پناهندگی بردران و خواهران ما در دوله به ترکیه و نرفتین به کشورهای خود و… چرا؟

پناهندگی بردران و خواهران ما در دوله به ترکیه و نرفتین به کشورهای خود و… چرا؟

ارائه دهنده: عبدالله مسلم

زمانی که مسلمین در حالت اضطرار قرار می گیرند شریعت این اجازه را به آنها داده است که جهت حفظ  دین، جان، ناموس و حتی در امور جنگی با کفار به اموری چنگ بزنند که در اصل باید از آنان حذر کرد.

  مثلا جهت حفظ جان خوراکهائی حرام تحت شرایطی مباح می گردند، یا جهت حفظ دین و جان می توان تحت حمایت یک کافر مشرک قرار گرفت ، یا در جنگ طبق قاعده ی «الْحَرْبُ خُدْعَةٌ» می توان از فریب و نیرنگ و دروغ استفاده کرد .

حالا برادران و خواهران ما در دوله در حالت اضطرار جهت حفظ دین و جان و ناموس  و… قرار گرفته اند، و در این بین میان افسد و فاسد قرار گرفته اند و مجبورند بین بد و بدتر یکی از بدها را انتخاب کنند . یعنی بین خوب و بد قرار نگرفته اند .

از یکطرف دارودسته ی مافیائی و مزدور جولانی با منهج به اصطلاح سلفی نجدی قرار گرفته اند که به ناحق مسلمین دوله را جزو خوارج می دانند و هر کدام از آنها را که پیدا کنند در ملاء عام ذبح می کنند و در بدترین شرایط زندانی و حبس می کنند و…

 از سوی دیگر کفار آمریکا و ناتو را جلو خود می بینند که از کانال مرتدین اوجالان و  حکومت مرتد ترکیه سیاستهای خود را پیاده می کنند و تحت فشار افکار عمومی جهانی و  به عنوان یک قدرت و حکومت مجبور به  رعایت بعضی از اصول اخلاقی در مورد اسرای مسلمان می شوند و سعی می کنند کارهای کثیف و وحشیانه ی خود را توسط مزدورانشان انجام دهند آنهم مزدورانی که نمی خواهند آنها را نگه دارند بلکه زمانی که تاریخ مصرفشان تمام شد طی معامله ای حساب شده حذفشان می کنند .

دارودسته ی جولانی یکی از همین مزدورانی است که برای این کارهای کثیف تولید شده اند که وحشیانه ترین کارهای را در حق مخالفین آمریکا و ناتو انجام داده اند .  شما این اندازه خباثت آشکار را از گروه سکولار و مرتد ارتش آزاد نمی بینید، چرا؟ چون کفار فعلا به اینها نیاز دارند و می خواهند اینها را نگه دارند .

حالا خواهران و برادران ما میان گروه جولانی به عنوان یک افسد و ماندن تحت حاکمیت ترکیه و در میان مردم عوام ترکیه مختار شوند ، به نظر شما از نظر شرعی و طبق قاعده ی انتخاب «أخف الضررين» کدام یک را باید انتخاب کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید