ثمره و حماقت برادران گروه دوله در دشمن شناسی و درجه بندی شرعی دشمنان در افغانستان را ببینید

ثمره و حماقت برادران گروه دوله در دشمن شناسی و درجه بندی شرعی دشمنان در افغانستان را ببینید

به قلم : ابوصلاح الدین الکوردی

–        اگر ما همین چند روز گذشته شاهد قتل عام، نسل کشی و سوزاندن برادران و خواهران وکودکان مسلمان اهل سنت توسط بمبهای فسفوری و خوشه ای و غیره در باغوز سوریه توسط جنگنده های آمریکا و متحدینش از طریق هوائی  و توسط مزدوران سکولار اوجالان از طریق زمینی بودیم …

–        اگر ما در ضمن این قتل عام و نسل کشی آشکار مسلمین توسط آمریکا و متحدینش شاهد سکوت مجامع بین المللی سکولار و طاغوتهای محلی چون ترکیه و غیره بودیم …

–        اگر ما در ضمن قتل عام و نسل کشی این مسلمین توسط آمریکا ومزدورانش شاهد سکوت گروههای مزدور سلفی نجدی جولانی و دهها گروه سلفی نجدی دیگر و بلکه شاهد تشکیل گردانهائی از سوی این گروهها برای پیدا کردن فراریان این نسل کشی و کشتارآنها توسط این گروهها ی سلفی نجدی بودیم ….

–        اگر ….

پی بردیم که سلفیون نجدی نسبت به مخالفین خود دقیقا مثل سایر دشمنان مسلمین از بی رحمی و سنگدلی غیر قابل انکاری برخوردارند که در میان تمام گروهها و مذاهب و فرق اسلامی  این درجه از سنگدلی نسبت به هم مذهبها را تنها در میان این سلفی های نجدی می توان یافت که علاوه بر آنکه هیچ رحمی نسبت به مخالفین خود در سایر مذاهب و تفاسیر ندارند هیچ رحم و شفقتی هم نسبت به هم مذهبها خود در سلفیت نجدی ندارند .

 اما ریشه ی این سنگدلی و خشونت نسبت به مسلمین کجاست؟ پاسخ ساده ست : در عدم شناخت دوست و دشمن بر اساس منابع شرعی .

این آلودگی هم در  تفسیر غلط سلفیت نجدی از اصطلاح مشرک ومشرکین و  برداشتن عذرهای معتبر شرعی برای مسلمین و گم کردن مسیر های وحدت آگاهانه، هدفمند و حرکتی نهفته است .

همین سرگردانی و گم کردن مسیر صحیح است که برادران گروه دوله در افغانستان را به چنین حماقتی می کشاند که به انتقام از خون مسلمین باغوز  که در سوریه توسط آمریکا و مرتدین سکولار اوجالان کشته شده اند بیایند و سربازان امارت اسلامی افغانستان را به قتل برسانند . سربازان امارت اسلامی که در حال جنگی گسترده با آمریکا و مزدوران محلی او هستند . و لله المستعان

شما این اندازه حماقت را در کدام دوره از تاریخ مسلمین و حتی در کدام گروه غیر اسلامی دیده اید که برای آزادی ملتشان از دست اشغالگران خارجی و نوکران آنها جنگیده اند ؟!

–        گروه دوله می داند که آمریکا و مزدوران محلی اش باعث کشتار باغوز شدند

–        گروه دوله می داند که ناتو از کانال حکومت سکولار ترکیه باعث کشتار مسلمین منبج و … شدند

–        گروه دوله می داند که سلفی های نجدی هم فکر خودشان چون گروه جولانی هستند که افراد آنها را یک به یک از داخل خانواده هایشان می کشد بیرون و بعد یا ذبح می کنند یا گلوله بارانشان می کنند و یا زیر شکنجه انها را می کشند و…

اما با این وجود در انتقام از مسلمین سوریه کسانی از امارت اسلامی را می کشد که در حال جنگ با آمریکا و ناتو و حکومت سکولار ترکیه و مزدوران آمریکا و ناتو در افغانستان هستند .!!

آیا افراد گروه دوله در افغانستان اینهمه کافر آمریکائی و ارتش ناتو و ترکیه و اینهمه مزدور دست نشانده را ندیدند که انتقام بگیرند؟  اگر دیدند پس چرا کسانی را به قتل می رسانند که با این کفار می جنگند؟

لازم است همه بدانند: زمانی که امارت اسلامی افغانستان عملیات مبارک «الفتح» را برای خروج کامل اشغالگران آمریکائی و ناتو و مزدوران آنها در افغانستان اعلام کرده و هدف نهائی خود را تشکیل حکومتی اسلامی کامل اعلام کرده است، در چنین زمان حساسی اعمال گروه دوله تماما به نفع آمریکا ومزدورانش در افغانستان است و ادعاهای آنها در گرفتن انتقام از قاتلین مسلمین باغوز و منبج و باب  شعاری بیش نیست چون خواسته یا ناخواسته مثل گروه جولانی در صف قاتلین باغوز و منبج و باب قرار گرفته اند  و به نفع آنها می جنگند .

اللهم إنا نبرأ إليك مما يفعل هؤلاء.

اللهم إني أبرأ إليك مما صنع تظیم دوله  و  إني بريء مما فعل تنظیم دوله

اللهم إنا نبرأ إليك من الظالمين ومناصريهم ومحبيهم ومن الذين ساندوا الطغيان

اللهم إنا نبرأ إليك ممايفعل كل مفسد، اللهم إنا نبرأ إليك من من أفكارهم وأهوائهم

دیدگاهتان را بنویسید