عمل فردی انسان است واجر مجاهد بر مبنای نیت واخلاص خود وی می باشد، پس گمراهی برخی از رهبران (به اصطلاح جهادی) اثری بر جهاد مجاهدین ندارد، این اشتباه خود آنان است که برخی منافقان واوباش را به رهبری جهاد پذیرفته بودند، سالهاست، ولله الحمد، با وجود دولت اسلامی و به وجود آمدن نهضتهای هم سو با آن   در صحنه ی جهاد چنین منافقان ومزدورانی جای پای ندارند وصفوف جهاد از اعمال ننگین ایشان پاک است، پس حیله اي برای ترک جهاد با اشغالگران سکولار  خارجی و نوکران محلی آنها وجود ندارد.

اگر به گذشته ی این دزدان رهبر نما  و طرفدارانشان دقت نمائیم متوجه خواهیم شد که  دیروز به خاطر سیم وزر و ریال ودلار به صفوف مجاهدین پیوسته بودند وامروز چون این همه متاع ارزان وحقیر در کنار حکومت میسر است سر در آستین حکومت دست نشانده کشیده اند. در حالیکه مجاهدین مخلص دیروز، امروز نیز در صفوف جهاد به مبارزه  خویش ادامه می دهند، ویا حد اقل در آمادگی به آن سعی می ورزند.

حقیقت این است که همچون سایر امور پزشکی، مهندسی، فنی  وغیره عده اي از منافقان  با جهاد و خون و دنیای مسلمین به تجارت می پردازند، این یک امر عادی بوده ودر تمامی عرصه های مختلف تاریخ رخ داده است. در این جا مقصر آن کسی است که بدون تحقیق خود را زیر جراحی فلان دکتر مجرم قرار می دهد . دکتر مجرم باید مورد حمله قرار گیرد نه علم پزشکی . جلو راننده ی  خلاف کار را باید گرفت  نه  ممنوع کردن رانندگی برای همه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *