از دمکراسی عراق و سوریه و افغانستان تا خشکسالی و قحطی یمن و سومالی!!

 

از دمکراسی عراق و سوریه و افغانستان  تا خشکسالی و قحطی یمن و سومالی!!

نویسنده: شیخ أبو منذر شنقیطی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العالمين و صلى الله على سيدنا محمد وعلى آله وصحبه أجمعين

همه آن جنگ­ و درگیری­های مسلحانه­ لشکریان و سپاهیان سکولاریستها برای اشغال سرزمینهای اسلامی، سکولاریستها را به این باور و قناعت رسانید که جنگ و اشغال مستقیم سرزمین­های اسلامی برایشان بسیار پر هزینه و گران تمام می­شود. این مسئله آنها را سوق داد به مطرح کردن بهانه­هایی برای عذر و توجیه وارد شدن به سرزمینهای اسلامی و استتار و پوششی بر اشغالگری­هایشان.

دیروز سکولاریستهای آمریکا به بهانه نشر دمکراسی، عراق را به اشغال درآورد و ویرانی، قتل و کشتار و هتک حرمت مقدسات و تجاوز به ناموس را منتشر کرد. و ثروت و منابع عراق را غارت کرد و فساد و تباهی را در آنجا گسترش داد.

***

و امروز همان سکولاریستها به همان طریق سعی دارند افغانستان و سوریه و یمن را به اشغال در آورده و برای برای محاصره مجاهدان یمنی و «جنبش شباب المجاهدین» به بهانه کمک و یاری رساندن به آسیب دیدگان از خشک سالی و مبارزه با گرسنگی، وارد کشور یمن و سومالی شوند.

اما در حقیقت، این سکولاریستها هیچ رحم و شفقتی در قلبشان نسبت به جامعه اسلامی ندارند. بلکه خوشحال می­شوند وقتی که می­بینند نه ده­ها و صدها بلکه هزاران و میلونها تن از مسلمانان از بین می­روند و کشته می­شوند. خداوند متعال می­فرماید:

«إِن تَمْسَسْكُمْ حَسَنَةٌ تَسُؤْهُمْ وَإِن تُصِبْكُمْ سَيِّئَةٌ يَفْرَحُواْ بِهَا» آل عمران ۱۲۰

«اگر خیری (نيكي) به شما دست دهد (و نعمتي بهره شما گردد) ناراحت مي‌شوند، و اگر به شما بدي برسد، شادمان مي‌گردند.»

همین غربیهای سکولاریستی که سازمانهای امداد و گروههای بشردوستانه را حمایت می­کند همانهایی هستند که سرزمینهای اسلامی را اشغال کردند. و به کشتار و قتل و عام مسلمانان پرداختند. به ناموس مسلمانان تجاوز کردند و اموال مسلمانان را غارت کردند.

اگر در قلب این سکولاریستها رحم و شفقتی نسبت به مسلمانان وجود دارد پس چرا این رحم و شفقت نسبت به فلسطینیانی که از بلا و مصیبت اشغال توسط یهودیانِ مورد حمایت سکولاریستها رنج می­برند، دیده نمی­شود؟

پس چرا رحم و شفقت­شان در عراقی که فساد را در آن منتشر کردند و قتل و کشتار و ویرانی به بار آوردند، دیده نشد!؟

پس کجاست آن رحم و شفقت­شان در افغانستانی که همه نیرو و قدرت و مردان جنگیشان را برعلیه آن جمع کردند و به آن حمله ور شدند و آبادیهایش را ویران کردند و کوچک و بزرگ، مرد و زن، همه را به قتل رساندند!؟

پس کجاست آن رحم و شفقتشان نسبت به مسلمانان چچن، که هر روز توسط دولت سکولاریست روسیه ـ آن هم در سایه سکوت معنادار کشورهای سکولاریست جهان ـ ذبح می­شوند و به قتل می­رسند؟

پس این احساس ظریف و حساس غرب سکولار کجا بود هنگامی که تمدن سرخپوستان را از بین می­برد و بمب اتمی بر سر مردم ژاپن منفجر می­کرد؟

آیا رحم و شفقت این سکولاریستها نسبت به مسلمانان در سومالی از مجاهدان «جنبش شباب المجاهدین» که از فرزندان همین مردم و برادر دینیشان هستند، بیشتر است؟

همین جهان سکولاریست غرب است که عامل تمام مصیبتهای جهان اسلام است و همین­ها عامل مستقیم تمام بدبختی­ها و گرفتاریهای هستند که امروزه مسلمانان را احاطه کرده و از آن رنج می­برند.

زیباترین و بهترین روز برای مسلمانان روزی است که این جهان سکولاریست غرب دیار اسلام را ترک کنند و مسلمانان را به حال خودشان بگذارند.

اگر این سکولاریستها در خیرخواهیشان در حق مردم سومالی صادقند ـ که این چنین نیست ـ پس در امور داخلی مردم سومالی دخالت نکنند و ازحمایت “شیخ شریف” مزدور دست بکشند.

براستی که وصف حال غرب سکولاریست چنین است که گفته شده: «در خیرش خیری نیست و از شرش نجاتی نیست.»

انسان سکولاریست غربی بصورت کلی و عام، فردی مادی گرا و مصلحت طلب است .. به چیزی جز گرفتن آشنا نیست و هنگامی که دستش را دراز می­کند، برای گرفتن دست دراز می­کند نه برای بخشیدن ..!

بی­شک دولت­های سکولاریست غربی که امروز به عنوان کمک و یاری به کشورهای فقیر در جهان اسلام کمک مالی می­کنند، چندین برابر این اموال را توسط معاملات مشکوک و رشوه دادن به حکومت و مسئولان بلند پایه آن که غرب را قادر به اختلاس و بالا کشیدن ثروت این کشورها مـی­کند، بدست مـی­آورد.

آری اینها هیچ چیز را بی­بها و مجانی نمی­بخشند، بلکه از فقر و گرسنگی و بیماری مردم برای رسیدن به اهدافشان استفاده می­کنند و به زبان حالشان می­گویند: سکولاریست شو تا به تو ببخشم!!

دولتهای سکولاریست سعی می­کنند به هر بهانه­ای که ممکن است، وارد زمینهایی تحت سیطره «جنبش شباب المجاهدین» شوند. و امروز، در خشکسالی که منطقه شاخ آفریقا را فراگرفته است، فرصت طلایی را که این دولت­ها به دنبال آن بودند، ایجاد شده است. و این بهانه­ای مقبول و پوششی مناسب است که هیچ ارتباطی با جنگ و مبارزه ندارد.

حال اینکه این بار اولی نیست که در کشور سومالی قحطی و خشکسالی روی می­دهد. و این سخنرانی­های حماسی و پرشور جهت مداخله و جلوگیری از قحطی و گرسنگی در سومالی از طرف غرب سکولاریست سابقه نداشته است مگر در این ایام که جنبش شباب المجاهدین بخش زیادی از مساحت کشور سومالی را تحت کنترل خود گرفته­اند.

از تمرکز امروز رسانه­های فراماسونی بر این قضیه، بوی مکر و نیرنگی به مشام می­رسد که ماهیت آن مطابق با همه مواضع و اهداف صلیبی غرب است.

اگر این جریانات واقعاً وابسته به کمکهای بشر دوستانه و جدای از هرگونه برنامه سیاسی می­باشد پس چرا این سازمانها با برخی از مؤسسات خیریه­ی اسلامی که جنبش شباب المجاهدین همکاری با آنها را رد نکرده است، همکاری نمی­کنند.

***

براستی که برادرانمان در “جنبش شباب المجاهدین” ـ به بهترین شیوه ـ نقش پلید این مؤسسات برای از بین بردن کشاورزی در سومالی را کشف کردند. این مؤسسات با توزیع کمک­های رایگان در بین مردم، همزمان با فصل برداشت محصولات کشاوزی، منجر به پایین آمدن قیمت محصولات و نهایتاً باعث ورشکستگی کشاورزان و کناره­گیری آنان از کشاورزی می­شدند.

مضاف براینکه، کمکهایی که از سوی این مؤسسات و نهادها در بین مردم به صورت رایگان توزیع می­شد غالباً فاسد، تاریخ گذشته و غیر قابل استفاده بودند.

و این نقشه­های شوم تنها منتهی به سازمانهای امدادیشان نیست بلکه این رفتار همه نهادهای سکولاریست غربی است که در جهان اسلام فعالیت می­کنند. از جمله سازمانهای بین المللی همچون یونسکو و یا سازمان بهداشت جهانی …

و بارها این موضوع در کشورهای زیادی روشن شده است که، واکسن­هایی را که سازمان بهداشت جهانی برای مبارزه با بعضی از بیماریها به این کشورها فرستاده است در حقیقت چیزی جز آزمایشی برای کشف داروهای جدید نبوده است.

همچنین تمام تلاش­های این سازمان برای مبارزه با بیماری­های اپیدمی و همه­گیر به خاطر حرص و طمع آنها برای سلامتی کشورهای جهان سوم نیست. بلکه این تلاش­ها من باب حمایت از کشورهای سکولاریست غربی و جلوگیری از سرایت این نوع بیماری­ها به کشورهای غربی است.

برادرانمان در جنبش شباب المجاهدین به خوبی این مؤسسات و سازمانهای خرابکار سکولاریست ، تحت پوشش و پرچم امداد را طرد نمودند.

و این همان اسلوب و روشی است که باید همیشه در رابطه با غرب  سکولار داشته باشیم.

همیشه حتی در برخورد با مؤسسات رسمی سکولاریست بین المللی، باید محتاط بود زیرا اینگونه سازمانها و مؤسسات سکولار هیچ عملی را جز در جهت منافع غرب و تحقق برنامـه­های و رسیدن به اهـداف آنان انجام نمی­دهند.

و اینها همه مثالهای است مصداق بر این فرموده خداوند متعال:

«يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ بِطَانَةً مِّن دُونِكُمْ لاَ يَأْلُونَكُمْ خَبَالاً وَدُّواْ مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاء مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الآيَاتِ إِن كُنتُمْ تَعْقِلُونَ» آل عمران ۱۱۸

«اي كساني كه ايمان آورده‌ايد ! از غير خود محرم اسرار برنگزينيد، آنان از هرگونه شر و فسادي در حق شما كوتاهي نمي‌كنند. آنان آرزوي رنج و زحمت شما را (در دل) دارند (و پيوسته در انتظار آنند. نشانه‌هاي) دشمنانگي از دهان آنان آشكار است، و آنچه در دل دارند بزرگتر است (از بدسگالي­هایي كه ظاهر مي‌سازند). ما نشانه‌هایي را براي شما بيان كرديم اگر اهل عقل و درايت هستيد.»

امام حسن بصری در تفسیر این فرموده­ی پیامبر صلی الله علیه و سلم که فرموده­اند: «لا تَسْتَضِيؤوا بِنَارِ الشِّركِ» یعنی «از آتش شرک روشنایی مجویی» فرموده است: یعنی در کارهایتان با مشرکین مشورت نکنید. سپس در ادامه در تصدیق آن این فرموده خداوند متعال رابیان کرده است که:

«يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ بِطَانَةً مِّن دُونِكُمْ» آل عمران ۱۱۸

«اي كساني كه ايمان آورده‌ايد! از غير خود محرم اسرار برنگزينيد.»

اما کسی که به این مکاران و حیله­گران بزرگ حسن ظن داشته باشد. پس خیال پردازی  فریب خورده است. و نباید به لبخندهای فریبنده­شان اعتماد کرد.

اذا رایت نیوب اللیث بارزه *** فلا تظن ان اللیث یتسم

و اگر دندانهای شیر نمایان شد، گمان­مبر که شیر درحال لبخند زدن است

والحمد لله رب العالمین

وصلی الله علی سیدنا محمد و علی آله و صحبه اجمعین

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید