جنگ روانی برادران دوله پس از عملیات پرشهامت و افتخار آمیز فدائیان امارت اسلامی افغانستان در شوراب

جنگ روانی برادران دوله پس از عملیات پرشهامت و افتخار آمیز فدائیان امارت اسلامی افغانستان در شوراب   

به قلم : ابوبکر الخراسانی

هیچ مسلمانی شک ندارد که آمریکا دولتی کافر است که افغانستان را در اشغال خود در آورده است . در این اشغالگری  مزدوران و اجیرانی از افغانستان چه با اسلحه و چه با کلمه و جنگ روانی آمریکای کافر و متحدین او را کمک می کنند .

ضرر کسانی که در جنگ روانی و تبلیغی در ماهواره ها و منابر مساجد و جلسات سخنرانی و روزنامه ها و فضای مجازی به نفع آمریکا و به ضرر مجاهدین کار می کنند گاه بسیار بیشتر از دهها سرباز اسلحه به دست بوده است. چرا؟ چون آن سرباز اسلحه به دست تنها جسم مسلمین را هدف می گیرد و تنها چند مجاهد را شهید می کند و دهها مجاهد مومن با ایمانی قوی جای او را می گیرند، اما این مجریان جنگ روانی مستقیما ایمان مسلمین را هدف قرار می دهند؛ که نشان می دهد ضرر زبان و قلم مفسدین بسیار بیشتر از جنگ اسلحه ی دشمنان است .

عده ای از این قلم به دستان و دین فروشان مثل عبدالله عبدالله و سیاف و… آگاهانه و عمدا و به میل خودشان برای کسب مال و مقام دنیا و خدمت به کفار اشغالگر بر علیه مجاهدین صحبت می کنند، اما دسته ی دیگری از جاهلین و فریب خوردگان نیز وجود دارند که بدون مزد و مجانی و حتی ناخواسته بر علیه مجاهدین و به نفع کفار اشغالگر و مزدوران محلی آنها زبان به سخن و قلم به دست می گیرند .

مناصرین دوله جزو همین گروه اخیر هستند که با تفکرات اشتباه و عقاید کج روانه ی خود ناخواسته در خدمت به آمریکا و سایر طاغوتها قدم بر می دارند .

عملیات افتخار آمیز و سلحشورانه ی شوراب در ولایت هلمند بر علیه آمریکائیان و مزدورانش نیز آزمایشی جدید برای شناسائی خادمین با مزد و بی مزد آمریکا در جنگ روانی بر علیه مجاهدین استشهادی و امارت اسلامی طالبان شد .

مزدوران مستقیم آمریکا از یکطرف جنگ روانی خود را شروع کردند و مناصرین دوله هم بدون مزد و مجانی از سوی دیگر . مناصرین دوله نیز به خاطر حسادت زیاد و علم کم و افکار و عقاید اشتباه جهت کم کردن ارزش عملیات فدائی و استشهادی برادران ما بر علیه آمریکا و مزدورانش از کلماتی استفاده می کنند و چنان نشان می دهند که مسیر این مجاهدین استشهادی جهنم است . نعوذ بالله

اما نگا کنیم و ببینیم که رسول الله صلی الله علیه وسلم در این زمینه ها چه می فرماید :

رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرماید : ” لَا يَجْتَمِعُ كَافِرٌ وَقَاتِلُهُ فِي النَّارِ أَبَدًا “.[۱] از حضرت ابوهریره -رضی الله عنه- روایت است که رسول الله -صلی الله علیه و سلم- فرموده‌اند : ” هیچگاه کافری همراه با قاتلش در جهنم جمع نخواهد شد “

در این حدیث مبارک ترغیب است برای کشتن دشمنان اسلام  و این که کشتن کافر، باعث عدم دخول آن مجاهد در جهنم با همسایگی آن کافر می‌شود. زیرا کافر جایش جهنم است، اما مجاهد غازی جایش جنت الهی است.

رسول الله صلی الله علیه وسلم آشکارا و فصیح جواب مناصرین دوله را داده است . مناصرینی که برادران استشهادی ما را با تهمتهای مختلفی متسحق جهنم می کردند .

حالا سوال اینجاست رسول الله صلی الله علیه وسلم راست می گوید یا این مزدوران بی مزد؟ بدون شک رسول الله صلی الله علیه وسلم صادق است و اینها کاذب و تهمت زن و دروغپرداز.


[۱]   رواه مسلم/حدیث ۱۸۹۱

دیدگاهتان را بنویسید