دارودسته ی جولانی و یک و بام و دوهوا در صدور حکم بر دیگران

دارودسته ی جولانی و یک و بام و دوهوا در صدور حکم بر دیگران

به قلم: ابومحمد الکوردی

دیدیم که ادریسی شرعی جولانی جنگ بین خودشان و داودسته ی زنکی را جنگ بین ایمان و کفر میداند و حکم ارتداد آنها را صادر می کند . چرا؟ چون با او نیست. به همین دلیل به راحتی تکفیر می شود .البته در حکم خودش آورده چون تحالف با مرتدین کرده!عجب!، یعنی برای مخالفش این حکم ثابته ولی برای  خودش ثابت نیست!! تا دیروز و همین الان هم همین دارو دسته ی جولانی با هم این کارو میکردید خوب چرا اونوقت زبانت دراز نمیشد؟

فرغلی عضو دیگر گروه شرعی جولانی میگوید؛ جنگ ما با زنکی به این خاطره که؛ زنکی طایفه ی ردة را به ادلب وارد کرده است . کسی نیست به خودش بگوید: تویی که  ترکیه رو وارد کردی حکمت چیست و بایدچه معامله ای با تو داشت؟

زمانی که ناظرین به این حکم امثال ادریسی پی بردند و سرو صدای درست و حسابی راه انداخت، ادریسی ترسید به جای کلمات “الکفر و الایمان” نوشت :سنی و سکولاریست !! . و بعد گفت زنکی ها برادران ما هستند . یعنی علمانی ها و سکولاریستها برادران آنها هستند!! . بله، به همین راحتی و بدون شرم می گویند سکولاریستهای کافر و مرتد برادران ما هستند. چون اگر بگویند سکولاریستها طاغوت و کافر هستند آنوقت ترکیه ی سکولار و طاغوت را چکار کنند که طبق نقشه هایش عمل می کنند؟

چون ارتش ترکیه را جماعت جولانی به ادلب وارد ساخته، جماعت های فیلق و زنکی هم زیر پرچمش می‌جنگند!!

نتیجه : جماعت زنکی و فیلق مزدور هستند و کافر و مرتد و سکولار و غیره !! هیئت جولانی هم اولیای الهی . زنکی و فیلق مزدور و بنده‌ی دولار هستند! چونکه برای یاری اردوغان شتافته اند ! و جماعت جولانی هم که ارتش ترکیه را به ادلب وارد ساخته بهترین بندگان هستند !! . قاتلکم الله أنى تؤفكون ؟!

وقتی که زنکی با دارودسته ی جولانی متحد شده بود تطبیق واعتصموا بود، ولی الآن که زنکیه میخواهد با احرار متحد شود، خلاف آن را میگویید. بر شما حلال است، بر آنها حرام؟! واقعا افتضاح بزرگیه. برای این داعیان مجموعه همه برادرن اما هر وقت خواستن همین برادران کافرن و بدون کوچکترین تغییری باز برادر می شوند .

البته در سطوح بالا و در تأئید فتوای تکفیر شرعی ها، حسام اطرش هم می گوید جولانی بر “جبهه تحویل سوریه”بغی کرده است.جولانی هم میگوید جبهه تحویل سوریه بر “هیئت تسلیم شام” بغی کرده است. رهبران این گروهها هم همدیگر را از روی مصلحت تکفیر میکنند بعد از روی مصلحت برادر می شوند!

این اشکال ندارد، بزرگا نشستن اون بالا چند روزی مهاجر ها را به کشتن میدهند، بعد از چند روز می آیند روی یک کاغذ توافق میکنند میره… هنوز هم بازیچه ی اینایید ؟

دروغ و خیانت و خباثت و ظلم و… وجود این گروههای مزدور و مسلح را گرفته است . بدون شک الله به چنین خائنین و دین فروشان و وطن فرواشنی کمک نمی کند و با دست خودشان از بین می روند .

3 دیدگاه دربارهٔ «دارودسته ی جولانی و یک و بام و دوهوا در صدور حکم بر دیگران»

 1. تو کانال فرغلی و ابو قیظان مصری آمده بود که زنکی با جیش الثوار تحالف کرده و تحریر الشام جیش الثوار را کافر میداند و این در کانال ابو عبدالله شامی هم آمده بود اما جرئت ندارند بگویند زنکی مرتده .
  از طرف دیگه دوله هم با نظام نصیری همکاری کرد درمناطق حماة و ادلب(مردم این مناطق مسلمانند) بحث جماعات ان مناطق رو نمیکنم .از مردم گفتم.
  جولانی هم چند پایگاه به علمانی های ترک داده به گمان ابن که خودش فوقشان است اما این خیالی باطل هست چرا که اگر الان تحریر به ترکیه بگه برید بیرون عمرن قبول کنن

  پاسخ
 2. خلاصه در دوران خطر ناکی هستیم که باید هر کس مراقب دینش باشد.
  قول فلان شیخ و بهمان شیخ سودی به حالمان در قیامت ندارد.

  پاسخ
 3. من نمیدونم چرا هیچ یک از به اسم شیوخ از درع فرات و شاخه زیتون حرف نمیزند ایا مگر غیر این است که این جماعت های مشارک در زیر پرچم ارتش علمانی عضو ناتو دارن میجنگن و عملا جند طاغوت شدن پس چرا کسی حرف نمیزند این جماعات مثل احرار الشامو صقور الشام و زنکی و فرقه حمزه فرقه سلطان مراد و فیلق الشام و چندین گروه دیگه هستن که نه محیسنی نه علیانی ونه مهدی ونه طرطوسی ازشون حرفی نمیزن البته محیسنی ازشون حمایت کرد و طرطوسی هم که به مفتی ناتو مشهوره جواز این کار کفری رو بهشون اعلام کرده .
  لعنت الله بر علماء نوکر طاغوت

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید