خلیفه اخوان الشیاطین یکی از رهبران مذهبی ترکستان شرقی را تحویل کشور کمونیستی چین داد

خلیفه اخوان الشیاطین یکی از رهبران مذهبی ترکستان شرقی را تحویل کشور کمونیستی چین داد

به قلم : ابوصلاح الدین الکردی

از زمانی که اخوان الشیاطین در ترکیه بر سرکار آمده است با پرچم دفاع از روسری جنایات بی شماری در حق مسلمین مرتکب شده اند و خدمات آنها به اسرائیل و امریکا و اتحادیه ی اروپا و جنگ بر علیه مسلمین و سرکوب وحشیانه ی مسلمین در ترکیه افزایش چشمگیری داشته است .

حکومت اخوان الشیاطین در ترکیه تا به حال هزاران مسلمان زن و مرد  مهاجر و پناهنده را که گول تبلیغات ریاکارانه ی انها را خورده بودند را تحویل کفار داده است . ما در تاریخ خوانده ایم که  خليفه معتصم بالله ارتشی را مجهز كرد به خاطر دفاع از يك زن مسلمان که اسیر کفار گشته بود اما خلیفه اخوان الشیاطین اردوغان به دست خود و با رضايت خود علاوه بر کشتار مسلمین تا به حال هزاران خواهر مسلمان را تحویل کفار داده است .

چندی پیش نیز خلیفه اخوان الشیاطین ، عبدالقادر يابكان يكي از رهبران مسلمانان تركستان شرقي كه از ترس حكومت كمونيستي چین به ترکیه پناهنده شده بودرا به کمونیستهای چینی تحویل داد.  عبدالقادر يابكان یک مبلغ فکری و رهبری مذهبی بود که تنها از طریق گفتار و دلیل با جنایات سکولاریستهای چینی مخالفت می نمود .

تا کی دوستتداران اخوان الشیاطین قصد دارند مردم را تحت مسمای اسلام فریب دهند ؟ آیا اینهمه دلایل روشن کافی نیست تا محبین اردوغان و اخوان الشیاطین به خود بیایند که این حزب و این اشخاص  مبلغ دین سکولاریسم بوده و اسلام و مسلمین را سپر انسانی و سیاسی طمعهای خود کرده اند؟

1 دیدگاه دربارهٔ «خلیفه اخوان الشیاطین یکی از رهبران مذهبی ترکستان شرقی را تحویل کشور کمونیستی چین داد»

  1. السلام علیکم
    بین اخوان الشیاطین با اخوان المسلمین فرق هست . برادران لطفا رعایت کنید که این دو با هم قاطی نشود .

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید