حکومت سکولار اخوان الشیطاین ترکیه  از توهمات طرفدارانش تا واقعیت حاکم بر آن   

 حکومت سکولار اخوان الشیطاین ترکیه  از توهمات طرفدارانش تا واقعیت حاکم بر آن   

به قلم : ابوخالد کردستانی

منافقین یا همان سکولار زده ها همچون جماعت دعوت و اصلاح ایران و سایر هم مسیران با اخوان الشیطاین (منحرفین جریان مبارک اخوان المسلمین) زمانی که دم از ترکیه و حکومت سکولار اردوغان می زنند بیشتر از آنکه به واقعیتهای موجود نگاه کنند مردم را در آرزو و آینده ای مجهول و مبهم قرار می دهند که قرار است اتفاق بیافتد .

آینده ای که در داخل ترکیه روز به روز برای اهل توحید از لحاظ قانونی بدتر و برای کفار و مرتدین بهتر و ساده تر می گردد . بعد از نزدیک به دو دهه حکومت اخوان الشیاطین در ترکیه هنوز قانونی به نفع قانون شریعت الله تغییر نکرده اما می بینیم هم همجنس بازان در پناه قانون رسمیت یافتند و در ماه رمضان در خیابانها به راهپیمائی لختی و اعمال خاص قوم لوط پرداختند و هم بعد از اینهمه سال تن فروشی قانونی شد . با آنکه قبلا این کار انجام می گرفت اما قانونی نبود .

در پناه این حکومت فاسد جهاد فی سبیل ناتو در وسیع ترین شکل آن بر علیه مسلمینی که جهاد فی سبیل الله را انجام می دهند گسترش یافته، به نحوی که هرجا کافری قصد کشتن مجاهدی را دارد ارتش سکولار ترکیه هم در آنجا و برای کشتار مسلمین حضور دارد . مگر صومالی و لیبی و افغانستان و عراق و سوریه و… را نمی بینیم ؟

حتی در زمینه ی آزادی های تعریف شده هم مسلمین در این حکومت اخوان الشیاطین در بدترین شرایط قرار گرفته اند . روزنامه ها و مجله های سکولاریستی در پناه همین قانون و حکومت اخوان الشیاطین بدترین توهینها را به اسلام و شعائر اسلامی ارائه می دهند و بدترین تصاویر را نشر می دهند اما اگر مسلمانی نقد ساده ای داشته باشد فورا روانه ی زندان می گردد. همین چند روز پیش بود که خواهر محجبه ای به نام “ایمان شاهین” به جرم اهانت به “مصطفی کمال” که هوادارانش او را آتاتورک می نامند بازداشت شد.

به نظر شما جرم این خواهر چه بوده که در این حکومت اخوان الشیاطین اهانت محسوب می شود ؟ این خواهر در شهر ادرنه واقع در غرب ترکیه در مراسم هشتادمین سالگرد مصطفی کمال فریاد زده و گفته است: «آتاتورک اله و معبود نیست، این الله است که قانونگذار است و آتاتورک قوانین غربی را در ترکیه حاکم ساخت.»  همین .

این همان حکومت سکولار و کافری است که به عنوان عضوی از ناتو و در مسیر اهداف ناتو عمل می کند و امثال ابوقتاده و شاگردان فتاحی و دارودسته ی  جولانی و اخیرا کسانی چون عبدالحمید عالی و مسعود توحیدی و… به آن دل بسته اند و در پناه این حکومت سکولار تا کنون بارها و بارها در کشتار مسلمین خود را شریک جرم کرده و یا حتی در کشتار مسلمین عملا با زبان یا اسلحه و یا هر دو شرکت کرده اند .

آیا دارودسته ی کوچک فتاحی به همراه مافیای جولانی و… که دم از جهاد می زنند فی سبیل الله جهاد می کنند یا فی سبیل طاغوت و کفار محاربی چون ناتو ؟

 

1 دیدگاه دربارهٔ « حکومت سکولار اخوان الشیطاین ترکیه  از توهمات طرفدارانش تا واقعیت حاکم بر آن   »

  1. 🍂(اردوغان)، در ملاء عام قسم یاد می‌کند که به سکولاریسم، دموکراسی، قانون اساسی، قوانین ساخته‌ی بشر، و مبادئ و أصول که آتاتورک مطرح کرده است، متعهد است.❗️
    به طور مختار قسم می خورد که به تمام بت های عصر، متعهد است❗️

    شما امر شدید که به ظاهر عمل کنید پس سخنانش را باور کنید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید