جنگ بین هم پیمانان ناتو (از کانال ترکیه) در سوریه یک قدم دیگر به سمت نابودی

جنگ بین هم پیمانان ناتو (از کانال ترکیه) در سوریه یک قدم دیگر به سمت نابودی

به قلم: نذیر احمد البلوشی

طی بیانیه رسمی زنکی و احرار؛این دو گروه مبادرت به صلح و ورود نیروهای بی طرف برای بر قراری اتش بس را رد کرد و به  گفته خودشان تا کشتن تمام کلاب جولانی و تمام کردن کارشان از پا نخواهند ایستاد.  این سخن دقیقا همان سخنی است که گروه جولانی به همراه احرار و زنگی و جیش الاسلام و غیره در برابر دوله زدند . اما الان هم گروه جولانی و هم گروههای احرار و زنکی با ناتو(از کانال ترکیه) پیمان دارند و نشان می دهد که نوبت به گروه جولانی رسیده است. حالا بعد از گروه جولانی نوبت به کدامیک می رسد باید منتظر بمانیم .

دارودسته ی جولانی که متأسفانه عده ای از مهاجرین سرگردان هم در میان آنها حضور دارند طی روزهای گذشته عقب نشینی هائی را انجام دادند اما دارودسته ی احرار و زنگی به صورت مستمر مناطق مسکونی و غیر نظامی تحت کنترل گروه جولانی را گلوله باران می کنه که تا کنون باعث کشته شدن دهها زن و بچه و پیرو جوان از اهل سنت شده اند.

فصایل ترکی همانند احرار و زنکی هیچگاه از تحریرالشام راضی نمیشن اینکه القاعده القاعده میگفتن یک بهانه بود وگرنه فعلا که با القاعده هم نیستن چرا درگیری دارن؟ زمانی که تحریر الشام تشکیل شد مشخص شد که فتح الشام جز القاعده بوده اما در زمان فتح الشام خود جولانی اومد گفت از القاعده جدا شدیم، خود شیخ ایمن الظواهری در پیامی که فرستاده بودند این مطلب را بیان کردند . آونوقت دوله میخواست عدنانی به جای جولانی باشه جولانی قبول نکرد و به امیرش خیانت کرد و به دنبال آن به القاعده هم خیانت کرد و به تدریج تمام گروههای موجود نوبتی به همدیگر خیانت کرده اند، این بخاطر نفوذ هوس دنیایی و ثروت است که به دل این فرمانده ها نشسته، فقط کافی است کارنامه ی انها را بررسی کنید تا ببینید خائنین در میان اهل سنت سوریه چه فجایعی به بار آورده اند ؟

این وضعی که الان پیش آمده را ماهها پیش شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی به مهاجرین اهل سنت سوریه گوشزد کرده بود. ظاهرا الان نوبت گروه جولانی و مهاجرین سرگردان رسیده است . جنگیدن تنها ملاک نیست بلکه مهندسی  جهاد و تفکر جنگی و روش صحیح  جهاد است که حرف اول را می زند.  هم اکنون آشکارا و واضع است که اولا کشت و کشتار این گروهها فی سبیل آمریکا و ناتو (از کانال ترکیه) قرار گرفته است و ثانیا هدف پشت پرده در تنگناه قراردادن و خرج کردن مهاجرین اهل سنت است  و هر گروهی بغیر ازفتنه واحساس و حماسی شدن و غرور بریکدیگر و کشتار اهل سنت هیچ نفعی به دین اسلام نمی رسانند و هرکسی برای خودش بازار جهاد بازکرده که بغیر ازخدمت به طاغوتان نفعی به اهل سنت نمی رسد .

 

1 دیدگاه دربارهٔ «جنگ بین هم پیمانان ناتو (از کانال ترکیه) در سوریه یک قدم دیگر به سمت نابودی»

  1. جماعت تحریر الشام حرکه زنکی و احرار را تکفیر میکنند اما جرائت بیانش را ندارند مثلا میگویند زنکی با جیش الثوار که کافر هست همکاری برضد تحریر الشام داشته و احرار هم با زنکی بر ضد تحریر همکاری داشته اما دو را تکفیر نمیکنند و به آن ها باغی میگویند!!!
    و زنکی و احرار ، تحریر الشام را خوارج میدانند(و زنکی و احرار خوارج را کافر میدانند، البته به خاطر این کافر میدانند تا با کافر تحالف کرده و آنان را بزنند) ولی این دو جماعت جرئت تکفیر تحریر را به صورت علنی ندارند!!
    این جنگ ظالمان است.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید