کی قرار است دوله و سایر گروهها و جماعتها بیدار شوند ؟

کی قرار است دوله و سایر گروهها و جماعتها بیدار شوند ؟

به قلم: ابوعبدالله موکریانی

ما بارها دیده ایم که هواپیماهای اسرائیلی مواضع حکومت شیعه مذهب ایران و گروههای مذهبی همسو با آن چون حزب الله را مورد حملات هوائی و توپخانه ای قرار داده اند و ما نه تنها سکوت کرده ایم بلکه در مواردی جاهلانه احساس خوشحالی و رضایت هم داشته ایم .  

در کنار این، رسانه های اسرائیلی به نقل از منابع امنیتی خود و از زبان فرمانده کل نیروهای نظامی اسرائیل گادی ایزنکوت اعلام نمودند که در سالهای گذشته هواپیماهای جنگی اسرائیل بارها پایگاهها و مناطق تحت کنترل دوله را در سوریه و مصر و کشورهای دیگر مورد هدف قرار داده اند . حالا این کشورهای دیگر کجاها هستند که دوله در آن قدرتی داشته  به عنوان یک مجهول باقی مانده است . اما شکی نیست که عراق و یمن از این کشورها هستند که با همکاری و تعاون حکومت سکولار ترکیه و رژیم فاسد آل سعود و اردن هواپیماهای جنگی اسرائیل توانسته اند از مرز هوائی آنها رد شده و مناطق تحت کنترل دوله را در این کشورها مورد هدف قرار دهند.

در کنار این ما بارها و بارها شاهد کشتار زنان و کودکان و مسلمین افغانستان و سوریه و سومالی و یمن و عراق و غزه و غیره توسط جنگنده های آمریکا و ناتو و اسرائیل بوده ایم  . در اینجا واضح است که مسلمین با تمام فرق و مذاهبی که دارند دارای دشمنان مشترکی هستند و این دشمنان برایشان فرقی ندارد فلانی سنی است یا شیعه، سلفی است یا حنفی و شافعی و …..

با این وجود ما می بینیم که غلات سنی و شیعه یا این دشمنان اصلی را رها کرده و به جان مذاهب اسلامی مخالف خود افتاده اند، و یا ضمن جنگ با این دشمنان، شدت عمل آنها بیشتر متوجه مذاهب مخالف خودشان است، که تمام این مصیبتها ناشی از عدم درجه بندی شرعی دشمنان اسلام و مسلمین بوده است؛ هر چند عده ای(چون مدخلیسم وسیاف و ربانی و حکمتیار و صلاح الدین بهاء الدین و مفتی های خائن الحرمین و… و شکبه های ماهواره ای چون کلمه و نور و …  ) آگاهانه سعی دارند مسلمین را در این جهل نگه دارند و با مشغول کردن مسلمین به مسلمین راه را برای چپاول بیشتر و اشغالگری بیشتر کفار و مرتدین باز گذاشته و مسلمین  را در راه اهداف دشمنان اصلی خرج کنند .

زمانی که ما می بینیم شبکه ی ماهواره ای کلمه با افتخار اعلام می کند که در جنگ روانی و بسیج افکار عمومی مسلمین جهت خدمت به دین سکولاریسم و دموکراسی آن گوی سبقت را از سایر مرتدین اصلی و سکولار ربوده است، هشداری جدیست که نشان می دهد  ایمان مسلمین در معرض خطر قرار گرفته است، و در کنار جنگ گرم کفار اصلی و مرتدین، جنگی روانی و نرم توسط رسانه های کفار اصلی و مرتدین و بخصوص توسط منافقین (سکولار زده ها) در جریان است که صدمات آن بسیار بیشتر از جنگ گرم بوده است .

چون جنگ گرم تنها جسم مسلمین را مورد هدف قرار می دهد اما جنگ نرم و روانی ایمان مسلمین را سست، متزلزل و نابود می گرداند . ملتی با دادن هزاران قربانی اما ایمانی راسخ می تواند در برابر دشمنان خود بایستد و سرانجام پیروز شود، اما مرمانی که ایمان آنها سست و ضعیف و یا از بین رفته بدون شک دچار شکست و نابودی می گردند و پیروز نهائی دشمنان آنها خواهند بود .

این واقعیت انکار ناپذیر و آشکاریست که وجود دارد اما ما با وجود چنین سناریوی کثیف و آشکاری بارها دیده ایم که برادران ما در دوله فلان گروه اسلامی را با انجام انفجارات مهیب در مراکز عبادی خود در افغانستان و پاکستان و … صرفا به دلیل صوفی بودن قتل عام کرده اند، یا فلان جمع شیعه صرفا به دلیل شیعه بودن قتل عام شده اند، یا فلان امام مسجد یا فلان شخص در عراق صرفا به دلیل سنی بودن توسط غلات شیعه در زمان تسلط آمریکائیها و انگلیسی ها بر عراق به قتل رسیده است،[۱] و یا برادران ما به اتهام تو خالی و غیر شرعی خوارج بودن توسط گروههای سنی زاده و مریدان مفتی های ساکن در دارالکفرهای انگلیس و کانادا و اردن و آل سعود و….قتل عام شده اند و….

این یعنی فاجعه و خواب غفلتی که مسلمین در آن افتاده اند و لازم است توسط مخلصین و شریعت گرایان زمانی برای بیداری تعیین شود . باید یک بار برای همیشه با رسوا کردن دجالان و ساحران دین فروش، و هشدار و آگاه کردن مسلمین جاهل، ضمن اتحاد حول یکی از «۳ابزار»[۲] گفته شود که : تفرق و مسلمان کشی بس است، دشمنان اصلی کسانی دیگراند .


[۱] چون این کشتارها در زمان قدرت آمریکائیان و انگلیسی ها از طریق غلات شیعه انجام می گرفت و بعد از قدرت یابی تدریجی حکومت شیعه مذهب ایران در عراق  و به حاشیه رانده شدن غلات شیعه ، کشت و کشتارهای مسلمین به جرم سنی بودن به تدریج کم و کمتر و هم اکنون تمام شده است . همچنانکه برای اولین بار تحت مدیریت حکومت شیعه مذهب ایران در افغانستان جنگ شیعه و سنی به اتمام رسیده و شیعیان با طالبان متحد شده اند و…

[۲] تنها ۳ ابزار برای پیشبرد اهداف وجود دارد:۱- خلافه علی منهاج نبوه . در صورت نبود این و در حالت اضطراری 👈 ۲- حکومت بدیل اضطراری اسلامی . و در صورت نبود این و در بدترین حالت 👈 ۳- مجلس واحد شورای مجاهدین . غیر از این ۳ ابزار هیچ کانالی برای جهاد و عزت وجود ندارد .

 3 ابزار از کانال شورا ئی تشکیل می شود که این شورا «امت»ی را به وجود می آورد که رسول الله صلی الله علیه وسلم از الله تعالی ضمانت گرفته که منحرف نشود  و در مسیر گمراهی نرود. و چنین امتی با اجماع  واحدش جماعت واحدی را به وجود می اورد که این جماعت واحد حمایت و پشتیبانی الله را کسب می کند ، ید الله علی (مع)الجماعه .

می دانیم  سیدنا ابراهیم  خودش به تنهائی یک امت بود . در اینجا مهم این است که در یک منطقه ی جغرافیائی خاص این امت وجود داشته باشد . حالا یک نفر باشد یا ۳ نفر یا بیشتر . و این امت هم  بعد از پیامبر تنها  از طریق یکی از ۳ ابزار شکل می گیرد . هیچ کسی نمی تواند بدون توسل به قدرت نظامی یکی از ۳ ابزار جلو تفرق رو بگیرد و از امتی که از اتحاد به وجود می آید محافظت کند . این یک تحدی شرعی است که تاریخ به آن پاسخ داده .

در اینجا زمانی که ما در مورد ۳ ابزار صحبت می کنیم  کاری به نیت افراد و میزان عبادت و تقوا و درون آنها نداریم . اینها به قیامت بر می گردد و در حیطه ی قضاوت ما نیست . ما در مورد دنیا صحبت می کنیم که الله تعالی تفرق را یکی از صفات مشرکین(سکولاریستها) دانسته که باعث فشل و از بین رفتن ابهت می شود و گرایش به وحدت باعث کسب قدرت و عزت شده و می شود

و جنگی که در پناه ۳ ابزار نباشد و امامی رهبری مجاهدین را نداشته باشد و امتی تشکیل نداده باشند غیر از فساد و ویرانی و شکست و … ثمره ای در برندارد و باید مثل رسول الله صلی الله علیه وسلم گفت : فاعتزل تلك الفرق كلها ولو أن تعض على أصل شجرة حتى يدركك الموت وأنت على ذالک

دیدگاهتان را بنویسید