گسترش دروغ پراکنی در میان صحوات مختلف سوریه تا چه حد؟

گسترش دروغ پراکنی در میان صحوات مختلف سوریه تا چه حد؟

به قلم : ابوخالد کردستانی

ما شنیده ایم که رسول الله صلی الله علیه وسلم در مورد جنگ با کفار و مشرکین فرموده است الحرب خدعه . این قانون در مورد جنگ با کفار و مشرکین و دشمنان است . اما در مورد برخورد با مسلمین رسول الله صلی الله علیه وسلم فرموده است که : إِنَّ الرَّائِدَ لا يَكْذِبُ أَهْلَهُ . و علاوه بر ان آمده است که مسلمان ممکن است گناهانی چون شراب خوری و دزدی و قتل و.. را انجام دهد اما دروغ نمی گوید.

اما با کمال تأسف در میان صحوات و گروههای مسلح مزدور سوریه دروغ گفتن به مسلمین و قربانی کردن مسلمین در راستای دروغ رونق بسیاری گرفته و یکی از مهمترین ابزار جذب و فریب افکار عمومی دروغ پردازی است که نام جهاد و مجاهدین را نزد طیف گسترده ای از مردم خدشه دار کرده است.

ابو حیدره القلمونی خبرنگار میدانی وابسته به جبهه جولانی در تویتر خود درباره ادعای ارتش آزاد پیرامون آزاد سازی منطقه بسیمة نوشت: همه آنها دروغ می گویند و بسیمه به دست رژیم افتاده است. آنها برای مذاکرات آستانه آماده شده اند چیزی برای آنها اهمیت ندارد.وی در ادامه نوشت: فرماندهان فصائل که توئیت های دروغ درباره پیروزی خود در وادی بردی می نویسند خود را برای آستانه آماده می کنند و به سرنوشت وادی و ساکنان آن هیچ اهمیتی نمی دهند. آیا از دروغ گویی های خود خجالت نمی کشید! وی بازهم در توئیت دیگری نوشت: من اگر می توانستم همه مکالمه های صوتی را روی توئتر منتشر می کردم تا دروغ پردازی آنان در مقابل مجاهدین را رسوا کنم و به شما نشان دهم چگونه آنان بر عکس آنچه که می گویند عمل می کنند. در آستانه برای آنها حقوق هایی با دلار در نظر گرفته است.

این یکی از حقایق جنگ خونین سوریه و جهاد فی سبیل کفار سکولار خارجی و حکومتهای دست نشانده ی آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید