گروه جیش الاسلام یا ارتش آل سعود در سوریه به دنبال چیست؟

گروه جیش الاسلام یا ارتش آل سعود در سوریه به دنبال چیست؟

به قلم : ابوخالد کردستانی

اخیرا محمد علوش رئیس هیئت نظامی گروه جیش الاسلام  در خصوص درگیری گروهش  با هیئت التحریر گفت:

” آنچه در جریان است بازگرداندن اعتبار به انقلاب  ملت است که خواهان آزادی شده  و نه انقلاب القاعده و داعش برای برپا کردن امارت به اسم دین… آنها به دروغ گفتند که برای نصرت ملت سوریه آمده اند و مردم هم آنان را تصدیق کردند …اما در زندان های آنان کسانی را پیدا کردیم که کشته شده اند و …آیا نصرت شما اینگونه است؟ نصرت چه کسی؟”

اگر دوستان توجه داشته باشند رژیم فاسد آل سعود به همراه دول دست نشانده ی خلیج به صورت مستقیم در جنگ با امارت اسلامی طالبان حنفی مذهب، امارت اسلامی مالی مالکی مذهب، حکومت اخوانی مورسی در مصر، امارت اسلامی صومالی شافعی مذهب ، امارت اسلامی چچن شافعی مذهب و حرکتهای اسلامی تمام سرزمینهای مسلمان نشین دست داشته است و جنگ کنونی او با دوله ی سلفی مسلک و حکومت شیعه مذهب ایران هم در همین راستا است . منظور آنها از آزادی هم چیزی است مثل آنچه در دبی و سایر دول خلیج در جریان است تا به سطح اروپا و آمریکا برسد.

بله، درست متوجه شده اید ؛ آنها با تشکیل هر حکومتی به نام اسلام و قانون شریعت الله مخالفت هستند و اصلا مذهب طرف مقابل برایشان فرق ندارد . چه شیعه باشد چه سنی، شافعی یا حنفی باشد یا مالکی و سلفی و اخوانی و… حکومت فاسد آل سعود و گروههایی که تحت پوشش آن هستند در اساس با قانون شریعت الله مشکل دارند،  به همین دلیل سلفی های آل سعود در تمام سرزمینهای مسلمان نشین ذلیلانه در خدمت طاغوتهای سکولار بوده و مثل سگ هار در برابر مسلمین آزادیخواه و دیگر مسلمین مخالف طاغوتها پاس می کنند و در هر جا قدرت نظامی در اختیار داشته باشند از هر گونه کشت و کشتار مسلمین دریغ ندارند. این حال و وضع گروههای مزدور آل سعود در سراسر دنیا و بخصوص در سوریه و یمن است.

آیا جنگ و کشت و کشتار تحت پرچم این گروهها خدمت به اسلام و مسلمین است یا خیانت به دین الله و بندگان الله؟

دیدگاهتان را بنویسید