اخوان الشیاطین با طرح ترکیه ای- سعودی در حال تکرار فاجعه ای نابخشودنی در سوریه

 

اخوان الشیاطین با طرح ترکیه ای- سعودی در حال تکرار فاجعه ای نابخشودنی  در سوریه

به قلم : ابوخالد کردستانی

قال رسول الله صلی الله علیه وسلم : لا یلدغ المومن من حجر واحد مرتین . رواه البخاری

در انقلاب سالهای هشتاد میلادی اخوان المسلمین در عراق اقدام به تشکیل تحالف و اتحادیه ملی برای آزادی سوریه نمود، بر این اساس با کمونیستها، بعثیها و ملی گراهای سکولار جهت برپا نمودن یک نظام دمکراسی سکولار متحد شدند و شخصی دروزی سکولار به نام حمود الشوفی را به عنوان امین عام و رهبر این اتحادیه برگزیدند تا به این شیوه  هم نیت خود در وحدت ملی را نشان دهند و هم رضایت و پشتیبانی سایر جناحهای ملی گرا و منطقه ای و جهانی را به دست آورند .

اما نتیجه چه شد ؟

جوانان مسلمان سوری پس از مدتی متوجه شدند که جان فدائی و پایداری آنها در راه الله و تحکیم شریعت الله نیست بلکه خون و مال آنها به تشکیل حکومتی سکولار و دموکرات یاری می رساند که این هم هیچ ارتباطی با قانون شریعت الله ندارد و جان و مال و ناموس آنها برتر از این هدف بی ارزش و ضد اسلامی می باشد . به همین سادگی انقلاب متوقف گشته و خاتمه یافت . و جماعت مذکور به جماعات کوچکتر تقسیم گشت و در مقابل جناح سکولار با غدر و خیانت خود را بر مردم مسلمان سوریه تحمیل نمود .

آیا قرار است بار دیگر این سناریو توسط جناحهایی از اخوان الشیاطین به رهبریت خلیفه خردوغان و رژیم فاسد آل سعود بر مسلمین آزمایش گردد ؟ آیا مسلمین ابزار دست این دین فروشان فتنه جو خواهند گشت؟ آیا احتمال دارد در نیمه ی راه مثل مسلمین دهه هشتاد جلو ضرر را بگیرند و از این تحالف سکولار ضد اسلامی بکشند کنار ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *