آیا صراحت ما در بيان قانون شريعت باعث تحريك بيشترسكولاريستهاي محلي و جهاني می گردد ؟(۳۲۹)جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

  • آیا صراحت ما در بيان قانون شريعت باعث تحريك بيشترسكولاريستهاي محلي و جهاني می گردد ؟(۳۲۹)جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

قرآن و سنت صحيح به صراحت و آساني هر چه تمامتر چنين قوانيني را بيان كرده اند و سكولاريستهاي مرتد محلي برخلاف مردم ما، كه به دلايل مختلفي چون ندانستن زبان عربي و خيانت دين فروشان از چنين قوانيني محروم گشته اند ، بر قوانين شريعت الله آگاهند و آگاهانه به رد آن مي پردازند ، پس امثال ما چيز جديدي نداريم ؛  تنها كار ما بازگوئي قرآن و سنت صحيح بر فهم امامان صالح اين امت است به زباني كه مردم يا با آن صحبت مي كنند يا آن را متوجه مي گردند ، مثل فارسي يا كردي و پشتو و چچني و هورامي و غيره .

نكته ي ديگر اينكه اگر كسي بخواهد قانون شريعت الله را به بهانه ي تحريك نكردن مرتدين  با قانون سكولاريستهاي مرتد هماهنگ كند خائن و ساحري بيش نيست . قانون الله  براي سكولاريستهاي مرتد  دو راه بيشتر قرار نداده است يا قبل از دستگير شدن مسلمان گردند يا بميرند . پس آشكارا مي فهميم كه قانون شريعت الله براي راضي نمودن كفار و نگهداري از دل مرتدين و ناز كشيدن مرتدين و مجرمين نيست ، همچنانكه قانون سكولاريسم نيز جايي براي قانون الله ندارد . در اين جا دو قانون در برابر هم قرار دارند يا سكولاريسم حاكم مي گردد يا قانون الله و هيچ يك به ديگري  اجازه نمي دهد جايش را بگيرد .

سكولاريستهاي مرتدي كه به دين، وطن، ناموس و شرف خود و پدران و اجدادشان خيانت نموده اند در كمال بي شرمي و به صراحت اعلام مي دارند كه اجازه نمي دهند قانون الله در مسائل اقتصادي ، آموزش و پرورش، قوانين جزائي، قوانين خانواده، سياست داخلي جامعه، سياست خارجي و غيره دخالت كند، حالا اگر ما با همان صراحت اعلام كنيم كه قانون الله بهتر از قانون كفري سكولاريسم است و الله راستگوتر از مرتدين است و از فرهنگ اسلامي نياكانمان دفاع كنيم اشكال دارد ؟  ‏مَا لَكُمْ كَيْفَ تَحْكُمُونَ‏ .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *