خطاب به کسانی که از دشمن شناسی اسلامی برخوردار نبوده و بر علیه مسلمین زبان درازی می کنند (قسمت اول )

خطاب به کسانی که از دشمن شناسی اسلامی برخوردار نبوده و بر علیه مسلمین زبان درازی می کنند (قسمت اول )

 

به قلم : ابوصلاح الدین الکردی

بسم الله الرحمن الرحیم

در همین ابتدای امر خطاب به کسانی که از دشمن شناسی اسلامی برخوردار نبوده و در جنگی که آمریکای سکولار رهبریت آن را بر عهده گرفته بر علیه مسلمین زبان درازی می کنند می گویم : این نوشته را بخوانند و سپس نفس خود را مورد محاسبه قرار دهند و نتیجه ای الله پسند به دست آورند .

 • آیا معنی «دین» را می دانی ؟
 • آیا می دانی طبق آیه « لَکُمْ دينُکُمْ وَ لِيَ دينِ » عقاید ساخته شده توسط بشر هم «دین» محسوب می گردد و انسان هم می تواند «دین» تولید کند ؟
 • آیا می دانی سکولاریسم هم یک دین است ؟
 • آیا می دانی طبق آیه ی « لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا » یهود و سکولاریستها دشمن شماره یک مسلمین هستند؟
 • آیا می دانی طبق آیه ی « وَ لا يَزالُونَ يُقاتِلُونَکُمْ حَتَّي يَرُدُّوکُمْ عَنْ دينِکُمْ إِنِ اسْتَطاعُوا وَ مَنْ يَرْتَدِدْ مِنْکُمْ عَنْ دينِهِ فَيَمُتْ وَ هُوَ کافِرٌ فَأُولئِکَ حَبِطَتْ أَعْمالُهُمْ فِي الدُّنْيا وَ الْآخِرَةِ وَ أُولئِکَ أَصْحابُ النَّارِ هُمْ فيها خالِدُونَ » سکولاریستها «پیوسته و همیشه» با مسلمین جنگ مسلحانه می کنند تا اینکه مسلمین با کنار نهادن قوانین شریعت الله از دین اسلام مرتد گردند .
 • آیا می دانی طبق آیه ی« فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُؤْمِنْ بِاللَّهِ فقد استَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقی لاَ انْفِصامَ لَها وَ اللَّهُ سَمیعٌ عَلیمٌ» کفر به طاغوت یعنی چه ؟
 • آیا می دانی تمام پیامبران طبق آیه ی « وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِي كُلِّ أُمَّةٍ رَسُولًا أَنِ اعْبُدُوا اللَّهَ وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ » برای چه امده اند ؟
 • آیا معنی دارالاسلام و دارالکفر را می دانی ؟
 • آیا می دانی هر سرزمینی که طبق قوانین یکی از مذاهب اسلامی حکم شود و حاکم آن نیز مسلمان باشد دارالاسلام است ؟
 • آیا می دانی هم اکنون آمریکا رهبریت جهان سکولار و مرتدین محلی بر علیه مسلمین را بر عهده دارد ؟
 • آیا می دانی که آمریکا و متحدینش در افغانستان، عراق و سوریه از اسلحه شیمایی و فسفور سفید استفاده کرده اند ؟
 • آیا……

بدون شک تعداد زیادی از شما از چنین مفاهیم اساسی آگاهی کافی ندارید و تلاش هم نکرده اید که در جستجوی چنین مفاهیمی بگردید و درکش کنید .!

اما زمانی که نوبت به قضاوت و حکم دادن در مورد مسلمین شریعت گرا می رسد همه تبدیل به قاضی و حتی مفتی می گردید و بر زبان راندن کلماتی چون : تندرو، خوارج، مزدور، رافضی و…     برایتان مثل آب خوردن می گردد .

زمانی هم گفته می شود دلیل شما برای بیان چنین اتهاماتی چیست ؟ می گوئید: از فلان شخص شنیدم ، فلانی گفت، فلان کانال کافر جهانی یا مرتد محلی گفت، فلان شیخ ساکن در دارالکفر فتوا داد و…. . درست مثل اینکه کسی به شما بگوید شما دزد یا قاتل هستید و دلایلی اینچنین واهی بیاورد.

در حالی که الله متعال می فرمایند: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آَمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ «فَتَبَيَّنُوا» أَنْ تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ.  این دستور الله متعال در مورد فاسقین موجود در میان مسلمین است . حالا اگر یک کافر یا یک مرتد خبری را به شما برساند شما به طریق اولی تر باید آن را روشن و تبین نمائید و هرگز به آن اعتماد نداشته باشید .

این را نیز بدانید کسانی که واقعیتهای مسلمین و دنیای کفر سکولاریستی و نوکران محلی آنها را بیان می کنند در برابر حملات سهمگین دشمنان قانون شریعت الله قرار گرفته اند ، تا با حذف این راستگویان حقایق به دست مردم نرسد و خودشان بتوانند به میل خود و با حمایت دین فروشان و یاوران طاغوتها دروغ و شایعه تولید نموده و مردمان گیج و ضعیف الایمان را فریب داده و در راستای اهداف خود بسیج نمایند .

بر همین اساس از شما می خواهیم ما را از زبان خودمان بشناسید نه از زبان دشمنانمان. و چنانچه هر گونه انتقاد یا راهنمائی دارید به روشی اسلامی آن را ارائه دهید تا اسباب خیر و اصلاح گردد نه با سمپاشی و شایعه پراکنی و پخش اتهامات بی پایه و اساسی که دشمنان ما و شما آن را تولید نموده اند .

ما هرگز از نقد دیگران و خود انتقادی هراسی نداشته و پیوسته جهت خود شناسی و رفع ایرادات خود و پرورش روحیه ی خود انتقادی و نقد پذیری تلاش نموده ایم که به نوبه ی خود به بخشی از این مشی مبارزاتی در مورد شیوه ی حکمرانی دولت اسلامی در عراق و شام اشاره می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *