هدف نهایی حکومت سکولار میانمار پاکسازی کامل مسلمانان است

هدف نهایی حکومت سکولار میانمار پاکسازی کامل مسلمانان است

ارائه دهنده: منصور کامیارانی

حکومت سکولاریست میانمار با بهره گیری از اختلافات دینی میان مسلمین و بودائی ها همچون یک ابزار در تلاش است مسلمین آن دیار را در جلو چشم تمام سازمانهای بین المللی سکولاریستی پاکسازی نماید . در این زمینه “یانگهی لی”، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر میانمار تاکید کرد که هدف نهایی آزار و اذیت و خشونت‌های وحشتناک علیه مسلمانان روهینگیایی‌ “پاکسازی کامل” آنهاست.

او در نشست شورای سکولاریستی به اصطلاح حقوق بشر سازمان ملل گفت: شواهد حاکی از آن است که حکومت میانمار برای اخراج کل اقلیت مسلمان از این کشور تلاش می‌کند. وی افزود : من نگران این مساله هستم که شورای حقوق بشر از ایجاد این کمیته تحقیق حمایت نکرده و این ناامید کننده است چون آنها هیچ تمایلی برای بررسی جنایات علیه مسلمانان روهینگیا ندارند.

او گفت که گزارش‌هایی درباره کشف گورهای دسته جمعی به گوشش رسیده اما دولت میانمار فکر تشکیل کمیته تحقیقاتی را نمی‌پذیرد.”

همین سازمانها در برابر قتل عام مسلمین در آفریقای جنوبی، سومالی،مالی، الجزائر، چچن، کشمیر، افغانستان، وزیرستان، عراق ، سوریه و… همین واکنش را داشته اند . چرا ؟ چون کسی که کشته می شود یک مسلمان است و قاتل یک سکولاریست می باشد .

1 دیدگاه دربارهٔ «هدف نهایی حکومت سکولار میانمار پاکسازی کامل مسلمانان است»

  1. قتال با این قاتلین و متجاوزین ب نوامیس امت اسلامی واجب بر هر مسلمان مکلفی و دارای عقلی هست.اگر یک سگ زخمی میشد بی بی سی و اروپاییان تمام رسانه ها پر میکردند از مستندات و گزارشات اما جوانان و بچه های این امت از زیر تیغ این خنازیرزادگان میگذرند و جهان پوزخندی ملیحانه میزند.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید