از فتوای طارق عبدالحلیم در مورد دوله چه فهمیدیم ؟

از فتوای طارق عبدالحلیم در مورد دوله چه فهمیدیم ؟

به قلم: کاوه مریوانی/ مدرسه ی علوم دینی سید قطب مریوان

طارق عبدالحلیم علاوه بر آنکه از نظر اخلاقی مرتدین سکولار (مشرک) و کمونیست (دهری) حزب کارگران اوجالان را بهتر از برادران و خواهران دوله می داند ، دین این سکولاریستها(مشرکین) را هم بهتر از دین برادران و خواهران دوله می داند که همان اسلام است .

علاوه بر این فتوا به قتل عام آنها را در صورتی که صادر می کند که قاتل این برادران و خواهران ما گروههائی مثل گروه جولانی و فتاحی و انصار و … نیستند بلکه قاتل این مسلمین هواپیماهای آمریکا و ۶۲ کشور کافر و مرتد دیگ مثل ترکیه و اردن و آل سعود و امارات و قطر و  … نیروهای زمینی مرتدین اوجالان می باشد .

 حتی اگر به فرض محال برادران و خواهران و کودکان و اطفال محاصره شده ی ما در دوله خوارج هم باشند یک مسلمان حق ندارد از کفار و مرتدین بر علیه آنها حمایت کند . و حتی حق ندارد اسرای آنها را به قتل رسانده و ذبح کند و… همان کاری که جنایتکاران جولانی و فتاحی انجامش داده اند .

اهل سنت از این منهج بی رحم و کاملا ضد اسلامی سلفیون خاص نجدیت در برخورد با مسلمین بیزار است که در آن نسبت به مسلمین تند و خشن و باعزت و گرگ هستند اما نسبت به کفار و مرتدین نرم و  ذلیل و فرمانبردار می باشند .

مگر سلفیون نجدی گروه جولانی و فتاحی و امثال عبدالرزاق مهدی و ابوقتاده و ابومحمد مقدسی و ابوبصیر طرطوسی  و هانی السباعی را نمی بینیم که چگونه در دست کفاری چون انگلیس و کانادا و ترکیه و اردن و غیره مثل موم نرم و رام شده هستند؟

دوله مخلصترین مجری افکار سلفیت نجدی است که همگی دیدیم چه کرد ، و دیگران همگی به نسبتهای مختلفی دارای ریا و ناخالصی می باشند که مثل علفهای هرز به جان اهل سنت و جهاد مبارک مسلمین بر علیه آمریکا و متحدینش افتاده اند.

اهل سنت لازم است به خود آید و از آفتها و حملات غیر شرعی   سلفیت خاص نجدیت خود را نجات دهد  که از طریق دهها کانال ماهواره ای و گروههای به ظاهر جهادی به منهج و جهاد آن یورش آورده اند.

به قول ما کوردها :

به پاله وانم ده زانین وا نه بوو …… برین به ده رمانی ئه وان چاک نه بوو

آنها را قهرمان و پهلوان می دانستم اما اینگونه نبود ….. زخم با داروی آنها درمان نشد

دیدگاهتان را بنویسید