آمریکا ضمن حمایت از گروههایی چون احرار شام آنها را از نظر اطلاعاتی پشتیبانی می کند

آمریکا ضمن حمایت از گروههایی چون احرار شام آنها را از نظر اطلاعاتی پشتیبانی می کند

به قلم : ابو خالد کردستانی

واژه ی تروریست جزو همان کلماتی است که جهت تخریب شخصیتی دیگران و توجیه کشت و کشتار مخالفین به کار رفته است و هرگز سعی نشده است چهار چوب و تعریف مشخصی از این کلمه ارائه گردد. البته به تقلید از کفار سکولار جهانی و مرتدین محلی در میان مفتی های ساکن در دارالکفر و دارالحرب نیز کلماتی چون خوارج ، رافضی ،اهل بدعت و… نیز به همان سبک  سکولاریستها رایج گشته است که تا به حال خون هزاران مسلمان را هدر داده اند .

کشورهایی چون آمریکا به همراه متحدین جهانی و منطقه ایش هر گروه و یا حکومتی  که در صف آنها نباشد را تروریست و یا حامی تروریست معرفی نموده و شایسته ی تحریم و حمله می دانند . اما به محض اینکه این گروه  یا حکومت به صف آمریکا و دموکراسی سکولاریستی ملحق می گردد دیگر تروریست نبوده و بلکه یکی از مخالفین تروریسم معرفی می گردد که شایسته ی هر گونه حمایت نظامی و اطلاعاتی توسط سازمانهای جاسوسی می گردد .

در زیر وزیر خارجه آمریکا آشکارا گروههای موجود در هیئت مخالفین رژیم سکولار سوریه  چون احرار الشام را غیر تروریست وزیر مجموعه ی سازمان اطلاعاتی و استخباراتی خود معرفی کرده و می گوید:

” احرارالشام تروریست نیست و در گفتگوی صلح(با بشار) در کنار هیئت مخالفین سوری شرکت داردو پشتیبانی استخباراتی برای گروه های سوری تقدیم می کنیم ”

اگر قرار بود به جای سکولاریسم  بشار اسد نوعی دیگر از سکولاریسم به سبک آمریکا سر کارآید و مسلمین تحت بردگی آمریکا و سازمانهای جاسوسی آمریکا و متحدینش قرار بگیرند ، در این صورت اینهمه کشت و کشتار، ویرانی و هزاران یتیم و بیوه ، مفقود الاثر  و کسترش کم سابقه ی فقر و فحشاء در میان مسلمین سوریه چه توجیه شرعی و حتی عقلی می تواند داشته باشد ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *