نسل کشی مسلمین توسط آمریکا و مزدوران اوجالان در باغوز سوریه

 نسل کشی مسلمین توسط آمریکا و مزدوران اوجالان در باغوز سوریه

به قلم: کارزان شکاک

اردوگاه باغوز واقع در حومه شرقی دیرالزور سوریه که در آن آوارگان دوله پناه گرفته اند و شاهد قحطی شدید است طی ۳۶ ساعت گذشته شاهد شدیدترین حملات هوائی و خمپاره اندازی مزدوران اوجالان بوده است که در ضمن این جنایات نابخشودنی بیش از بیش از ۱۰۰۰ مسلمان غیرنظامی کشته شده‌اند. استفاده بیش از حد جنگنده‌های ائتلاف به رهبری آمریکا از قدرت و بمباران منطقه، بدون توجه به امنیت غیرنظامیان، و خمپاره اندازیهای وحشیانه ی مزدوران اوجالان قصد و نیت ائتلاف و مزدورانش برای از بین بردن همه کسانی که در محاصره گرفتار شده‌اند حتی کودکان، را تایید می‌کند.

اینهم به کارنامه ی سیاه آمریکا و مزدوران اوجالان که هم اکنون در اختیار آمریکا قرار گرفته اند و نیز به کارنامه ی آل سعود و قطر و ترکیه و امارات که بخشی از این بمبارانها توسط جنگنده های آنها صورت می گیرد و یا هواپیماهای آمریکا از فرودگاههای آنها به پرواز در آمده و مسلمین را قتل عام می کنند اضافه خواهد شد تا برای احمق ترین انسانها ثابت شود حقوق بشر سکولاریستی و دموکراسی غرب و مزدورانش به چه معناست  و اسلام مورد نظر ترکیه و قطر و آل سعود هم یعنی چه؟ و این جنایتکاران سکولار و دموکراسی خواه چه ارزشی برای انسانهای مخالف خود قائلند؟

لازم به ذکر است که با آنکه پایگاه العدید در قطر؛ مهمترین مرکز عملیات های آمریکا در خاورمیانه است اما پایگاه انجرلیک آمریکا در ترکیه و پایگاههای آمریکا در حفرالباطن و طائف و جنوب جده در عربستان و پایگاه آمریکائیها در بحرین و امارت و اردن هم سهم به سزائی در قتل عام مسلمین ایفاء می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید