دامن زدن به مد غر زدن و ایراد گیری ما را به دامان دین سکولاریستها(مشرکین) و دموکراسی آنها نکشاند

دامن زدن به مد غر زدن و ایراد گیری ما را به دامان دین سکولاریستها(مشرکین)  و دموکراسی آنها نکشاند

به قلم : کارزان شکاک

همه می دانیم که تفاوتهای زیادی بین نقد کردن و ایراد گیری وجود دارد . شخص اگر به نیت ایراد گیری به هر چیزی نگاه کند مطمئنا از نگاه خودش ایراداتی پیدا خواهد کرد . در ایراد گیری تنها عیبهای سلیقه ای یا واقعی دیده می شوند اما شخص نمی تواند جایگزینی برای آن قرار دهد . می تواند از یک نقاشی ایراد بگیرد اما نمی تواند آن را اصلاح کند . اما در نقد کردن، شخص ضمن بررسی موضوع جایگزین مناسبی هم برایش دارد .

هم اکنون  در کنار سکولاریستهای (مشرکین) اصلی کسانی پیدا شده اند که با شعارها و ادبیاتی  اسلامی شروع کرده اند به ایرادگیری و نفی آنچه که مسلمین با فداکاریهای قابل توجه به دست آورده اند . اینها تنها نفی می کنند و ایراد می گیرند و فقط دسته ای از آنها هستند که رسما سکولاریسم (دین مشرکین) و دموکراسی را به عنوان جایگزین معرفی کرده اند اما بیشتر آنها تنها ایراد می گیرند و مسلمین را به همان مسیر سکولاریستها(مشرکین) و دموکراسی خواهان سوق می دهند .

کار سکولاریستهای اصلی برای مسلمین و “قانون شریعت الله ” تمیزتر و پاکیزه‌تر است از این دسته ی دوم که با نقابی اسلامی  قصد بدنام ساختن‌ و تحریف آن و تغییر مسیر مسلمین را دارند . این دسته ی دوم را ما در ادبیات اسلامی تحت عنوان منافقین و فاسقین و ضالین می شناسم که امروزه در قالب سکولار زده ها جای گرفته اند .  

اهل سنت لازم است هوشیارباشند که این منافقین و سکولار زده ها در قالب شبکه های ماهواره ای و گروههای مسلح شبه جهادی به بهانه ی ایراد گیری از ایران و طالبان و القاعده و دوله و شافعی ها و حنفی ها و شیعه ها و صوفی ها و غیره آنها را به سمت کفر دین سکولاریسم (مشرکین) و دموکراسی کفری آنها نکشانند .

سحر این ساحران را به راحتی می توان باطل کرد به شرطی که مسلمین آگاهی و هوشیاری خود  نسبت به قانون شریعت الله و تشکیل حکومتی اسلامی و دارالاسلام را از دست ندهند .

دیدگاهتان را بنویسید