آیا ملا فتاحی و دارودسته ی چند نفره اش در سوریه مرزی برای دروغگوئی و تجارت با جهاد و دین و ناموس و وطن مسلمین می شناسند؟

آیا ملا فتاحی و دارودسته ی چند نفره اش در سوریه مرزی برای دروغگوئی و تجارت با جهاد و دین و ناموس و وطن مسلمین می شناسند؟

به قلم : ابوخالد کوردستانی

با آنهمه دروغپردازی و غوغاسالاری و انکار، عاقبت دیدیم که دارودسته ی  جولانی «عملا» مرحله ی  اول و دوم  پیمان سوچی بین ناتو(از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه) و روسیه را به مرحله ی اجراء در آوردند، و نشان دادند که  هر آنچه در زبان و رسانه هایشان می گویند اعتباری ندارد، بلکه آنها تابع برنامه هائی هستند که اربابان ترکیه ای آنها در مسیر اهداف ناتو- آمریکا برایشان ترسیم و دیکته کرده اند .

با آنکه فتاحی و طرفداران ترکیه ای نشینش او سعی دارند جنایات و خیانتهای جولانی مزدور را با گفتن جملات و سخنان زیبا و نصایح مزورانه پاک کنند، یا اگر توان پاک کردنش را هم نداشتند این جنایات را بپوشانند، اما زمانی که با حمله به حکومت سکولار بشار اسد از سایر حکومتهای سکولار و دست نشانده های آمریکا و ناتو در منطقه خورده می گیرد و از انها می خواهد که در برابر بشار و متحدینش  سکوت نکرده و از آنها حمایت کنند خواسته یا ناخواسته می گوید:

  • ما با اتحاد با ترکیه و حرفشنوئی از فرمانهای صادر شده از کانال آن در جبهه ی شما هستیم و در راستای اهداف شما می جنگیم و شما باید از ما حمایت کنید . البته زمانی که شیوخ مخربشان می گویند بودن دولت سکولار و مرتد و حاکم طاغوتی و کفری فعلی ترکیه به نفع مسلمین و اسلام است از مریدان آنها و ملائی که در صرف و نحو و بعضی از اصول «سلفیت خاص نجدیت» و آداب فردی چون حیض و نفاس و دستشوئی و.. تخصص دارد و ادای رهبران انقلابی و جهادی را در می آورد نمی توان بیش از این انتظار داشت .
  • در جنگ قطبهای جهانی جهاد و جنگ آنها فی سبیل ناتو- امریکاست و تا به حال ثابت کرده اند که با بهانه های مختلف و بازی با شعور سربازانشان و با استفاده از ساحران شرعی خود با تمامی مخالفین آمریکا- ناتو جنگیده اند و برایشان فرقی ندارد این مخالف آمریکا مسلمین باشند چون دوله و… یا بشار اسد و متحدینش یا متحدین قبلی خودشان باشند که فعلا ممکن است با بخشی از سیاستهای اربابان آنها سازگار نباشند. در نتیجه در تمام جنایتهای ناتو- آمریکا شریک خواهند بود، چون متحدین در جرمهای همدیگر شریک هستند و فتاحی هم باید بداند که  برادران ما همچون یک مزدور از او یاد خواهند کرد که در نهایت با تمام شدن تاریخ مصرفش مورد معامله قرار گرفته و عبرتی می شود برای آیندگان
  • اینکه گروههایی چون انصار التوحید و انصار الاسلام و حراس الدین مثل دهها گرو دیگر از دارودسته ی جولانی جدا شده و از جنایات و خیانتهای او اعلام برائت کرده اند؛ اما با این وجود فتاحی و چند نفری که با او مانده اند تا آخر در راه اهداف کفار و قتل عام مسلمین و غیر مسلمین مخالف ناتو- آمریکا ایستاده اند .  این مزدوران مسلمین مهاجر و غیر مهاجری که از جنگ کناره گرفته و در ادلب و مناطق اطراف آن مانده اند را به بهانه های مختلفی از میان خانواده هایشان بیرون کشیده و در جلو دوربینها ذبح می کنند و حتی خواهران مسلمان و کودکان آنها را نیز در ادلب و اطراف آن اسیر می کنند  و دیدیم که  گزارش ۵۰ روزه جنایت برعلیه مهاجرین وحمله به ۶۵ منزل مسکونی مهاجرین غریب رادرادلب به عنوان کلیپ تبلیغ پخش کرده  به اربابانشان پیام می دهند که ما در راه شما حاضریم تن به هر جنایتی بدهیم و تا زمانی که شما بخواهید و تا زمانی که شما از ما راضی باشید  ما اهل خیانت و جنایت و ناموس فرشی و…هستیم، غافل از اینکه کفار تنها به ارتداد آنها از طریق دست کشیدن آنها از «مفاهیم چهار گانه ی دین» راضی هستند و بس.

این سرانجام جنگ مسلحانه ای است که  با خیانت به یکی از «۳ ابزار» شروع شده و در مسیر تفرق و ذلیلی حرکت کرده است که حاضر است جهت بقای خود تن به هر  خود فروشی و هدف فروشی و خیانت و جنایتی بدهد و حتی حرکت در مسیر اهداف کفار را از طریق ساحران و الرویبضه و دعاه علی ابواب جهنم خود برای مردم مباح کنند و به توجیه جنایات کفار و مرتدینی بپردازند که اربابان فعلی آنها هستند. چنانچه عبدالرزاق مهدی یکی از الرویبضه ها و شیوخ این ذلیل شده ها می گوید: ترکیه بخاطر ضعیف بودنش مجبور است انجرلیک را به کفار بدهد و… .

آیا کسی نیست که به این ذلیل شده ها و تاجران جهاد و توحید بگوید که کدام آیه یا حدیث یا کلام و تاویل کدلم یک از ائمه یا عالم قرون گذشته ی مسلمین اشاره دارد که به خاطر عجز  ارتداد و پشتیبانی نظامی از کفار بر علیه مسلمین مباح است؟

ابن قیم رحمه در این زمینه  می گوید: همانا مردم به علما و عابدان اقتدا می‌کنند، پس اگر علما فاجر شده و عابدان جاهل شوند، مصیبت فراگیر می گردد و فتنه بزرگی دامنگیر خاص و عام خواهد شد.

در این صورت شایسته است که گفته شود : آیا اینها از الله و اینهمه مسلمان شرم نمی کنند؟  آیا اینها نمی ترسند با چنین کارنامه ی سیاهی بمیرند ؟

1 دیدگاه دربارهٔ «آیا ملا فتاحی و دارودسته ی چند نفره اش در سوریه مرزی برای دروغگوئی و تجارت با جهاد و دین و ناموس و وطن مسلمین می شناسند؟»

  1. ‍ هیئت تخریب الشام هر روز اقدام به پخش کلیپ و بیانیه هایی میکند که بگوید سلاح آنها امانتی از جانب الله است و به این امانت خیانت نمیکنند
    ولی باید گفت خیانت شما سال هاست که آشکار است و در واقعیت قتال شما فی سبیل ترکیه است

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید