شریعت گرایان مسلح خشونت طلب هستند و بهانه دست آمریکا و غیره داده اند(۳۲۸) جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

  • شریعت گرایان مسلح خشونت طلب هستند و بهانه دست آمریکا و غیره داده اند(۳۲۸) جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

 

اسلامگراهای سکولار زده درمیان مردم شایع نموده اند  كه شریعت گرایان خشونت طلب هستند و پیامبر و یارانش صلح طلب بودند  و هر چه بر سرمان مي  آيد به دليل وجود شریعت گرایان مسلح  و دولت اسلامي مي باشد ! اگر آنها نباشند اين همه مردم كشته و آواره نمي گردند ، اگر آنها نباشند اشغالگران خارجي وارد سرزمين ما نمي گردند، سرانجام چه چيزي به دست مي آورند غير از كشتن و خونريزي بيشتر از مردم ؟

بدون شك اين سخن نمي تواند متعلق به يك انسان مسلمان آگاه باشد بلكه بيشتر شبيه  انسانهاي نفهم يا به عبارت ديگر جاهل و يا اكثراً سخن منافقان و دوروريان و مرتديني است كه قصد دارند مسلمين را از مجاهدين جدا نموده و زمينه را براي سلطه پذيري مردم فراهم آورند .

ما شك نداريم كه سكولاريستها يا همان مشركين غير اهل كتاب به صورت پيوسته  تا زماني كه ما دست از قانون شريعت الله برداريم با ما خواهند جنگيد ، چون الله فرمورده است ” وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّى يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا.  و چنانچه به تاريخ بنگريم در مي يابيم از عصر رسول الله صلي الله عليه وسلم تا كنون صدها وبلكه هزاران جنگ از جانب همين سكولاريستها و يهود ونصارا بر مسلمين تحميل شده و هم اكنون نيز مي شود . آيا در عرض اين ۱۴۳۶ سال  دولت اسلامي ما و برادران شریعت گرا موجب اين همه جنگ و قتل عام توسط کفار اشغالگر خارجی و مرتدین محلی شده اند ؟

مجاهدین شریعت گرای مورد نظر آنها  در واكنش به اشغال  افغانستان توسط حكومت انگلیس و اتحاد جماهير شوروي سوسياليستي در آن سرزمین به وجود آمدند و عمر مختار در نتیجه اشغالگری سکولاریستهای ایتالیا و تیپو سلطان هم در نتیجه اشغالگریهای سکولاریست های انگیس و در تمام سرزمینهای مسلمان نشین قاعده همین بوده است . 

دولت اسلامي ما نیز در نتیجه ی خیانتهای سکولاریستها داخلی و جنایات آمریکا و متحدینش و جنگ افروزیهای اعراب متحد با آن شکل گرفت و قوام گرفت  و جنگ آن نیز دفاع مشروع در برابر تجاوزات آمریکا و نوکران او ( عراق ، کویت ، عربستان ، امارات ، سودان و غیره ) بوده است . پس در هر دو حالت اینها پس از اقدام خارجيان در دست درازي به سرزمينهاي مسلمين  دست به اقدام مسلحانه زده اند و  معلول اشغالگري و تجاوز كفار خارجي  و قتل عام مسلمين و غارت منابع مادي و دست درازي به ناموس مسلمين و سركوب وحشيانه ي مسلمين بوده اند .

نكته ي ديگر اين است كه عادت بيماران بر اين است كه مشكلات ناشي از تبعيت از قانون الله را بر گردن ديگران مي اندازند :أَيْنَمَا تَكُونُوا يُدْرِكْكُمُ الْمَوْتُ وَلَوْ كُنْتُمْ فِي بُرُوجٍ مُشَيَّدَةٍ  وَإِنْ تُصِبْهُمْ حَسَنَةٌ يَقُولُوا هَذِهِ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ  وَإِنْ تُصِبْهُمْ سَيِّئَةٌ يَقُولُوا هَذِهِ مِنْ عِنْدِكَ  قُلْ كُلٌّ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ  فَمَالِ هَؤُلَاءِ الْقَوْمِ لَا يَكَادُونَ يَفْقَهُونَ حَدِيثًا(النساء /٧٨)‏ هركجا باشيد، مرگ شما را در مي‌يابد ، اگرچه در برجهاي محكم و استوار جايگزين باشيد .  (اين ترسويان منافق) اگر خير و خوبي (از قبيل پيروزي و غنيمت) بديشان رسد ، مي‌گويند : اين از سوي خدا است‌ ؛ و اگر بدي و مصيبتي رسد، مي‌گويند : اين از تو است !  (بدانان) بگو : همه (ي آنچه از خوبي و بدي به شما مي‌رسد) از سوي خدا است. اين مردمان را چه شده است كه نزديك است هيچ سخني را نفهمند؟  ‏ ‏ ‏

بیشترین جنگهای دنیا توسط سکولاریستها و مشرکین اهل کتاب صورت گرفته و می گیرد و جنگ مجاهدین شریعت گرا در واکنش به دیکتاتوری و جنگ افروزی و اشغالگری سکولاریستهای جهانی و اهل کتاب و  نوکران محلی اشان می باشد . پس در وضع موجود ، مجاهدین در حال انجام عبادت فرض عین جهاد دفع هستند ، فرض عینی مانند نماز .

نکته ی دیگر اینکه ، آیا می دانید که این اسلام چگونه به من و شما رسیده است ؟ از هر پنج نفر از اصحاب رسول الله صلی الله علیه وسلم چهار نفرشان در این راه به شهادت رسیده اند ، به دیگر سخن ۸۰ درصد از یاران رسول الله صلی الله علیه وسلم در جنگ و قتال جهت رساندن دعوت به مردم و آزاد نمودن انسانها از بردگی انسانها و نابود کردن طاغوتها شهید شده اند .!

طاغوتها در هر نقطه ای از دنیا که بفهمند مسلمین قصد پیاده نمودن قانون الله را دارند ، با اتحاد با منافقین محلی سعی در نابودی آن داشته و دارند . در مکه مسلمین نه اسلحه ای داشتند و نه کسی را کشته بودند، اما سیستم پلید سکولاریستی جنگ را بر آنها تحمیل کرد و با کشتن و شکنجه ی تعدادی از مسلمین، آنها را مجبور به هجرت و فرار از وطن نمود .

در نتیجه ،  و به صورت طبیعی،  این اسلام با آشتی آشتی و انتخابات پارلمانی دارالندوه ها و تسلیم شدن به طاغوتها و قمه زنی دراویش و عربده ها و رقص اهل بدعت به ما نرسیده و به نسلهای بعدی هم منتقل نمی شود . بلکه به همان شیوه ای منتقل می شود که اصحاب رسول الله صلی الله علیه وسلم منتقلش کردند ، با ایمان راسخ ،هدایت قرآن و قدرت اسلحه . الله متعال این ترکیب زیبا و تعادل میان شدت با کفار و مهربانی با همدیگر را اینگونه به تصویر می کشاند : مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ  وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ (الفتح /٢٩)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *