درگیری جبهه جولانی با اشرار الشام و و پیام ابوبصیر طرطوسی

درگیری جبهه جولانی با اشرار الشام و و پیام ابوبصیر طرطوسی

به قلم: ابوخالد کردستانی

ابوبصیر طرطوسی به عنوان یکی از شیوخ صحوات طرفدار ترکیه و آل سعود که در انگلیس سکونت دارد هر از چند گاهی تحت مراقبتهای شدید امنیتی سازمانهای جاسوسی انگیس و ترکیه وارد ترکیه یا شمال سوریه گشته و پس از اتمام مأموریت دوباره تحت همان تدابیر شدید امنیتی به انگلیس بر می گردد .

این شخص به همراه دیگر مفتیان ساکن در یکی از دول دارالکفر و دارالحرب نقش مهمی در جنگ روانی بر علیه مسلمین بر عهده داشته و کشت و کشتار وسیعی در راستای اهداف دشمنان خارجی ملت سوریه را رقم زده اند . اینها حافظان منافع اربابان سکولار جهانی و طواغیت منطقه ای هستند و در برابر هرگونه اقدامی که به منافع اربابانشان لطمه ای وارد کند واکنش نشان می دهند .

از زمانی که جبهه احرار(اشرار) الشام هدف و منهج خود را عوض نموده و دموکراسی و تشکیل جامعه ای مدنی به سبک اروپا و غرب را سرلوحه ی مبارزاتی خود قرار داد در زیر چتر حمایتی آمریکا، ترکیه(ناتو) و سایر متحدین آمریکا چون آل سعودف قطر، امارات و کویت قرار گرفت. به همین دلیل هر گونه اقدامی بر علیه این عامل دست نشانده به منزله ی تجاوز به منافع آمریکا و متحدینش تلقی می گردد .

ابوبصیر به عنوان مفتی ناتو در واکنش به اقدام اخیر جبهه جولانی در برابر اشرار الشام پیامی صادر نموده است که به شرح زیر می باشد:

” جبهه جولاني همچنان بغی و تجاوز خود را زیر پوشش یک نام جدید ( هیئت التحریر الشام) ادامه می دهد. نیمه شب گذشته بود که نیروهای او وارد دارة عزة شدند و پست های ایست بازرسی را برداشته و وارد دادگاه وابسته به احرار الشام شدند. ما در جایی به اصلاح می پردازیم و آنها جاهای دیگری را تخریب می کنند. ”

این واقعیت مفتی های ساکن در یکی از دول دارالکفر و دارالحرب جهت حفظ منافع صاحب خانه اشان می باشد! آیا چنین جنگی فتنه و مصیبت و جهاد فی سبیل کفار نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *