افراد ترکیه نشین و شیوخ فساد و انحراف و مزدورانی که خود را با دین و مشروع اسلامی پوشانده اند در پیام ابوقتاده الفلسطینی به هیئت التحریر الشام و احرار الشام

افراد ترکیه نشین و شیوخ فساد و انحراف و مزدورانی که خود را با دین و مشروع اسلامی پوشانده اند در پیام ابوقتاده الفلسطینی به هیئت التحریر الشام  و احرار الشام

به قلم : ابوخالد کردستانی

چندی پیش ۵ گروه مسلح در سوریه با نامهای «جبهه الجولانی یا النصره سابق» ، «نورالدین الزنکی»، «جیش السنة»، «جبهة أنصار الدین» و «لواء الحق» اعلام کردند که از این به بعد تحت یک ائتلاف واحد موسوم به «هیأت تحریر الشام» خواهند بود. جماعت نورالدین الزنگی به کرات حمایت خود از سازمانهای بین المللی سکولاریستی و جنگ با گروههایی که سکولاریستهای آنها را تروریست می نامند اعلام نموده است و جبهه احرار شام (اشرار شام ) نیز پایبندی خود به دموکراسی و سکولاریسم را اعلام نموده و در اکثر کنگره های سازماندهی شده توسط ترکیه(ناتو) و آل سعود (عامل دست نشانده ی آمریکا) حضور داشته است .

حالا ابوقتاده فلسطینی نیز همچون ابوبصیر و ابومحمد مقدسی تصمیم گرفته است مفتی عده ای از گروههایی گردد که در سوریه در قالب دهها اسم رنگارنگ به کشت و کشتار همدیگر مشغول گشته اند . در این رابطه ضمن انکه به  هیئت التحریر الشام  و احرار الشام پیامی می فرستد به کسانی اشاره می کند که یا در ترکیه نشسته اند و یا شیوخ فساد و منحرف و مزدورانی هستند که خود را با دین و مشروع اسلامی پوشانده اند . وی می گوید:

“تعریف های برادران از واقعیت هیئت(تحریر الشام) و احرار منصفانه است و من گمان می کنم که ما در مقابل تحولات بزرگی در داخل شام قرار گرفته ایم.

هیئت آغازی ترسناک داشت که سمت و سوی آن به طرف قتال در شام بود. ناصحان به هیئت درباره گرفتار شدن در این مسیر هشدار داده بودند مبادا به گونه ای گرفتار آن شود که راه خروجی نداشته باشد. هیئت باید به عملیات جهادی بر علیه رژیم مشغول باشد که این امر مشروعیت هیئت برای كنترل اوضاع و دیگر امور را به همراه خواهد. بنابراین انتظار این بود که هیئت در این باتلاق داخلی ایجاد شده از خصومت ها که آتش آن توسط افراد ترکیه نشین و شیوخ فساد و انحراف و مزدورانی روشن شده است که خود را با دین و مشروع اسلامی پوشانده اند، اما همه این ادعاها دروغ است.

مقصود این است که هیئت خود تصمیم می گیرد که در دام افراد خبیث گرفتار نشود تا اینگونه گرفتار خصومت با دیگر فصائل شود. بنابراین اگر هیئت به این مسئله گرفتار شود، نسبت دادن فساد به شیطان نشانه حکمت و عقل نیست بلکه باید آن را به نبود حکمت انسان صالح و جهل او برای مدیریت معرکه دانست.

من از هیئت انتظار دارم که خود را با قدرت مشغول رژیم کند و به درگیری کسانی که به دنبال شر هستند توجه نکند. ”

حالا  این افراد خبیث، شیوخ فساد و انحراف و مزدوران چه کسانی هستند ؟ و چه کسانی غیر از مریدان ابو بصیر طرطوسی و …برای این هیئت دنبال شر هستند؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *