نهادهای حقوق بشری، قانون شریعت اسلامی و حکومتهای اسلامی را به رسمیت نمی شناسند (۳۲۷ ) جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

  • نهادهای حقوق بشری، قانون شریعت اسلامی و حکومتهای اسلامی را به رسمیت نمی شناسند (۳۲۷ ) جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

اسلامگراهای سکولار زده  شایع نموده اند که  در هر جايي مجاهدين توانسته اند حكومتي اسلامي  و مجري احكام شريعت  را تشكيل دهند مراکز حقوقی سازمان ملل متحد قانون آن را به رسميت نشناخته است  و از نگاه  حكومتهاي ديگر چنين حكومتي رسميت ندارد و در سازمانهاي بين المللي ديگر نيز نمي تواند عضو شود  .

واقعیت این است که حكومت و امارتهاي اسلامي تشكيل مي گردند تا سازمان ملل متحد  و اقمار سكولار و ضد بشري آن  چون سازمان امنيت و دادگاه لاهه و غيره را بي ارزش نموده و كنار بزنند ، نه اينكه از آنها تائيديه بگيرند .

قانون شريعت الله بر عليه اشغالگري كفار سكولار جهاني و مرتدين محلي و قانون سكولاريسم و جاهليت اعلام  جهاد و قيام نموده است و مسخره خواهد بود كه انتظار داشته باشي از كساني تائيديه بگيري كه بر عليه آنها اعلام جنگ نموده اي !

اينكه انتظار داشته باشي ميمون سازمان ملل يا خرس روسيه و خوك آمريكا و نوكرانشان بيايند و حكومت اسلامي مخالف خود را، كه  هزاران نفر از آنها را به درك فرستاده و سلطه و منافع آنها را نابود كرده است،  به رسميت بشناسند به دور از عقل و شعور سالم است .

ما نه  انتظار داريم  ساسانيان حكومت اسلامي رسول الله صلي الله عليه وسلم را به رسميت بشناسد و نه هرقل روم و ديگر قدرتهاي سكولار آن زمان ، حالا چه رسد به اينكه انتظار داشته باشيم ابوجهل و ابولهب و مسيلمه كذاب حكومت در حال رشد رسول الله صلي الله عليه وسلم را تائيد نمايند كه موجوديتشان را در معرض خطر قرار داده است .

اين جواب كساني است كه ادعا مي كنند حكومتها و امارتهاي اسلامي به صورت يكجانبه اعلام موجوديت كرده اند و «كسي» آنها را به رسميت نشناخته است  و يا اينكه با علماي تحت حاكميت كفار جهاني و مرتدين مشورت نشده است !! به نظر شما سحر و مكر اين انسانها ضعيف و مسخره نيست ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *