واقعیت حکام عرب از نگاه طارق عبدالحلیم

واقعیت حکام عرب از نگاه طارق عبدالحلیم

به قلم : ابو خالد کردستانی

طارق عبدالحلیم یکی از همان مفتی های ساکن در دارالکفر کانادا است که از دور گاهگاهی متناسب با وضع موجود گروهها در سوریه فتوا صادر می کند . اخیرا در مورد تمام حکام عرب بخشی از ماهیت انها را بیان کرده است که قابل توجه و تأمل می باشد . این شخص در این زمینه می گوید:

” دشمن نخست ما حاکمان عرب هستند که بدون استثنا همگی مرتد شده اند. آنها مانعی در مقابل دین، احیای کرامت، حقوق و زندگی کودکان و زنان ما هستند آنها را مانند کفشی که از پا در میاریم باید خلع کنیم.”

بدون شک و طبق آیات قران دشمن شماره یک مسلمین و سرسختترین آنها یهودیان صهیونیست و سکولاریستها هستند که خداوند می فرمایند: لتجدن أشد الناس عداوة للذين آمنوا اليهود والذين أشركوا .

هم اکنون اسرائیل و آمریکا نماد این دشمن شماره یک هستند و بقیه  منجمله حکام فاسد عرب آلت دست و ابزار دست رژیم صهیونیستی و آمریکا هستند . در این صورت شایسته است که مسلمین دشمنان اصلی خود را بشناسند و چنانچه همین حکام مرتد عرب مانعی در برابر دین و شعله ور کننده ی جنگ میان مسلمین و تفرقه میان مسلمین گشته اند به دلیل تبعیت و تقلید از دستورات آمریکا و رژیم صهیونیستی است . اینها دست نشانده بوده و اختیاری از خود ندارند .

 

2 دیدگاه دربارهٔ «واقعیت حکام عرب از نگاه طارق عبدالحلیم»

 1. البته من فکر می کنم منظور شیخ حفظه الله درجه بندی دشمنان در هدف قرار دادن انها است
  ما چه بخوایم چه نخوایم امروزه نیروی های زمینی امریکا و غرب ارتش همین حکام عرب هستن در خاورمیانه
  و محال است بخواهیم هرگونه فعالیتی علیه غرب انجام بدیم الا اینکه با نیروی های حکام عرب مواجه میشیم
  از این نظر دشمن شماره یک ما که باید از بین ببریمش حکام عرب هستن

  وجه دیگر سخن شیخ ردی بر کسانی است که می گویند چرا غرب را رها کرده اید و علیه حکام مسلمان (به گفته انها) جنگ به راه انداخته اید
  که این خود جوابی به انها است و تاکید بر این مسئله که تا وقتی این حکام وجود دارند مقابله با غرب بی معنی است زیرا اینها خود نیروی غرب هستن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید