طارق عبد الحلیم در خطاب به ابو بصیر الطرطوسی: تو یک انسان بی ارزش، بچه خرگوش و یک گاو کهنسال هستی!!!

طارق عبد الحلیم در خطاب به ابو بصیر الطرطوسی: تو یک انسان بی ارزش، بچه خرگوش و یک گاو کهنسال هستی!!!

به قلم : ابوخالد کردستانی

ابو بصیر الطرطرسی مطلبی تحت عنوان “آیا پاداش جنایتکار و پاداش مجاهد زاهد اینگونه است؟ ” را در کانال تلگرام خود منتشر کرد. دکتر طارق عبد الحیلم ساکن کانادا و یکی از شیوخ صحوات که قصد دارد در قحط الرجالی میان صحوات خود را یکی از مفتی های آنها جا بزند بر این مطلب پاسخی نوشت که آن را با هم می خوانیم:

ای کاش فردی دیگری جز تو این حرف را می زد ای طرطوسی!!!

به خدا قسم نمی دانیم که امروز باید به دنبال کدام آدم شاذ در عرصه شام باشیم… معتقد بودیم که البغدادی دشمن است، اما کینه و حسادت دیگران بیشتر از اوست همانطور که در حسن الدغیم مشاهده کردیم و همانگونه که هاروش، شریفه و نعیب بر آن منوال بودند و همانگونه که پیشتر این ابا بصیر حقیر بر آن منوال بود و بر اسیاد مجاهد و مخلص خود تعدی نمود.

ابو بصیر حقیر به اندازه دو سطل چرک بالا آورده و آن را ” آیا پاداش جنایتکار و پاداش مجاهد زاهد اینگونه است؟ ” گذاشته است و دوم اینکه “دو تن همدیگر را به ستوه آورده و هر گونه راه حل سیاسی را نمی پذیرند” را نوشته است. در این دو مطلب وی به طور شخصی به الجولانی حمله کرده و می گوید:”در شریعت الجولانی” این بچه خرگوش فراموش کرده است که امیر جماعت ابو جابر الشیخ است و نه الجولانی. این کینه و حقدی است که از النصره به دل گرفته زیرا النصره نیت او را فهمید و او را در هیچ منصبی قرار نداد و حق سخن گفتن را از او گرفت.

ای کاش فرد دیگری جای تو این حرف را می زد ای طرطوسی. سلامتی تو در حد گاو کهنسال است!!! تو در دهه پنجم عمرت هستی اما همچنان شور جوانی داری. درهای کشور تو در مقابلت باز است و برای دیدن مادرت به سفر می روی.یک روز پاهای خود را در خاک میگذاری و سپس خاک آن را تکانده تا کفش پاشنه بلند پا کنی! و مادرت را مثل یک ترسوی فراری در آنجا می گذاری. حالا داری از الجولانی حرف می زنی و او را با بشار مقایسه می کنی. من می دانستم انسان حقیری هستی اما اکنون به ته حقارت رسیده ای.تو مانند فراری ها هاروش، شریفه و هم دستان آنها هستی. تو از الخولی دفاع می کنی که سردسته مزدوران است…

دوستان گرامی به میزان ادب و گفتار این به اصطلاح مفتی دقت کنید که مخالف کنونی خود و متحد سابقش را  در همین چند سطر چگونه خطاب می کند :

حقیر، دو سطل چرک بالا آورده، بچه خرگوش، کینه توز، حاقد، گاو کهنسال ، کفش پاشنه بلند پا کنی (کنایه از کفش زنانه)، ترسوی فراری،مدافع مزدوران …

 

4 دیدگاه در “طارق عبد الحلیم در خطاب به ابو بصیر الطرطوسی: تو یک انسان بی ارزش، بچه خرگوش و یک گاو کهنسال هستی!!!”

 1. الحمدلله…که هیئت تحریر شام قوی تر از دیروز در حال نابودی نصیری است و هیچ مشکلی از لحاظ عقیدتی ندارد…باید چیکار کند تا به دل شما بشیند مثلا؟
  ابو بصیر و شیخ ابو محمد..شیخ طارق و امثالهم اصلا چه ارتباطی با جماعت های القاعده و هیئت دارند
  که اینقد برای تخریب هیئت دست به دامن این حرفای خاله زنکی می شوید؟؟
  شما اگه موضع لجنه شرعی جبهه النصره و الان هیئت تحریر رو در مورد مشایخ جهادی خارج و داخل شام خونده باشید…به صراحت بیان کرده اند که از خط مشی انها پیروی نمی کنند بلکه به عنوان عالمی از علمای اسلام خوبی هایشون رو میگیرن و بدی ها رو رها می کنند…و بعضا هم از انها نصایحی میگیرن

  حالا میشه بفرماید مشکل کار کجاست؟

 2. سلام بر کاک کیومرث بزرگوار
  انگار ایشون هم مثل طارق عبد الحلیم و ابوبصیر داغ کرده . هههههههه
  دوست عزیز فرمودی :ابو بصیر و شیخ ابو محمد..شیخ طارق و امثالهم اصلا چه ارتباطی با جماعت های القاعده و هیئت دارند که اینقد برای تخریب هیئت دست به دامن این حرفای خاله زنکی می شوید؟؟
  در این زمینه ذکر چند نکته لازم است :
  ۱- من هم با شما موافقم و بر این باورم که این شیوخ هیچ ارتباطی با القاعده ی اسامه بن لادن ندارند . اینها می خواهند بر اثر اشتباهات ایمن الظواهری خود را به غلط طرفدار و پرچمدار القاعده ی اسامه بن لادن بدانند که بدون شک نیستند .
  ۲- در مورد هئیت ، بدون شک اینها در مراحل مختلف مفتی ها ی سرنوشت ساز انها بوده اند و هستند و از آنها به عنوان شیوخ امت یاد می کردند که باید با انها در امور مشورت می شد و….
  ۳- به نظر بنده این دوستان هیئت را تخریب نکرده اند بلکه همین شیوخ خود شما هستند که مشغول تخریب هستند . ما هم همین را می گوئیم که کار اینها فقط تخریب است فریبشان را نخورید .
  ۴- حرفهای خاله زنکی هم که فرمودی ناشی از ادبیات مودبانه ی همین شیوخ است که بر زبان شما جاری می گردد .

 3. و علیکم سلام و رحمه الله…

  -می تونم بپرسم اسم چندتا از حکیم ها و علمای خودتون رو نام ببرید اصلا ما با منهج شما اشنا بشیم…
  کار شما کاملا ساختار شکنی است…از یک طرف این همه مشایخ رو قبول ندارید…با این منظور که اینها در دارالکفر هستن فلان هستن فلان…پس میشه یکی رو معرفی کنید خوب باشه؟؟
  شما یک ساختمان رو تخریب میکنید در حالی که هیچ چیز بهتری به جاش نمیسازید

  -معیار ما برای انحراف اشخاص عقیده شون است…نه ارتباط با فلان جماعت یا سکونت در دارالکفر….و سکونت در دارالکفر به معنی عمیل بودنشان نیست…مگر اینکه بدون دلیل شرعی و با دلایل واهی به این نتیجه رسید…

  -شما هر اشتباهی رو در مورد قاعده به عنوان اشتباه منهجی و انحراف از منهج معرفی می کنید اما در مورد دوله تمام اشتباهات رو اشتباه تاکتیکی نشان میدهید فقط بخاطر اینکه در بعضی موارد پیرو این مشایخ هستن؟

 4. سلام مجدد خدمت برادر بزرگوارم کاک کیومرث عزیز
  کاکه گیان :
  – منهج من و (با شناختی که از این سایت دارم ) منهج این برادران نیز بر اساس اهل سنت و جهاد با دشمن اصلی و اساسی تمام ادیان آسمانی و مذاهب اسلامی یعنی مشرکین غیر اهل کتاب (سکولاریستهای کنونی) و صهیونیسم جهانی می باشد .
  – اگه نگاهی به سایت بندازی و شعار اونو در نظر داشته باشی ( تلاش می کند تا هر نوشته ای را که در راستای تصفیه و وحدت مسلمین وقتال بادیکتاتوری سکولاریستی مهاجم و مرتدین محلی مناسب بیند منتشر کند،) علماء و حکیمان ما نیز برجسته خواهند شد .
  – در اینجا مساله قبول یا رد مشایخ نیست، آسیب شناسی آنهاست . و اگر دقت فرمائید خود مشایخ اسباب این اقدام را فراهم کرده اند و خدای ناکرده به آنها تهمت زده نشده است و دروغی بسته نشده است . ما خود و دیگر مسلمین را از اقدامات غلط این افراد بر حذر می داریم و مسلمین را با ماهیت این افراد آشنا می کنیم حالا مسلمین خودشان می دانند و قیامت خودشان . ما فقط وظیفه خود را باید انجام دهیم
  من از این اقدام برادران که سالها منتظرش بودم حمایت می کنم .
  – ما ساختمان تفرق، جنگ میان مسلمین ، کشت و کشتار مسلمین توسط همدیگر و جهاد فی سبیل ترکیه و ناتو و آمریکا و آل سعود و … را ویران کرده و ساختمان وحدت اسلامی، شناسائی دشمن اصلی مسلمین و جهاد فی سبیل الله را معرفی کرده و می کنیم . تعجب می کنم چه جوری متوجه نشده اید برادر!
  – ما زمانی که ابو بصیر فتوای جهاد در درع فرات و تحت فرماندهی ترکیه و ناتو و آمریکا بر علیه مسلمین را صادر می کند و سرزمین جهاد سوریه را رها نموده و در دارالکفر و دارالحرب ساکن شده است و… قصد داری به چنین اشخاصی چه بگوئیم ؟ آیا عقیده ی این اشخاص مشکل ندارد؟
  – ما هرگز اشتباهات القاعده یا دوله در نا دیده نگرفته ایم ، اشتباه اشتباه است می خواهد دوله انجام دهد (مثل مرتد خواندن تمام شیعیان و متصوفه و منفجر نمودن مکانهای عبادی انها و…) یا القاعده یا هر گروه اسلامی دیگری . نقد کردن جهت رفع اشتباه است و پیشرفت و تنها دلسوزان به این کار اقدام می کنند . به نظر من این کار برادران ما در این سایت باید سالها پیش شروع می شد و با رهنمودهای شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی کارگاه نقد و سازماندهی نقد را جهت ممانعت از تکرار اشتباهات مسلمین و مجاهدین راه می انداختند .
  دوباره بر کاک کیومرث گرامی عرض سلام و ادب دارم و امیدوارم ایشان نیز در این راه قلم به دست گرفته و یاریگر برادرانمان باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *