نقدی بر مدیر یا مدیران محترم و بزرگوارمان در کانال مدرسه ی نجد

نقدی بر مدیر یا مدیران محترم و بزرگوارمان در کانال مدرسه ی نجد

به قلم : ابوخالد کوردستانی

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

اخیرا برادران ما در  کانال مدرسه ی نجد  مطالبی را در مورد این جانب و سایت کتاب و سیف ارائه داده بودند که بر این باورم این بزگواران هم همچون ابن عمر رضی الله عنهما دچار توهم و اشتباه شده اند که ام‌المؤمنین عایشه‌ رضی الله عنها در موردش گفت:” ابوعبدالرحمن (کنیه ابن عمر) دچار توهّم شده، همچنان که در مورد چاه کهنه‌ی بدر دچار توهم شده بود.”  بر این اساس لازم دیدم جهت روشنگری و دفاع از خود مطالبی را به عرض بازدیدکنندگان سایت ارائه دهم .

  • قبل از دفاع از خودم دوست دارم مطالبی در مورد مطالب نشر شده در سایت و منبر کتاب و سیف بنویسم چون این منبر سالهاست که در حال دعوت به توحید و جهاد و خدمت به فرقه ی ناجیه است و حق خودش است که هر کسی به نوبه ی خودش از آن دفاع کند : همه ی ما سالهاست می دانیم که برادران ما در این سایت هر مطلبی را که در راستای وحدت مسلمین و جهاد با سکولاریستهای اشغالگر خارجی و نوکران محلی و منطقه ای آنها و مبارزه ی با ساحران دین فروش مزدور مناسب ببیند منتشر خواهد کرد و بیشتر پایبند به مطالب مقاله است نه به نویسنده ی مقاله .

حالا ممکن است دوستانی که مطالب را ارسال می کنند این نوشته ها را از منابع مختلفی جمع آوری کرده باشند و به اسم مستعاری آن را فرستاده باشند، یا اینکه متعلق به شخص یا منبعی باشد که لازم دیده جهت ملاحظاتی که برای خودش در نظر گرفته بدون ذکر نویسنده یا منبع آن را بفرستد . هدف در اینجا رساندن حق است نه شهرت و خدای ناکرده هوای نفس .

همه ی ما و منجمله مدرسه ی نجد با اسم مستعار در حال فعالیت هستیم و بدون تزکیه  یخود یا دیگران ظاهرا این می رساند که هدف شهرت طلبی نیست بلکه رساندن حق به مسلمین است و همه می دانیم که حق در انحصار کسی نیست تا امتیاز آن به کسی واگذار نشود .  من از همینجا اعلام می کنم که از همه ی شما می خواهم مطالب بنده را با هر اسمی که دوست دارید نشر دهید و به قول کوردها از همینجا دست همه ی شما را می بوسم. چون هدف من تنها و تنها کسب رضای الله از طریق خدمت به دین الله و بندگان الله است نه هیچ چیز دیگری .

  • نکته ی دوم به جرو بحث و بگومگوی این برادران با کانالی برمی گردد که نه از دور و نه از نزدیک بنده هیچ ارتباطی با آنها نداشته و ندارم .

این کانال – علیه من الله ما یستحق – مطالبی به سبک خودش بر علیه این برادران ارائه داده که هیچ ارتباطی با منهج عقیدتی من ندارد، علاوه بر این تنها با یک نگاه ساده می توان فهمید که علاوه بر متن، حتی سبک نوشتاری آن هم هیچ ارتباطی به بنده ندارد . نکته ی مهمتر اینکه نویسنده ی این مقاله کسی است به اسم ابوخالد الکوردی، و این برادران ما در کانال مدرسه ی نجد به ابوخالد کوردستانی حمله کرده اند و  چند تهمت نابجا به بنده زده اند :

  • بنده را کسی معرفی کرده که به دوله زبان درازی کرده ام، من شما را به مطالعه ی تمام مطالبی که در عرض این چند سال نوشته ام دعوت می کنم تا این تهمت نابجای این برادران برای شما هم روشن شود .
  • علاوه بر این من را با کسی چون ابوالحسن کویتی “العرجانی” شرعی سابق جبهه النصره مقایسه کرده که این توهین آشکار و اتهام نابجایی است در حد تکفیر بنده  که نزد شما بزرگواران و نزد خود این عزیزان درخواست رسیدگی و اعاده ی حیثیت دارم.
  • به بنده اتهام شهرت طلبی در بین اهل سنت را داده اند در حالی که اگر کسی خواهان شهرت طلبی باشد با اسم واقعی خودش می خواهد شهرت پیدا کند و مشهور شود و مردم او را بشناسند نه با اسم مستعاری که ممکنه دهها نفر دیگر از همین اسم مستعار استفاده کنند .
  • در پایان فرموده اند که “نجاست خودتان را نمیتوانید با نجاست پاک کنید” . بنده به شما و همین دوستان بزرگوارم پیشنهاد می کنم که تمام نوشته های بنده را از هر جایی که هست دوباره مطالعه فرمایند تا متوجه شوند که بنده نجاست عقیدتی و فکری کفار اشغالگر خارجی و صحوات و نوکران محلی آنها را با حق و حقیقت و آیات قرآن و احادیث رسول الله صلی الله علیه وسلم و آراء علمای بزرگوار و مستندات حقیقی از ذهن و عقیده ی مسلمین پاک نموده ام نه ….. استغفر الله . لا حول و لا قوه الا بالله .

در پایان باز بنده نزد شما و همین عزیزانی که چنین اتهاماتی را به بنده وارد کرده اند  خواهان اعاده ی حیثیت و روشنگری طبق شریعت الله که همه ی ما خواهان تطبیق آن هستیم می باشم . من شکایتم را نزد شما و همین برادران آورده ام و شما و این برادران را به عنوان قاضی قبول دارم و از شما می خواهم طبق قانون شریعت الله و قرائن و مستندات موجود در مورد این برادرانم و اتهاماتی که بعضی از آنها در حد تکفیربنده هم هستند رسیدگی کنید.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

دیدگاهتان را بنویسید