ابومحمد مقدسی درنده ، دیوانه و سردسته سگ های خارجی این دوران است یا ابوبصیر سردسته مرتدین ؟!

ابومحمد مقدسی درنده ، دیوانه و سردسته سگ های خارجی این دوران است یا ابوبصیر سردسته مرتدین ؟!

 

به قلم : ابوخالد کردستانی

اخیرا به دلیل تحالف و اتحاد صحوات فحس شده با آمریکا و ترکیه میان علمایشان اختلافات فاحشی در حد جام جهانی به وجود آمده است به گونه ای که یکی آن دیگری و مریدانش را مرتد و دیگری رقیب و مریدانش را خوارج و سگ نامیده است . پس از آنکه ابوبصیر جهاد فی سبیل ترکیه و ناتو را بهترین جهاد فی سبیل الله نامید ابومحمد مقدسی مجریان چنین اتحادی را به صراحت مرتد نامید . در بیانیه ی وی چنین آمده است : ” کثر السوال عن حکم القتال تحت قیاده و توجیه الجیش الترکی و طیران أمریکا فی جرابلس لتحکیم حکومه الائتلاف الوطنی فیها، فأقول  : هذا العمل ردۀ  عن الاسلام ”

و قال : سیف علی رضی الله عنه استبدل حکم الخوارج بحکم الشریعه، و سیفکم المدعوم استبدل حکم البغدادی بحکم أتاتورک و الحکومه الموقته ”

 

ابوبصیر نیز در گفتمانی به سبک خودشان کاملا” مودبانه و …. جواب ابومحمد مقدسی را چنین داد :

” حرف ‌هاي بدون فایده المقدسی

سوال: ممکن است شما از مقاله المقدسی با عنوان “لا یغرنکم الإرهاب الفکري وشقشقات الکهان” مطلع شده باشید که پاسخی به مقاله و فتوای شما با عنوان “حکم القتال في درع الفرات” است.

پاسخ: الحمد لله رب العالمين. هیچ فردی همانند المقدسی مخالفان خود را ترور فکری نمی کند. وی برای ارعاب آنان شتاب زده مخالفان را متهم به کفر، ارتداد، ارجاء و مزدوری برای طاغوت می کند تا آخر این فهرست مستهجن او ادامه دارد و مقاله مذکور بهترین دلیل برای این موضوع است.

مقاله مذکور به سه حقیقت دلالت دارد:

اول:جهل شدید و مرکب این مرد نسبت به واقعیت این مسئله

دوم:وی به شدت به مسلمین سوء ظن دارد و به شدت با مخالفان مسلمان خود برخورد می کند!

سوم: وی سردسته سگ های خارجی این دوران است.

زمان پاسخ دادن به این مرد با مقاله های علمی مطول آنگونه که قبلا انجام می دادیم به پایان رسیده است. ما متوجه شدیم که وی بسیار غرور دارد و مردم را کوچک می شمارد و چگونه چنین انسانی می تواند از پاسخ های علمی مفصل و مطول استفاده کند. بنابراین وی تنها مستحق همان چیزی است که بالا ذکر کردیم که مختصر یک مجلد است که در حق او گفته می شود.

اگر بخواهم اظهار تاسف نمایم باید برای جوانانی متاسف باشم که همچنان به حرف های این خارجی درنده و دیوانه گوش می دهند.”

برادران و خواهران ارجمند اینها و امثال این شیوخ کتابخانه ای ساکن در دارالکفر و دارالحرب قصد دارند پرچمداران جهاد در سوریه و در سایر سرزمینهای مسلمان نشین باشند ، به نظر شما چنین کشت و کشتاری را می توان جهاد در راه الله نامید یا فتنه و مصیبت برای مسلمین ؟! آیا کشت و کشتار ی  که طبق فتوای این شیوخ صورت می گیرد مشروعیت دارد ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *